Decibely lásky budou při slavnostní předpremiéře filmu dunět po OC Futurum Hradec Králové

2.2.

Decibely lásky budou při slavnostní předpremiéře filmu dunět po OC Futurum Hradec Králové

Decibely lásky budou při slavnostní předpremiéře filmu dunět po OC Futurum Hradec Králové


Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko závidí… To je jen zlomek hitů z autorské dílny Michala Davida, který zazní ve filmu Decibely lásky, k němuž zpěvák napsal hudbu. Film bude uveden do českých kin 11. února. V multikině Cinestar OC Futurum Hradec Králové bude exkluzivně promítán již v úterý 9. února od 19 hodin v rámci slavnostní předpremiéry. Od 18 hodin se v OC Futurum také odehraje autogramiáda herců a tvůrců, včetně zpěváka, textaře a skladatele Michala Davida, doplněná hudebním vystoupením. 

„Těší nás, že v rámci propagace nového filmu Decibely lásky můžeme hostit jeho předpremiéru.  Návštěvníci budou moci například získat podpis některého z herců či přímo Michala Davida, producenta a autora hudby k filmu. Následně od 19 hodin bude zahájeno promítání filmu. Snímek tematicky koresponduje také s plánovanými oslavami Valentýna, které se uskuteční 14. února ve Futuru,“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové.  

Vstupenky na předpremiéru jsou v prodeji na pokladnách multikina Cinestar v OC Futurum Hradec Králové. Jejich cena je dle standardního ceníku multikina. OC Futurum na svém facebookovém profilu rozdá v soutěži také několik vstupů zdarma.

Více informací na www.futurumhradec.cz a facebooku.

Po celorepublikově úspěšném muzikálu Děti ráje Michala Davida přichází do českých kin snímek Decibely lásky.  Film otevírá příběh přátelství, milostného vzplanutí, lásky a jejího pojetí napříč třemi generacemi. V hlavních rolích se představí Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský ml., Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Aneta Vrzalová, Lucie Vondráčková, Rudolf Hrušínský nejml., Petra Svoboda, Roman Vojtek, Marika Šoposká nebo česká fotbalová legenda Pavel Horváth.

Český zpěvák a vítěz ankety Týtý Michal David se stal producentem a zároveň autorem hudby. Vedle jeho léty prověřených hitů zazní i nově zkomponovaná hudba doplněná písněmi od legendárních velikánů, jako jsou Joe Cocker, Barry White, Huey Lewis nebo kapely Westlife.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

16.7.

Úspěch: Muzeum vsadilo na stará řemesla

Premiéru měla expozice historických vozidel a další prohlídková trasa, která přibližuje mechanické stroje v pohybu.

Kultura celý článek
26.6.

VČD k letnímu spánku ještě neuléhá

Teprve od 14. července uléhá VČD k letnímu spánku a nastává čas dovolených.

Kultura celý článek
29.5.

Ida Kelarová představí v Chrudimi „své“ mladé romské muzikanty

Do pravidelného muzicírování v podobě každotýdenních sborových zkoušek a hudebních a pohybových dílen se zapojilo na osm desítek dětí z Chrudimi, Chrasti, Hrochova Týnce, Čankovic, Prachovic, Heřmanova Městce a Obořic.

Kultura celý článek
26.8.

Východočeské divadlo čeká sezóna plná velkých výzev

Kmenový režisér Východočeského divadla Petr Novotný na sklonku podzimu nazkouší dramatizaci kultovního televizního sitcomu z prostředí britské politiky Jistě, pane ministře, který do podoby divadelního scénáře skvěle převedla Kristina Žantovská. Roli tajemníka ministerstva pohostinsky ztvární Petr Kostka!

Kultura celý článek
2.6.

Baťova Electra přiletí, Gripen zůstane doma

Cesta, s patnácti zastávkami, byla důstojně zakončena na letišti Točná. Electra je pro Čechy zajímavá tím, že se jedná přímo o stroj používaný v létech 1937 až 1939 továrníkem J. A. Baťou,“ přibližuje horkou novinku Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting