Dobré divadlo: odpočiňte si a zasmějte se v divadle , pohádka tuto neděli 25.11. a komedie 15. 12.

24.11.

 Dobré divadlo: odpočiňte si a zasmějte se v divadle , pohádka tuto neděli 25.11. a komedie 15. 12.

Řeknu vám to rovnou: Jsme trochu jiné divadlo. U nás si odpočinete, pobavíte se, potkáte nové přátele a šťastné lidi. Našim divákům se líbí, že každého vítáme podáním ruky. Práce nás baví a snad je to i znát…Přesvědčte se sami, třeba na pohádce nebo komedii. Nyní si můžete vstupenky rezervovat pohodlně tím, že odpovíte na tento email. Napíšete jen jméno, kontakt a počet vstupenek.     

Přijďte na pohádku „O Písničce“ už tuto neděli 25. listopadu. S radostí ji zahrajeme v rodinném centru Sedmikráska na Velkém náměstí v ulici Zieglerova v Hradci Králové od 11:15 hodin. Uvidíte čaroděje, prince a princeznu Písničku. Pobavíme vás i vaše děti. Navíc si zazpívají s harmonikou nadšeného Marka a vy budete sledovat, jak jsou vaše děti šikovné, jak je umíme vtáhnout do děje.
Koupit zde: https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5195-o-pisnicce
Fotky zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/o-pisnicce-31-01-2016-16-00.html

Co se stalo v rodině před narozením dítěte? Podívejte se, jakou šílenou situaci vyvolalo jedno křestní jméno pro dítě, které teprve přijde na svět. Komedii „Jméno“ zahrajeme v sobotu 15. prosince od 19 hodin v Adalbertinu na Třídě ČSA v Hradci Králové. Vystoupí umělci souboru SemTamFór ze Zlína.
Koupit zde: https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5196-jmeno
Fotky zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/jmeno-16-09-2016-19-00.html

Proč slavíme Vánoce? Na to vám odpovíme loutkovou pohádkou Vánoční příběh, kterou s radostí zahrajeme v neděli 8. prosince od 16 hodin v rodinném centru Budulínek v Hradci Králové.
Fotky zde: http://www.dobredivadlo.cz/program/vanocni-pribeh-09-12-2018-16-00.html

Pošlete prosím tento email i známým, abychom je také pobavili.

Chcete-li vidět reakce ostatních a fotky, dejte si nás do přátel na FB.
https://www.facebook.com/DivadloDobre/

Další zprávy z kategorie "Kultura"

15.7.

SCIENCE SHOW, LETNÍ KINO, BALÓNOVÝ KLAUN, LICHOŽROUTI A RYTMY AFRICKÝCH BUBNŮ – TO VŠE V JEDEN DEN V POLIČSKÉM MUZEU

V sobotu 20. 7. 2019 si nenechte ujít celodenní zábavný program pro děti i dospěláky plný hravých úkolů a her po stopách Lichožroutů a vědy. Připraveno je putovaní expozicemi, tvořivé dílny, science show i vystoupení balónového klauna. Těšit se můžete i na tanec a africké rytmy či letní kino pro děti.

Kultura celý článek
29.6.

Die Antwoord míří do Hradce s velkolepou show, Rock for People začíná příští týden

Brány hradeckého festivalparku se návštěvníkům otevřou již příští týden v úterý 4. července a na tři dny obsadí hradecké letiště hudba všech žánrů, tisíce návštěvníků a nefalšovaná festivalová nálada. Pro ty nedočkavé se část areálu a několik scén otevře již o den dříve, v pondělí 3. července, kdy proběhne už tradiční Večírek nedočkavé.

Kultura celý článek
27.7.

Festival Poličské kulturní léto odstartuje srpnové dění letním kinem a koncertem kapely Apetitt

Festival v srpnu startuje letním kinem a koncertem folk-country-rockové kapely v atriu poličského Centra Bohuslava Martinů. „Akustická kytara, foukací harmonika, baskytara, bicí, housle nebo mandolína – tyto a další hudební nástroje zazní první srpnový pátek v hudebním vystoupení poličské kapely Apetitt,“ sdělila Alena Zavoralová, organizátorka festivalu.

Kultura celý článek
17.5.

Krematorium získalo vlastní poštovní známku

V život již vstoupila putovní výstava, která je aktuálně k vidění v prostorách krematoria, připravuje se tematická publikace i filmový spot s hercem a popularizátorem moderní architektury Davidem Vávrou.

Kultura celý článek
2.1.

U pardubických diváků v roce 2012 bodoval muzikál Zpívání v dešti

Pomyslnou třetí příčku v divácké oblíbenosti obsadila inscenace první a nejslavnější Shakespearovy tragédie RICHARD III. v režii Zdeňka Duška.

Kultura celý článek
28.5.

Legendární festival Svojšice slaví 15. narozeniny a zároveň se loučí!

Prvním z nich je Finlandia main stage, na které se představí pět zahraničních jmen. Producent labelu Toolroom a kolega matadora světové elektronické scény Mark Knighta – náš argentinský kamarád Adrian Hour. Dále holandský tvrďák Steve Mulder, Italský šampon Roberto Capuano a slovenský bohém Toky ve speciální Extreme Show s Dj Boss a projektem Energy X.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting