Futurum bude v srpnu královstvím dinosaurů

28.7.

Futurum bude v srpnu královstvím dinosaurů

Výstava pohyblivých dinosaurů, DINO hraní a soutěž o dovolenou v Lipno Lake Resortu!

Celý srpen bude patřit v OC Futurum Hradec Králové pravěkým monstrům. Výstava pohyblivých dinosaurů zde bude zahájena 1. srpna a potrvá až do soboty 30. srpna.  Děti se budou moci svézt na třímetrovém T-Rexovi, Triceratopsovi, Dilophosaurusovi, poznat mláďata Ornitholestese a zahrát si na archeology při vykopávání kostí. Každou neděli od 14,00 hodin navíc vypukne DINO hraní - zábavný program plný her, dárků a soutěží o Dino hračky.  Nabídne putování po stopách dinosaurů, dinosauří výtvarnou dílnu, archeologickou dílnu a nebude chybět ani pravěké vaření.


  Pro obdivovatele doby dinosaurů jsou připraveny speciální slevy v obchodech. Sparkys  nabízí slevu 10% na veškerý archeologický a vědecký sortiment, 5D kino slevu 20,- Kč na film Dinosauři a Pompo 10 % na dinosauří hračky.  Navštívit nejen tyto obchody musí ti, kteří chtějí zkusit štěstí v soutěži, jejíž výhrou je dovolená pro celou rodinu v Lipno Lake Resortu v luxusních apartmánech s vlastní saunou, krbem a jižní terasou.  V 10 obchodech je umístěna jedna dinosauří kost. Stačí najít 5 těchto kostí, napsat názvy obchodů OC Futurum do soutěžního kupónu a ten vhodit do slosovacího boxu.


„Pocit, že odcestovali o 135 milionů let zpět v čase, však u nás nebudou mít návštěvníci jen díky děsivým zvukům řvoucích monster, jeden z dinosaurů se totiž bude procházet přímo mezi nimi. Věřím, že show Krmení dinosaura se bude líbit především dětem a bude pro ně velkým zážitkem. ´Živý dinosaurus´na ně bude čekat vždy v úterý, čtvrtek a neděli od 14,00 hodin, celá výstava včetně programu je pro návštěvníky samozřejmě zdarma“, dodala Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka obchodního centra.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

22.4.

Po 4 letech se do Hradce vrací Helicopter show

Sobota pak bude tradičně patřit veřejnosti, která bude moci vidět letecké ukázky.

Kultura celý článek
21.11.

Jesličky z Poličky

Ale nechceme jenom vystavovat. Chceme připomenout živé a „oživlé“ tradice z minula i dneška. Výstava vám představí minulé i současné tvůrce jesliček, sběratele betlémů i Spolek českých betlemářů pobočku Betlemářů Poličska. Nejstarší tradiční jesličky ze dřeva vyřezávali Jan a Karel Jeřábkovi, Dominik Andrlík a další; František Andrle a Josef Svoboda jsou zároveň autory dřevěných loutek, které také vystavíme.

Kultura celý článek
12.12.

Pardubice se chystají na patnáctou štědrovečerní procházku

Pro řadu Pardubáků začíná noční procházka na slavnostně vyzdobeném a osvětleném zámku, který o štědré noci zdarma otevírá většinu svých expozic, včetně běžně nepřístupných prostor, jako je zámecká věž s vyhlídkou. Letos se zámek otevře ve 21:00 a bude otevřen do půlnoci. Síly všech, kteří se chtějí podívat na vánoční Pardubice z ptačí perspektivy prověří schodiště Zelené brány, která bude otevřena do 01:00.

Kultura celý článek
8.2.

Pardubický GRAND Festival smíchu se blíží

VII. ročník GRAND Festivalu smíchu, který se koná od 11. do 18. února 2007 ve Východočeském divadle Pardubice.

Kultura celý článek
21.2.

Jiřina Jirásková na festivalu slavila

V neděli 18. února ve Východočeském divadle Pardubice skončil VII. ročník GRAND Festivalu smíchu.

Kultura celý článek
13.5.

Najdi 5 rozdílů a vyhraj vstupenky na Limonádového Joea na Kuňce

Při této příležitosti jsme se opět po čase rozhodli uspořádat soutěž Najdi pět rozdílů, jejíž výherce získá dvě vstupenky na pardubickou verzi Limonádníka ve čtvrtek 26. května od 20.30 hodin na Kuňce.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting