Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma

9.3.

Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma

Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma

Až do konce března má každé dítě do 12 let vstup na zámek Dětenice ZCELA ZDARMA. Využijte této nabídky a přijeďte se podívat na Šípkovou Růženku či strašidelné bytosti. Každou sobotu od 10.00 do 17.00 hodin na zámku vylézají ze svých koutů strašidla. V doprovodu čarodějnice můžete společně se svými ratolestmi obdivovat zámecké pokoje v Dětenicích. Možná vás upír pozve na krvavou hostinu a společně budete hodovat. Či si vaše děti odnesou bytosti pekelné… Jedině v sobotu se stanete součástí strašidelného reje, který pobaví nejen děti, ale i dospělé. „Sleva na vstupné do zámku Dětenice pro děti do 12 let trvá do konce března. Rodiny s dětmi tak mají jedinečnou příležitost přijet a mít levnější vstupné,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice. V neděli se na zámku Dětenice od 11.00 hodin probouzí krásná Šípková Růženka, která vám svůj příběh odvypráví. O tom, jak se narodila, co jí bylo předpovězeno a zda se to skutečně stane? Uhádnou vaše děti, jak všechno dopadne, až zazvoní zvonec a pohádky bude konec? Šípkovou Růženku v dětenických komnatách potkáte každou neděli v každou celou hodinu a to až do 16.00 hodin. Na rodinném výletě v Dětenicích se velmi dobře občerstvíte a najíte ve středověké krčmě. A nejen dámám chutná dětenické pivo lásky, které se vaří v místním pivovaru. Přespat můžete v unikátním Středověkém hotelu a nechte se překvapit, co se v noci bude dít.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

1.10.

Českotřebovská Malá scéna žije!

Po pěti letech náročné přestavby byla v neděli 23. září 2007 znovuotevřena Malá scéna v České Třebové.

Kultura celý článek
4.2.

Jindra Janoušková má blízko k Thálii

Využívá veškeré herecké prostředky – od nejjemnějších gest po výbuchy hysterie, která záměrně působí nepřirozeně. Její výkon je plnokrevný, citlivý, pečlivě vystavěný a nechybí mu ani animální sexualita.“

Kultura celý článek
28.12.

Silvestrovský Blbec k večeři s vyhlášením Inscenace roku 2012

Pokud se ankety ještě chcete zúčastnit, anketní formuláře naleznete ve foyer divadla nebo na webových stránkách www.vcd.cz.

Kultura celý článek
29.11.

Jubilejní turné Horkýže Slíže ke čtvrt století na scéně zahájí prosinec v Hradci Králové

Vstupenky jsou k mání v síti GoOut a na zbrusu novém webu kapely www.horkyzeslize.cz kde společně s facebookem kapely najdete i více informací. YouTube kanál s novým CD: http://bit.ly/2ylVIcA.

Kultura celý článek
5.6.

Zábavný pořad Bez nápovědy uzavírá svou divadelní pouť

Dvouletým cyklem prošla už většina souboru, proto oblíbené Bez nápovědy čeká derniéra. „Budu však moc ráda, když takováto netradiční setkání budou pokračovat v jakékoliv formě dál. O podobném typu pořadu už dokonce uvažujeme, takže diváky pravděpodobně na Malou scénu brzy znovu pozveme,“ prozrazuje Jana Uherová, jež si do posledního dílu, který se uskuteční v pondělí 5. června, pozvala Jana Musila, Josefa Pejchala a Radka Žáka.

Kultura celý článek
7.3.

Jistě, pane ministře se loučí s pardubickým jevištěm

Východočeské divadlo uvede v pátek 8. března derniéru úspěšné komedie Jistě, pane ministře, divadelní podoby televizního seriálu z pera dvojice anglických scenáristů Jonathana Lynna a Antonyho Jaye, který pro česká jeviště zdramatizovala Kristina Žantovská.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting