Doupnice FEST opět otevře prázdniny

26.6.

Doupnice FEST opět otevře prázdniny

Žádná tvrdá security, zajímavé kapely a naprostá volnost a pohoda – takto se představí o prvním prázdninovém víkendu již čtvrtý ročník festivalu Doupnice v areálu v Radčicích u Skutče. Pohodová atmosféra, zajímavá hudební dramaturgie, spousta volnosti, sportovního vyžití a hlavně zajímavé hudební produkce jsou slova, která přesně pasují na festival Doupnice. Během dvou festivalových dnů 29. a 30. června se návštěvníkům představí celkem dvě desítky kapel. Vedle interpretů znělých jmen vystoupí i hudebníci a skupiny, které možná často nevídáte na stránkách časopisů, přesto vás zaujmou svou hudbou a ohromí pódiovou show. „Doupnice FEST jako festival s multižánrovým záběrem, na kterém se prolínají hudební styly od jazzu až po hard-core, je věnovaný všem návštěvníkům bez rozdílu věku,“ uvedl produkční a tvůrce festivalu Pavel Malina. V pátečním hudebním programu se představí punková formace Volant, která letos oslavila 11. narozeniny, jedna z nejoriginálnějších českých rockových kapel Už jsme doma, projekt Ymo Mihai členů kapely Vypsaná Fixa. V sobotu vystoupí legenda české naivní písně Mňága a Žďorp, moderní alternativní rocková kapela HC3 vracející se po několika letech z turné po USA zpátky do Čech, plzeňské nejen folkovo - punkové seskupení Znouzectnost. Mezi jinými zahrají kapely Eye for an Eye, Nil, Photolab, LUS3, Skapollo, Hello, Burác, Nautilus, Chocolate Jesus, Wořešprut, Matthew´s workshop, Funktomass. Již tradičně bude v rámci festivalu k dispozici lesní čajovna umístěná do skalního výběžku, různé workshopy a stolní fotbálky, zajímavostí bude Jammovací session na bonga a různé perkuse. Parkoviště a stanové městečko je samozřejmostí. „Pevně věříme, že letošní počasí dopřeje všem návštěvníkům parádně strávený víkend při výborné hudební produkci na krásném místě, jakým je areál Doupnice,“ dodal pořadatel Pavel Malina. Vstupné na festival Doupnice je skutečně lidové. Víkend na Doupnice FESTu vás navíc přijde pouze na 200 korun v předprodeji, na místě pak za dvoudenní lístek zaplatíte o 50 korun více.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.11.

DJ Džejár slaví 20. let na české taneční scéně – Total Inferno Chrudim – 9.11.2018

Džejárova tour po České republice bude završena jedinečnou narozeninovou party v pardubickém klubu ABC dne 22.3.2019, kde se společně se zahraničními i českými umělci a fanoušky můžete přidat k DJ Džejárovi na akci s nevšedním programem a hosty. V prodeji je pouze limitovaný počet vstupenek.

Kultura celý článek
25.6.

Poličské kulturní léto

Těšte se na snímek mapující raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní. V neděli se těště na dobrodružné divadélko ze Safari u v úterý na Igráčkovu dílničku. První „kulétový“ týden pak bude zakončen filmem o nejužvaněnějším superhrdinovi všech dob s hodně černým smyslem pro humor.

Kultura celý článek
23.5.

Pardubičtí herci se vrací na Kunětickou horu

Už tento pátek 24. května se soubor Východočeského divadla přestěhuje na Kunětickou horu, kde zahájí letošní sezónu plenérových představení na vyhlídce magického hradu.

Kultura celý článek
3.4.

Velikonoce na Veselém Kopci a na Betlémě v Hlinsku

Výstava zároveň přibližuje tradiční skladbu vesnického jídelníčku a proměny vybavení kuchyně a bude k vidění po celou sezonu.

Kultura celý článek
7.6.

Banánoví diktátoři z Monkey Business v Pardubicích

Celorepublikové turné skupiny Monkey Business pod názvem „Vzdejte se, nic se vám nestane“.

Kultura celý článek
4.6.

Oblíbená Pernštýnská noc odstartuje XXIII. ročník Folklorního festivalu Pardubice – Hradec Králové

V atriu radnice budou probíhat komorní pořady, na prvním nádvoří pardubického zámku poběží doprovodný historický program, který diváky přenese do středověku. Pro milovníky folku je opět připraven koncertní program na Příhrádku.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting