Fórfest, neboli festival fórů

27.12.

Fórfest, neboli festival fórů

Fórfest, neboli festival fórů

Fórfest, neboli festival fórů

Fórfest je soutěžní festival vtipů, anekdot a fórů. Je to ta nejzábavnější linka GRAND Festivalu smíchu, určená pro nejširší vrstvy návštěvníků festivalu. Této soutěže se může účastnit každý, kdo zná dobrý vtip či anekdotu a chce se o ni podělit. Jestliže se Vám doma nesmějí, jestliže Vaši přátelé či kolegové v práci nedokáží správně ocenit Váš smysl pro humor, zkuste to u nás. Svoje příspěvky posílejte do 31. ledna k nám do divadla na adresu – Východočeské divadlo, U Divadla 50, 531 62 Pardubice – s výrazným označením FÓRFEST na obálce. Jestliže Vám vyhovuje spíš elektronická komunikace, na stránkách Východočeského divadla Pardubice www.vcd.cz v rubrice „AKTUALITY: FÓRFEST – pošlete nám svůj vtip“, najdete místo, kam můžete vložit svůj „fór“. Ve vybraných pohostinských zařízeních najdete sběrné boxy, kam budete moci příspěvky uložit, kdyby Vás políbila múza nad šálkem kávy či u skleničky vína. Důležité je, abyste na sebe vždy uvedli kontakt, abychom Vás případně mohli odměnit. Vtipy totiž projdou velkou selekcí, my vybereme 14 nejlepších a ty budeme prezentovat při jednotlivých soutěžních představeních v rámci GRAND Festivalu smíchu. Každý den si návštěvníci divadla vyslechnou dva finálové vtipy a hlasováním rozhodnou o vítězném. Celý leden se budeme těšit na Vaše příspěvky. V sobotu 2. února se koná Pardubický divadelní ples, tentokrát k tématu humoru a dobré nálady. Už během tohoto večera se budou prezentovat finálové vtipy. Chcete vstoupit do síně slávy v oblasti humoru? Napište nám svůj vtip či anekdotu a zúčastněte se soutěže Fórfest. Třeba to budete právě Vy, kdo obdrží od nás pěknou cenu. Jana Uherová, divadelní program 1/2008

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.10.

Beseda a autogramiáda s Karlem Pacnerem

Hovořit se tu bude především o současné kosmonautice, ale také o Pacnerově cestě na start Apolla 11

Kultura celý článek
8.12.

Divadlo slaví 105. narozeniny!

Stavitel Josef Doller zahájil stavbu podle projektu architekta Antonína Balšánka. Na vzhledu moderní divadelní budovy se významně podílel také sochař českého symbolismu a secese Bohumil Kafka, autor sochy Genia na střeše budovy. Tvůrcem opony a vlysů na průčelí divadla byl akademický malíř František Urban.

Kultura celý článek
28.5.

Pokřtili knihu o silnicích Pardubického kraje

Kniha o historii a současnosti přibližuje vývoj veřejné a silniční správy, připomíná nejstarší obchodní cesty a stezky

Kultura celý článek
25.2.

Ladislav Špiner se loučí s Donem Juanem

Komedii o člověku, který překračuje všechny hranice, pohostinsky nazkoušela Kateřina Dušková, která na velkém jevišti Východočeského divadla režírovala poprvé. Zkušenosti však již měla s pardubickou Malou scénou ve dvoře, kde v roce 2011 nastudovala scénické čtení hry Cizinci italského dramatika Antonia Tarantina.

Kultura celý článek
4.1.

Novoroční Volání sirén s Petrem Kostkou

Nová hra a nová role se mu jeví jak bazén se studenou vodou, do které musí hupsnout.

Kultura celý článek
30.9.

Pardubice hostí národní putovní výstavu Má vlast cestami proměn

Českem putuje celkem 13 kolekcí výstavy a již nyní je možno hlasovat na stránkách výstavy www.cestamipromen.cz pro nejkrásnější proměnu roku 2015.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting