Fotosoutěž „ve svém živlu“ zná své vítěze

9.10.

Fotosoutěž „ve svém živlu“ zná své vítěze

Výstava amatérských fotografií, kterou uspořádal AFI Palác, se otvírá dnes v rotundě u hlavního vchodu do AFI Paláce a potrvá do 24. října 2013. Fotografická soutěž probíhala od 19. srpna do 15. září 2013 a hlavní cenou byl dotykový tablet Apple iPad 4. Soutěže se mohl zúčastnit každý, jehož koníčkem je fotografování a přitom není profesionálním fotografem. O vítězné fotografii rozhodla veřejnost, obdivovatelé dané fotografie, známí a přátelé fotografa. Vítězem se totiž stal ten, pro jehož fotografii hlasovalo nejvíce lidí.

V soutěži jednoznačně zvítězil autor fotografie bílých psů s přezdívkou Nunus, který se stal nejúspěšnějším fotografem v kategorii nejoblíbenějších fotografie. Hrálo se také o fotoaparát Olympus SZ – 31MR a o poukázky na nákup zboží v prodejně Alpine Pro v AFI Paláci v celkové hodnotě 5 000 Kč a o dárkové poukazy Fotolab v celkové hodnotě 4 000 Kč.  Ceny si mezi sebe rozdělili celkem tři soutěžící, jejichž práce mimo jiné uvidí návštěvníci AFI Paláce na této výstavě.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

21.10.

Detektivní pátrání s B. M. Horskou

„Na pozadí ústředního tématu, kterým je v mé nové knize konflikt v mnoha podobách a jeho důsledky, se odvíjí detektivní zápletka. Rozplétá ji stejně jako v první knize Elen Jollyová, anglická detektivní inspektorka s nejasnou minulostí. Tentokrát se děj přesouvá mezi Británií, Českou republikou a Finskem,“ uvedla ke své nové knize B. M. Horská.

Kultura celý článek
6.3.

Výsledky XII. ročníku GRAND Festivalu smíchu

Galavečer v režii Jana Brichcína uváděli Tereza Kostková a Ladislav Špiner.

Kultura celý článek
19.6.

Už po třinácté se rozzářily pardubické ulice festivalem Zrcadlo umění.

Festivalový týden byl zahájen slavnostními průvody třídou Míru. Během prvního festivalového dne se hrála divadelní představení ve dvoře Mázhausu a v atriu radnice na Pernštýnském náměstí. Dnes se bude muzicírovat.

Kultura celý článek
17.10.

Východočeské divadlo očekává stotisícího diváka roku 2017

Východočeského divadla, kterým se při troše štěstí může stát kdokoli, neboť do celkového počtu diváků se vedle volně prodaných vstupenek započítávají i abonentky. Stotisícího diváka divadlo tradičně odmění zajímavými dárky, mezi nimiž nebude chybět předplatné pro dvě osoby dle vlastního výběru ani náramkové hodinky – tradiční pozornost od firmy Lejhanec klenoty – hodiny.

Kultura celý článek
12.6.

Rock for People začne o den dříve, odstartuje ho už 3. července Večírek pro nedočkavé s Mydy Rabycad

V dalších dnech se návštěvníci Rock for People mohou těšit například na legendární The Prodigy, špičky britské indie rockové scény The Kooks a The Vaccines, hvězdnou Sigmu, opěvované americké rockery Skillet, dánskou heavymetalovou stálici Volbeat, nespoutané Beatsteaks či hrdinu jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Mana“ Rodrigueze. K tomu přidejme Marmozets, Stick To Your Guns, Sick Puppies, Albert Hammond Jr., Blossoms a další bez mála stovku jmen.

Kultura celý článek
9.5.

Východočeské divadlo zve na premiéru komedie z divadelního zákulisí

Jako předposlední premiéru stávající sezóny uvede Východočeské divadlo Pardubice hru Divadelní komedie finského, švédsky píšícího dramatika Bengta Ahlforse, jenž do ní vtělil své bohaté zkušenosti z povolání herce, režiséra i divadelního ředitele, postavě debutujícího autora navíc přidělil své křestní jméno.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting