Fotosoutěž „ve svém živlu“ zná své vítěze

9.10.

Fotosoutěž „ve svém živlu“ zná své vítěze

Výstava amatérských fotografií, kterou uspořádal AFI Palác, se otvírá dnes v rotundě u hlavního vchodu do AFI Paláce a potrvá do 24. října 2013. Fotografická soutěž probíhala od 19. srpna do 15. září 2013 a hlavní cenou byl dotykový tablet Apple iPad 4. Soutěže se mohl zúčastnit každý, jehož koníčkem je fotografování a přitom není profesionálním fotografem. O vítězné fotografii rozhodla veřejnost, obdivovatelé dané fotografie, známí a přátelé fotografa. Vítězem se totiž stal ten, pro jehož fotografii hlasovalo nejvíce lidí.

V soutěži jednoznačně zvítězil autor fotografie bílých psů s přezdívkou Nunus, který se stal nejúspěšnějším fotografem v kategorii nejoblíbenějších fotografie. Hrálo se také o fotoaparát Olympus SZ – 31MR a o poukázky na nákup zboží v prodejně Alpine Pro v AFI Paláci v celkové hodnotě 5 000 Kč a o dárkové poukazy Fotolab v celkové hodnotě 4 000 Kč.  Ceny si mezi sebe rozdělili celkem tři soutěžící, jejichž práce mimo jiné uvidí návštěvníci AFI Paláce na této výstavě.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

2.9.

Jan Rusňák ve foyer VČD

Důsledný postup od skic k obrazu byla cesta, kterou nikdy neopouštěl a která charakterizovala jeho náročnost k vlastní tvorbě.

Kultura celý článek
26.3.

Nová kolekce Bořka Šípka v chrudimské galerii.

V gotických prostorách galerie autor osobně představí ve světové premiéře novou kolekci skla pod názvem Bořek Šípek Collection 2014.

Kultura celý článek
28.3.

Ladislav Špiner má Thálii

Na vyhlášení výročních divadelních cen ve „zlaté kapličce“ nechyběl ani pardubický herec Josef Vrána.

Kultura celý článek
28.4.

Česká premiéra německé hry Čekárna budoucnost na pardubické Malé scéně ve dvoře

Režie se ujala v Pardubicích debutující Zuzana Burianová, která ke spolupráci přizvala Petra Borovce, Zdeňka Rumpíka, Martinu Sikorovou, Ladislava Špinera a Lídu Vláškovou.

Kultura celý článek
14.9.

Východočeské divadlo láká na pohled za oponu

Dny evropského dědictví jsou společnou aktivitou Rady Evropy a Evropské komise s cílem posílení historického povědomí a hledání cest ke kořenům evropské i světové civilizace. Probíhají každoročně v září v mnoha městech a obcích zemí, které přistoupily k Evropské kulturní konvenci. V rámci programu je možné nejen zhlédnout dlouhou řadu kulturních a stavebních památek, které nejsou běžně pro veřejnost přístupné (či jen zčásti), jednotlivá města rovněž pořádají doprovodné kulturní a společenské akce, jako jsou přednášky, koncerty, výstavy či městské slavnosti pod širým nebem.

Kultura celý článek
2.4.

Pardubické hudební jaro zahájí koncert Filharmonie Brno

Hned zahajovací koncert je posluchačsky velmi přitažlivý.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting