ČEZ arena přivítá nejlepší barmany Pardubicka a djskou show

6.5.

ČEZ arena přivítá nejlepší barmany Pardubicka a djskou show

ČEZ arena přivítá nejlepší barmany Pardubicka a djskou show

ČEZ arena přivítá nejlepší barmany Pardubicka a djskou show

Moderní multifunkční hala, ČEZ arena v Pardubicích bude hostit 2. ročník barmanské soutěže HAVANA CLUB TOUR DE BAR 2. V sobotu 16. května budou prostory malé haly, kde se konají významné kulturní akce jako například koncert Monkey Business nebo Lucie Bílé, patřit barmanským exhibicím. Představí se zde zástupci nejoblíbenějších barů a podniků z Pardubicka, kteří budou soutěžit o postup do celorepublikového finále. Program doplní vystoupení českých DJs. „Loňskou akci jsme pořádali v pardubickém Ideonu, pro letošní kolo jsme zvolili moderní prostory ČEZ areny. Můžeme tak našim návštěvníkům i soutěžícím barům nabídnout luxusní zázemí tohoto moderního multifunkčního zařízení,“ uvedl ke změně prostoru Jiří Tomaško, pořadatel turné. Během večera budou o vítězství usilovat barmani z těchto podniků z Pardubic a okolí: Baraka bar (Chrudim), Dýdy Baba (Pardubice), Hany Bany (Pardubice), Che"s bar (Pardubice), Maddox (Přelouč), Pata Puf (Pardubice), Road cafe (Pardubice) a St. Patrick (Pardubice). Barmanská vystoupení podpoří zástupci české taneční scény. Pravidelným hostem těchto akcí je DJ David Bowles, kterého doplní perkusionista Drum ID. O výbornou atmosféru na tanečním parketu se postarají DJs Chris Sadler, rezident Manio. Speciálním hostem tohoto dílu bude Béla En - moderátor Frisbee (TV Óčko), jediného českého TV pořadu o aktuálním dění na taneční scéně. Béla En se zde však představí v roli DJe. Zpestřením hudební části večera bude jistě vystoupení projektu Electrohands, za kterým stojí dvojice východočeských DJs – Dj Gody & Honza Mayer. Vstupenky získáte zdarma po registraci na www.tourdebar.cz nebo si jej můžete vyzvednout ve svém oblíbeném soutěžícím baru. Na místě budou vstupenky k zakoupení za 300 korun. Bližší informace získáte na stránkách www.tourdebar.cz. HAVANA CLUB TOUR DE BAR představuje jedinečný koncept spojující barmanskou soutěž nejlepších podniků v jednotlivých regionech České republiky a hudební akci. Na své si tak přijdou milovníci míchaných drinků i dobré hudby a zábavy. O úspěšnosti projektu svědčí fakt, že do prvního ročníku v roce 2007 přihlásilo své barmany celkem 104 podniků a barů z celé ČR. Ty se pak spolu utkaly v barmanských kláních na 11 akcích, jež navštívilo okolo 17 tisíc lidí.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

29.6.

Slavnostní open-air večer Arnošta z Pardubic a Thálie

Hlavní část vzpomínkových akcí, které budou v Pardubicích probíhat i na podzim, se uskuteční v pondělí 30. června v kostele sv. Bartoloměje a na prostranství u nedaleké zvonice. „V den Arnoštova úmrtí bude v kostele sv. Bartoloměje renomovaný historik František Šebek přednášet o odkazu Arnošta z Pardubic, následovat pak bude mše svatá, kterou bude celebrovat kardinál Dominik Duka, 36. arcibiskup pražský,“ řekla Jana Fiedlerová z oddělení kultury pardubického magistrátu.

Kultura celý článek
11.6.

Divadlo otevře Mladé divadelní studio LAIK

Studio LAIK povede herec a pedagog s dlouholetou zkušeností s vedením dramatického kroužku v Přelouči Zdeněk Rumpík, který bude svým žákům nejen předávat základy herecké profese, ale nastuduje s nimi i vlastní představení a zároveň je připraví pro účinkování v projektech samotného divadla.

Kultura celý článek
6.5.

Blíží se tradiční oslava studentského života

V areálu nebude chybět bohaté občerstvení, zastřešené sezení, sociální zázemí ani zdravotníci.

Kultura celý článek
22.2.

Ukřivděná koulařka nesouhlasí s divadlem

Jaké mají dnes pocity olympionici, kteří vítězili s podporu chemie? Je vrcholový sport obchod, nebo ještě radost z pohybu?

Kultura celý článek
14.4.

Na Stříbrném rybníce se bude bojovat o přežití

Nedílnými součástmi programu se během předchozích let staly například vyjížďky na lodičkách, paintball, lukostřelba a slaňování.

Kultura celý článek
29.11.

Radní Šotola zve na adventní výstavu do reálky

„Tato výstava je nejen prezentací dovedností klientů sociálních zařízení, ale i příležitostí k pořízení drobného vánočního dárku. Budeme rádi, přijdete-li se podívat a koupí výrobků podpoříte klienty těchto zařízení,“ uvedl Pavel Šotola.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting