Do Houslí a JAMU v Divadle Exil

16.10.

Do Houslí a JAMU v Divadle Exil

Do Houslí a JAMU v Divadle Exil

Pardubické Divadlo Exil hostí ojedinělý projekt Janáčkovy akademie múzických umění v Brně a ve spolupráci s divadlem Do Houslí přináší v české premiéře hru nejlepšího amerického autora druhé poloviny 20. století i dneška Woody Allena s názvem Central Park West. V konverzační komedii, která nemá v současné době konkurenci, se divákům představí Michaela Doleželová, Martina Sikorová j.h., Kateřina Höferová j.h., Marek Příkazký a Roman Vencl. Společně se podíváme na dva manželské páry, které jsou tak trochu v krizi a během jediného dne zjistí, že spolu mají víc společného, než by je kdy bylo napadlo… Premiéra v režii Romana Vencla a Michaely Doleželové začíná v neděli 19. října od 19 hodin. Představení se bude hrát jenom tuto sezónu a v plánu je pouze patnáct až dvacet repríz. Hra není přístupná osobám mladším patnácti let. Allenova konverzační komedie je bez přestávky a trvá 80 minut, vstupné obyčejné činí 80, studentské pak 60 korun. Na snímku jsou Michaela Doleželová a Martina Sikorová (členka souboru VČD):

Další zprávy z kategorie "Kultura"

25.8.

Desáté výročí vzniku Dobrého divadla

Tomáš Langr: Stahování trenek, kopání se do zadku…Tohle my neděláme

Kultura celý článek
12.6.

Na Kunětické hoře ožije příběh zbojníka Nikoly Šuhaje

Režie muzikálového zpracování příběhu zbojníka Nikoly Šuhaje se ujal Michael Tarant, který před premiérou uvedl: „V Baladě jsou dvě věci, pro které je tak žádaná a legendární.

Kultura celý článek
19.5.

Východočeské divadlo zve na plenérová představení na Kunětické hoře

S oživením divadelních večerů pod hvězdami opět přichází i správa hradu Kunětická hora, která pro zájemce s platnou vstupenkou na některé z uvedených představení připravila mimořádné večerní prohlídky hradu – a k tomu ještě se slevou!

Kultura celý článek
6.6.

Univerzita Pardubice členem elitní skupiny řešitelů projektů ERC CZ

Navržené postupy, které mají být projektem ověřeny, prof Holčapek dále objasňuje: „Biochemické změny v organismu v důsledky růstu nádoru se odráží i ve složení tělních tekutin využitelných pro neinvazivní screening vybraných typů nádorového onemocnění.

Kultura celý článek
8.2.

Moravské Bez nápovědy s výbornou sekanou

Navíc si všichni pochutnali na výborné sekané, kterou speciálně pro tento večer společně upekly obě Jany.

Kultura celý článek
23.5.

Ozbrojený muž chodí už rok po Litomyšli.

Také dnes můžete rytíře potkat ve zbroji s kuší přes rameno. Jen místo loupení a obchodu vzdělává. Školním dětem a poutníkům ukazuje krásy renesanční Litomyšle.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting