Decibely lásky budou při slavnostní předpremiéře filmu dunět po OC Futurum Hradec Králové

2.2.

Decibely lásky budou při slavnostní předpremiéře filmu dunět po OC Futurum Hradec Králové

Decibely lásky budou při slavnostní předpremiéře filmu dunět po OC Futurum Hradec Králové


Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko závidí… To je jen zlomek hitů z autorské dílny Michala Davida, který zazní ve filmu Decibely lásky, k němuž zpěvák napsal hudbu. Film bude uveden do českých kin 11. února. V multikině Cinestar OC Futurum Hradec Králové bude exkluzivně promítán již v úterý 9. února od 19 hodin v rámci slavnostní předpremiéry. Od 18 hodin se v OC Futurum také odehraje autogramiáda herců a tvůrců, včetně zpěváka, textaře a skladatele Michala Davida, doplněná hudebním vystoupením. 

„Těší nás, že v rámci propagace nového filmu Decibely lásky můžeme hostit jeho předpremiéru.  Návštěvníci budou moci například získat podpis některého z herců či přímo Michala Davida, producenta a autora hudby k filmu. Následně od 19 hodin bude zahájeno promítání filmu. Snímek tematicky koresponduje také s plánovanými oslavami Valentýna, které se uskuteční 14. února ve Futuru,“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové.  

Vstupenky na předpremiéru jsou v prodeji na pokladnách multikina Cinestar v OC Futurum Hradec Králové. Jejich cena je dle standardního ceníku multikina. OC Futurum na svém facebookovém profilu rozdá v soutěži také několik vstupů zdarma.

Více informací na www.futurumhradec.cz a facebooku.

Po celorepublikově úspěšném muzikálu Děti ráje Michala Davida přichází do českých kin snímek Decibely lásky.  Film otevírá příběh přátelství, milostného vzplanutí, lásky a jejího pojetí napříč třemi generacemi. V hlavních rolích se představí Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský ml., Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Aneta Vrzalová, Lucie Vondráčková, Rudolf Hrušínský nejml., Petra Svoboda, Roman Vojtek, Marika Šoposká nebo česká fotbalová legenda Pavel Horváth.

Český zpěvák a vítěz ankety Týtý Michal David se stal producentem a zároveň autorem hudby. Vedle jeho léty prověřených hitů zazní i nově zkomponovaná hudba doplněná písněmi od legendárních velikánů, jako jsou Joe Cocker, Barry White, Huey Lewis nebo kapely Westlife.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

7.10.

Malé inscenace na Malé scéně ve dvoře VČD

Herci zpravidla nesedí při čtení jen u stolu, ale po několika zkouškách naznačí také režijní řešení situací.

Kultura celý článek
14.10.

Východočeská galerie dostane 178 milionů

Od roku 2004 bojujeme o peníze, které by pomohly dobudovat galerii na skutečně hodnou krajského jména.

Kultura celý článek
13.5.

Zrzavý Martinů, aneb Pojďte si hrát s panem malířem

Dva rodáci z Vysočiny a milovníci francouzské kultury mají společného daleko více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Kultura celý článek
28.1.

Kavárna Universitas aneb Na slovíčko s vědcem v klubu Divadla 29 v Pardubicích: Konec Pražského jara – od srpna 1968 do srpna 1969

PhDr. Bárta se ve své přednášce Konec Pražského jara – od srpna 1968 do srpna 1969 pokusí odpovědět na otázku, proč a jak došlo k tomu, že za rok následující po srpnu 1968, kdy se proti okupaci Československa postavila drtivá většina občanů včetně stranického a státního vedení, proti demonstrantům zasahovaly čs. ozbrojené složky, které si mnohdy počínaly velmi brutálně.

Kultura celý článek
29.7.

První ročník Hradu divadelníků začíná!

Večer bude patřit zase dospělým. Držitelé rodinných pasů mají slevu. Na hradě vystoupí herci souboru SemTamFór ze Slavičína s inscenacemi Orgasmus bez předsudků a Ani o den dýl. SemTamFór slibuje divákům komedie založené na protikladném myšlení mužů a žen.

Kultura celý článek
27.11.

V Litomyšli dnes na téma: Restaurování ...

Konferenci pořádá občanské sdružení Arte-fakt, sdružení restaurátorů, většinou absolventů restaurátorské školy v Litomyšli.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting