Fórfest, neboli festival fórů

27.12.

Fórfest, neboli festival fórů

Fórfest, neboli festival fórů

Fórfest, neboli festival fórů

Fórfest je soutěžní festival vtipů, anekdot a fórů. Je to ta nejzábavnější linka GRAND Festivalu smíchu, určená pro nejširší vrstvy návštěvníků festivalu. Této soutěže se může účastnit každý, kdo zná dobrý vtip či anekdotu a chce se o ni podělit. Jestliže se Vám doma nesmějí, jestliže Vaši přátelé či kolegové v práci nedokáží správně ocenit Váš smysl pro humor, zkuste to u nás. Svoje příspěvky posílejte do 31. ledna k nám do divadla na adresu – Východočeské divadlo, U Divadla 50, 531 62 Pardubice – s výrazným označením FÓRFEST na obálce. Jestliže Vám vyhovuje spíš elektronická komunikace, na stránkách Východočeského divadla Pardubice www.vcd.cz v rubrice „AKTUALITY: FÓRFEST – pošlete nám svůj vtip“, najdete místo, kam můžete vložit svůj „fór“. Ve vybraných pohostinských zařízeních najdete sběrné boxy, kam budete moci příspěvky uložit, kdyby Vás políbila múza nad šálkem kávy či u skleničky vína. Důležité je, abyste na sebe vždy uvedli kontakt, abychom Vás případně mohli odměnit. Vtipy totiž projdou velkou selekcí, my vybereme 14 nejlepších a ty budeme prezentovat při jednotlivých soutěžních představeních v rámci GRAND Festivalu smíchu. Každý den si návštěvníci divadla vyslechnou dva finálové vtipy a hlasováním rozhodnou o vítězném. Celý leden se budeme těšit na Vaše příspěvky. V sobotu 2. února se koná Pardubický divadelní ples, tentokrát k tématu humoru a dobré nálady. Už během tohoto večera se budou prezentovat finálové vtipy. Chcete vstoupit do síně slávy v oblasti humoru? Napište nám svůj vtip či anekdotu a zúčastněte se soutěže Fórfest. Třeba to budete právě Vy, kdo obdrží od nás pěknou cenu. Jana Uherová, divadelní program 1/2008

Další zprávy z kategorie "Kultura"

26.10.

Znovuzrozená Gaia Mesiah vydává po deseti letech novinku „Sílu!“ a chystá se na TeleporTour v původní sestavě

TeleporTour bude jedinečnou možností vidět kapelu v té nejautentičtější sestavě, basista Josh Stewart se totiž z Austrálie do Čech vrací právě a jen na tyto tři listopadové týdny.

Kultura celý článek
15.5.

MEZINÁRODNÍ DEN MUZEÍ OSLAVÍ I V POLIČCE

Výstava, expozice, přednáška i vernisáž - poličské muzeum nezůstane pozadu a jako všechna muzea na celém světě oslaví 18. května Mezinárodní den muzeí (MDM). Jako již tradičně je pro návštěvníky připraveno zvýhodněné vstupné - do expozic a výstav.

Kultura celý článek
20.12.

Kreslení pravou mozkovou hemisférou, aneb neuvěřitelné schopnosti našeho mozku v Pardubicích 28.- 29.1.2017

„Nevidím žádný rozpor v obou tvrzeních, jen napsaná tímto způsobem a vedle sebe to vypadá, že tu stojí dva názory na jedno téma, které spolu evidentně nesouhlasí.“ Usmívá se lektorka Pavla a dále vysvětluje: „Umění (od slova „uměti“ – řecky „techné“), je ve svém významu popisováno jako řemeslná technika vnímána v širokém slova smyslu jako dovednost, kterou skutečně neovládá každý a je potřeba se ji od takových lidí učit. V užším slova smyslu, tedy ve smyslu „krásného umění“, se zde klade důraz především na osobní kreativitu a originalitu umělce.

Kultura celý článek
20.8.

MFF Červený Kostelec zahajuje Vlastou Redlem a korejským bubnováním

Diváci mají jedinečnou možnost se naučit folklorní tance z dalekých zemí světa přímo pod vedením tanečních souborů.

Kultura celý článek
14.7.

Červencové soboty a neděle na Zámku Litomyšl

Zámek v Litomyšli připravil na červencové soboty a neděle prohlídky s kostýmovanými průvodci.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting