Filmaři „lovili“ kompars mezi Pardubáky

27.3.

Filmaři „lovili“ kompars mezi Pardubáky

Filmaři „lovili“ kompars mezi Pardubáky

„Lidí na přednášku už máme dost, teď bych potřeboval policisty,“ usoudil zhruba dvě hodiny po zahájení castingu pro nový televizní film vedoucí komparsu. „Můžete být policistkou v uniformě nebo v civilu,“ nabídl roli drobné blondýnce. Než se dívka nadála, dostala instrukce kdy a kam se má dostavit a co ji tam čeká a její fotografie rozšířila databázi komparsistů. Stejně jako dalších sedm desítek pardubických občanů se možná objeví na jaře příštího roku v novém filmu Jiřího Stracha Ďáblova lest. Kompars, který filmaři nyní v Pardubicích hledají, využijí ve scénách z pardubické policie a z prostředí univerzity. Všichni, kteří si alespoň na chvíli chtěli vyzkoušet práci herců a objevit se „na stříbrném plátně“ ve společnosti oblíbených herců, například Ivana Trojana, Jiřího Dvořákači či Ani Gaislerové, se mohli dostavil na casting do foyer společenského sálu pardubické radnice ještě ve středu 27. března mezi 11. a 18. hodinou. Filmaři dorazí do Pardubic již tento čtvrtek a zdrží se do 2. dubna. Další scény v Pardubicích natočí mezi 30. dubnem a 5. květnem. První klapka třídílného příběhu s detektivní zápletkou klapla počátkem března, poslední natočí filmaři v prvních květnových dnech. Pak je čeká několik měsíců práce ve střižně. Tajemný detektivní příběh, na jehož natáčení se režisér Strach vrací do Pardubic, vychází z knihy záhadologa Arnošta Vašíčka Záhada ďáblovy bible. Podle režiséra to bude zajímavý detektivní příběh který diváka upoutá a pobaví a v němž nebude chybět tajemno a nevysvětlitelno.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

7.9.

Pardubické dožínky oživí zámek nejen staročeským jarmarkem,

Přijďte si užít Rodinný den v sobotu 10.9.2011

Kultura celý článek
26.11.

Program Novohradeckého divadla do konce roku 2015

„Do Budulínku chodím často, protože mám dvě malé dcery. Tady se pořád něco děje. Máme rádi cvičení o pohádky. Hlavně se děti zabaví a já mám čas si kamarádkou vypít kávu a popovídat. Cokoliv se dělá pro děti je dobré. Děkuji.“ Názor sděluje maminka Natálky a Lenky Jana Páralová.

Kultura celý článek
27.3.

Východočeské divadlo nabízí mimořádné abonentní skupiny

Dále Východočeské divadlo otevírá dopolední abonentní skupinu D určenou především seniorům, ale nejen jim, samozřejmě i všem ostatním zájemcům, kteří by rádi navštěvovali představení v dopoledních hodinách. Představení tohoto cyklu (rovněž s výraznou slevou!) budou začínat vždy v 10.00 hodin dopoledne ve všední dny.

Kultura celý článek
10.11.

Na Malou scénu Východočeského divadla zavítá Vladimirova děvka

První INprojekt stávající sezóny nastuduje absolventka oboru činoherní režie brněnské JAMU Hana Marvanová, která si pro své hostování v Pardubicích vybrala černou komedii s lákavým názvem Vladimirova děvka, debut českého pedagoga a literáta Jana Kratochvíla, s nímž pro rok 2011 zvítězil v dramatické soutěži o Cenu Alfréda Radoka.

Kultura celý článek
11.12.

Skupina SPEKTRUM oslaví výročí U Cikána

V pátek 21. prosince se od 20 hodin uskuteční v RC U Cikána rockový koncert skupiny SPEKTRUM.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting