Do divadla nejvýhodněji se sezónní abonentkou!

12.6.

Do divadla nejvýhodněji se sezónní abonentkou!Východočeské divadlo Pardubice nabízí abonentní vstupenky na příští divadelní sezónu 2014/2015. Jedná se o premiérové předplatné, předplatné na veřejné generálky a juniorské abonentky. O předplatné, které majitelům přináší tradiční výhody a slevy, je velký zájem, stávající abonenti by si proto měli své předplatné včas obnovit. Místa jim divadlo rezervuje už pouze do pátku 13. června, po tomto termínu budou neobnovené abonentky prodávány novým zájemcům! Juniorským abonentům jsou místa držena do pátku 12. září.

Cenově výhodné předplatné divákům zaručuje stálé místo v hledišti, které si předplatitel sám vybere, a tím i pravidelnou návštěvu divadla bez čekání na vstupenky na dlouhodobě vyprodaná představení. Pokud divák nebude moci navštívit představení v termínu určeném pro jeho skupinu, může zhlédnout představení v náhradním termínu, tím má jistotu, že uvidí všechny inscenace nastudované Východočeským divadlem. Zdarma jsou rovněž zasílány informace o dění ve VČD formou měsíčního Divadelního zpravodaje.

Divadlo do hlediště zve i vysokoškolské studenty, pro které znovu otevírá speciální abonentní skupinu V (vysokoškoláci), která obsahuje tři tituly – mysteriózní thriller Jméno růže, bláznivou komedii A je to v pytli! a legendární muzikál Balada pro banditu. Bonusem k předplatnému je výměnný kupón určený na libovolné představení z repertoáru pardubického divadla hrané na Malé scéně ve dvoře. Navíc je pro vysokoškolské abonenty připravena akce Poznejte Malou scénu, v rámci které mohou studenti i po vyčerpání kupónu navštívit jakékoli představení domácího souboru a vybraná dovozová představení na Malé scéně ve dvoře za symbolickou cenu 40 Kč! Stačí se jen v předprodeji prokázat abonentkou.

Vedle sezónních abonentních cyklů divadlo nabízí i stále oblíbenější Kupónové předplatné. Jde o zvláštní formu předplatného, která umožňuje získat vstupenky se zajímavou slevou a zároveň dává divákům volnost při výběru titulu a dne představení dle vlastního zájmu. Koupí tohoto typu abonmá získáte 8 kupónů, které můžete vyměnit za vstupenky na 8 vámi vybraných představení z repertoáru Východočeského divadla (nevztahuje se na premiéry, zadaná představení, představení na venkovních scénách a představení hostujících souborů).

Více informací o výhodnosti jednotlivých typů předplatného i o připravovaných titulech se dozvíte v předprodeji VČD nebo na internetových stránkách www.vcd.cz.

.............................................................................................................................................................................................
Dramaturgický plán nadcházející divadelní sezóny
A. Neilson / Lháři (premiéra 11. října 2014 v Městském divadle)
Lehce morbidní současná komedie, ve které jedna dobře myšlená lež přeroste do těch nejabsurdnějších rozměrů. Režie Z. Dušek j. h.

L. Lagronová / Po pláči smích (premiéra 18. října 2014 na Malé scéně ve dvoře)
Laskavý i černý humor v básnickém intimním dramatu o lásce, zášti, ale především o naději. Hra o smutku ze samoty a radosti ze shledání. Režie R. Žák j. h.

P. Valentine / Mezi nebem a zemí (premiéra 6. prosince 2014 v Městském divadle)
Romantická komedie o soužití dvou světů, po které začnete vnímat vlídné duchy a strážné anděly kolem sebe. Režie K. Dušková j. h.

B. Brecht / Kavkazský křídový kruh (premiéra 20. prosince 2014 v Městském divadle)
Legenda o odvaze, lásce, spravedlnosti a statečnosti uprostřed dějinných proměn.
Režie P. Novotný

I. B. Singer / Kejklíř z Lublinu (premiéra 21. února 2015 v Městském divadle)
Divadelní ztvárnění světoznámého románu o muži, jemuž je jeho vlastní život malý, ale který dokáže pronikat zamčenými dveřmi dál a dál, za hranice reálného lidského osudu.
Režie M. Pecko j. h.

U. Hub / Tučnáci na arše (premiéra 28. února 2015 na Malé scéně ve dvoře
– mimo předplatné)
Usměvavý, ale i poučný biblický příběh o třech tučňácích, kteří přežijí potopu světa.
Režie M. Pecko j. h.

E. Albee / Kdo se bojí Virginie Woolfové (premiéra 11. dubna 2015 na Malé scéně ve dvoře)
Nesmírně dráždivá sonda do manželských vztahů plná neočekávaných dějových zvratů, smutku i humoru, která nás nemůže nechat lhostejnými. Režie P. Novotný

A. Schnitzler / Duše – krajina širá (premiéra 25. dubna 2015 v Městském divadle)
Psychologické drama o partnerských vztazích muže a ženy, nejvíce pak o manželství, lásce a nevěře. Režie R. Lipus j. h.

J. Brdečka – V. Blažek – P. Kopta – V. Hála – J. Rychlík / Limonádový Joe
(premiéra 13. června 2015 na Kunětické hoře)
Česká hudební parodie westernů z Divokého západu. Režie M. Schejbal j. h. 

Další zprávy z kategorie "Kultura"

20.3.

JEDEN SVĚT 2009 Pardubice

Speciální prostor v programu festivalu mají také zbrusu nové české filmové dokumenty.

Kultura celý článek
23.5.

Pardubičtí herci se vrací na Kunětickou horu

Už tento pátek 24. května se soubor Východočeského divadla přestěhuje na Kunětickou horu, kde zahájí letošní sezónu plenérových představení na vyhlídce magického hradu.

Kultura celý článek
31.5.

Na Malé scéně Východočeského divadla naposledy pobaví Tučňáci na arše

Německý dramatik Ulrich Hub ve své komické bajce vypráví příběh o blížící se potopě světa, kdy Noe zachraňuje zvířata a nabídne jim přístřeší na své arše. Od každého druhu ale jenom jednomu páru! Jak tedy vyřešit situaci, když v zemi věčného ledu žijí tři nerozluční kamarádi? Rozdělí se, nebo se pokusí propašovat na archu všichni tři?

Kultura celý článek
16.3.

FLORA 2007: využijte slevy

Ve dnech 19. až 22. dubna 2007 bude Výstaviště Flora Olomouc patřit jarní etapě FLORA OLOMOUC 2007.

Kultura celý článek
27.1.

Východočeská galerie zažádala ministerstvo o dotace

O peníze, které pomohou výrazně zlepšit podmínky fungování naší krajské galerie, se bojovalo mnoho let.

Kultura celý článek
13.8.

Belgičtí klarinetisté zahrají v Pardubicích

Belgičtí hudebníci přijedou z města, které leží západně od Bruselu, je domovem Vlámského koně a světoznámých dostihů.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting