Do Novohradeckého divadla přiletí drak

14.10.

Do Novohradeckého divadla přiletí drak


Dračí pohádku zahraje v Novohradeckém divadle (sál CC Lucie) Jarmila Enochová se svými dvoumetrovými loutkami v neděli 17. října 2013 od 16:00hpd.


Vašek s Aničkou si přejí před svým domečkem kopec. Místo něj se objevilo obrovské dračí mládě.  Vašek s Aničkou se s dráčkem skamarádí a společně si zazpívají, kde se nachází břicho, oči, uši a pusa.
Můžou si s nimi zanotovat i ti nejmenší. Děti mají loutky Jarmily Enochové rádi, protože jsou nafukovací, barevné a výjimečné svou velikostí.


Jarmila Enochová jezdí se svými loutkami po celé České republice. V každém ročním období má připravený odlišný dračí příběh. V Novohradeckém divadle děti uvidí pohádku O drakovi, který létal.
Více o Jarmile Enochové najdete na http://www.rolnicka.com/
Pořadatelem pohádky je nezisková organizace Dobré divadlo http://www.dobredivadlo.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.8.

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program s Mig 21, Monkey Business nebo Divokým Billem

V blízkosti festivalového areálu bude možné využít bezplatně stanového městečka se sociálním zařízením a vodou. Parkovat bude možné na festivalovém parkovišti s omezenou kapacitou a parkovným 100 korun a dalších dvou parkovacích plochách.

Kultura celý článek
16.10.

Životní pouť Jakuba Jana Ryby na pardubickém jevišti

Životní pouť hudebního skladatele, básníka, spisovatele a v neposlední řadě vynikajícího učitele přiblíží nový titul pardubického divadla především prostřednictvím jevištních obrazů, v nichž nebudou chybět hudební ukázky samotných Rybových skladeb – jednak za přítomnosti živých muzikantů Komorního orchestru Bona Nota a jednak s využitím sborových zpěvů v podání Dětského folklorního souboru Radost Pardubice.

Kultura celý článek
4.11.

Petr Moško představí rumunský Banát

Pardubický fotograf Petr Moško si před lety koupil chalupu v rumunském Banátu,. ve vesničce Rovensko

Kultura celý článek
26.6.

VČD k letnímu spánku ještě neuléhá

Teprve od 14. července uléhá VČD k letnímu spánku a nastává čas dovolených.

Kultura celý článek
19.5.

Vyšla nová publikace o Janu Kašparovi

Autorem je redaktor časopisu Letectví a kosmonautika Pavel Sviták, který v publikaci popisuje počátky zájmu o létání.

Kultura celý článek
3.4.

Velikonoce na Veselém Kopci a na Betlémě v Hlinsku

Výstava zároveň přibližuje tradiční skladbu vesnického jídelníčku a proměny vybavení kuchyně a bude k vidění po celou sezonu.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting