Fotosoutěž „ve svém živlu“ zná své vítěze

9.10.

Fotosoutěž „ve svém živlu“ zná své vítěze

Výstava amatérských fotografií, kterou uspořádal AFI Palác, se otvírá dnes v rotundě u hlavního vchodu do AFI Paláce a potrvá do 24. října 2013. Fotografická soutěž probíhala od 19. srpna do 15. září 2013 a hlavní cenou byl dotykový tablet Apple iPad 4. Soutěže se mohl zúčastnit každý, jehož koníčkem je fotografování a přitom není profesionálním fotografem. O vítězné fotografii rozhodla veřejnost, obdivovatelé dané fotografie, známí a přátelé fotografa. Vítězem se totiž stal ten, pro jehož fotografii hlasovalo nejvíce lidí.

V soutěži jednoznačně zvítězil autor fotografie bílých psů s přezdívkou Nunus, který se stal nejúspěšnějším fotografem v kategorii nejoblíbenějších fotografie. Hrálo se také o fotoaparát Olympus SZ – 31MR a o poukázky na nákup zboží v prodejně Alpine Pro v AFI Paláci v celkové hodnotě 5 000 Kč a o dárkové poukazy Fotolab v celkové hodnotě 4 000 Kč.  Ceny si mezi sebe rozdělili celkem tři soutěžící, jejichž práce mimo jiné uvidí návštěvníci AFI Paláce na této výstavě.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

28.7.

V Pardubicích zazní na konci léta lyrický soprán Tarji Turunen

Je tomu několik dnů, co Tarja oznámila, že brzy - ještě na jaře - vydá novou verzi alba „Colours in the Dark“, které se bude jmenovat „Left in the Dark“. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja jistě obohatí i pardubický koncert.

Kultura celý článek
29.3.

Podívejte se na největšího Lakomce v Hradci Králové!

Každého vítají u vchodu podáním ruky a chtějí tak přenést své nadšení i na příchozí diváky.

Kultura celý článek
25.4.

Poslední víkend Agathy Christie poprvé na českém jevišti

Některé z nich však poutá víc než jen přátelství, vztahy mezi nimi jsou opravdu velmi spletité, a proto ani o konflikty během jejich setkání není nouze. Už tak dost komplikovaný víkendový pobyt se nečekaně zvrtne. A jak jinak – dojde k vraždě, po které následuje napínavé vyšetřování případu.“

Kultura celý článek
6.4.

Herci Fialová a Vetchý pokřtili nosorožčí slečny

Nosorožci dvourozí neboli černí (Diceros bicornis) patří mezi nejohroženější živočišné druhy.

Kultura celý článek
26.8.

Polička se vydá za dalšími osudy Bohuslava Martinů

Budu věřit, že se tak nestane ani po čtvrtečním posezení pod širým nebem v muzejní zahrádce, proto si dovoluji pozvat nejen všechny příznivce, ale i ty, kteří by si rádi opravili svůj názor,“ uvedl Jaroslav Novotný, předseda spolku.

Kultura celý článek
11.3.

Festival sladkostí v Atrium Paláci Pardubice

Po celé republice se v průběhu roku pořádá řada festivalů věnovaných jídlu nebo nápojům různých forem, ale festival zaměřující se přímo jen na sladkosti není tak obvyklý. V obchodním centru budete moci ochutnat a nakoupit tradiční sladkosti v podobě dortů, zmrzliny, čokolády nebo třeba cupcaků. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi zkouší nové neobvyklé pokrmy, přijdete si na své například s nepečenými lízátky, raw sladkostmi a se spoustou dalších dobrot. O ty zkrátka nouze nebude.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting