Dobré divadlo: odpočiňte si a zasmějte se v divadle , pohádka tuto neděli 25.11. a komedie 15. 12.

24.11.

 Dobré divadlo: odpočiňte si a zasmějte se v divadle , pohádka tuto neděli 25.11. a komedie 15. 12.

Řeknu vám to rovnou: Jsme trochu jiné divadlo. U nás si odpočinete, pobavíte se, potkáte nové přátele a šťastné lidi. Našim divákům se líbí, že každého vítáme podáním ruky. Práce nás baví a snad je to i znát…Přesvědčte se sami, třeba na pohádce nebo komedii. Nyní si můžete vstupenky rezervovat pohodlně tím, že odpovíte na tento email. Napíšete jen jméno, kontakt a počet vstupenek.     

Přijďte na pohádku „O Písničce“ už tuto neděli 25. listopadu. S radostí ji zahrajeme v rodinném centru Sedmikráska na Velkém náměstí v ulici Zieglerova v Hradci Králové od 11:15 hodin. Uvidíte čaroděje, prince a princeznu Písničku. Pobavíme vás i vaše děti. Navíc si zazpívají s harmonikou nadšeného Marka a vy budete sledovat, jak jsou vaše děti šikovné, jak je umíme vtáhnout do děje.
Koupit zde: https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5195-o-pisnicce
Fotky zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/o-pisnicce-31-01-2016-16-00.html

Co se stalo v rodině před narozením dítěte? Podívejte se, jakou šílenou situaci vyvolalo jedno křestní jméno pro dítě, které teprve přijde na svět. Komedii „Jméno“ zahrajeme v sobotu 15. prosince od 19 hodin v Adalbertinu na Třídě ČSA v Hradci Králové. Vystoupí umělci souboru SemTamFór ze Zlína.
Koupit zde: https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5196-jmeno
Fotky zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/jmeno-16-09-2016-19-00.html

Proč slavíme Vánoce? Na to vám odpovíme loutkovou pohádkou Vánoční příběh, kterou s radostí zahrajeme v neděli 8. prosince od 16 hodin v rodinném centru Budulínek v Hradci Králové.
Fotky zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/vanocni-pribeh-09-12-2018-16-00.html

Pošlete prosím tento email i známým, abychom je také pobavili.

Chcete-li vidět reakce ostatních a fotky, dejte si nás do přátel na FB.
https://www.facebook.com/DivadloDobre/

Další zprávy z kategorie "Kultura"

12.11.

Charitativní sbírku ve prospěch dětí se syndromem krátkého střeva podpoří v OC Futurum i hráči Mountfield HK

Rozpumpujme Vánoce! – to je název nadcházející akce inspirovaný mobilní parenterální pumpou, přístrojem, který značně zkvalitňuje život dospělým i dětem postiženým syndromem krátkého střeva. Co vlastně je syndrom krátkého střeva a na co se parenterální pumpa používá, osvětlí ve středu 13. listopadu od 15 hodin charitativní a osvětová kampaň v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové.

Kultura celý článek
6.9.

Jedinečná výstava sférických fotografií Vysočiny bude k vidění v AFI Paláci

Sférické fotografie vznikají speciální technikou, která vychází z panoramatického nafocení.

Kultura celý článek
15.5.

Východočeské divadlo se loučí s komedií Hoří, má panenko!

V pátek 17. května se pardubičtí herci po osmačtyřiceti reprízách rozloučí s hořkou komedií Hoří, má panenko! Dramatizaci slavné Formanovy filmové komedie líčící peripetie nepovedeného hasičského bálu na velké jeviště Východočeského divadla před třemi lety přenesl režisér Petr Novotný. V hlavních rolích hrají Jiří Kalužný, Jan Musil, Martin Mejzlík a Milan Němec. Do inscenace se aktivně zapojuje i kapela Škéřovanka pod vedením Radka Škeříka, která děj doprovází živě hranými dobovými hity.

Kultura celý článek
24.10.

Východočeské divadlo navštívil stotisící divák roku 2017

Stotisícím návštěvníkem divadla roku 2017 se stala Petra Ryšavá z Pardubic, která seděla na sedadle č. 161 v IX. řadě v přízemí.

Kultura celý článek
22.7.

COLOUR MEETING

Festival má výrazné humánní, antirasistické a multikulturní poselství,

Kultura celý článek
8.12.

Rock for People 2016: Hradec, vstupenky, nový web, řada překvapení a... Bullet for My Valentine

Pořadatelé zároveň oznámili jedno z prvních velkých jmen. Po pěti letech se na RfP vrátí přední britská metalová smečka Bullet for My Valentine. Více informací a vstupenky, které jsou v první edici k dispozici za 1100 Kč, na www.rockforpeople.cz.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting