I letos přijde do Paláce Pardubice Mikuláš s pestrým programem pro malé i velké

2.12.

I letos přijde do Paláce Pardubice Mikuláš s pestrým programem pro malé i velké


Adventní čas je tu a nemůže u něj samozřejmě chybět ani Mikuláš! Do Paláce Pardubice dorazí v pátek 4. prosince 2015 ve 13 hodin a hlavně dětské návštěvníky potěší hudebním vystoupením s doprovodnými aktivitami, které dětem i dospělým připomenou blížící se Vánoce.


Hlavní hvězdou pátečního odpoledne bude bezesporu Mikuláš s čertem a andělem, zdárně konkurovat mu ale budou členové hudební skupiny Maxim Turbulenc. Děti si s nimi mohou zazpívat a zatancovat a jistě dojde i na vánoční koledy, byť v originální chytlavé úpravě.


„Mikulášská besídka bude letos spojená se soutěží o Čendovo vánoční přání. Děti mohou přímo na místě vyrobit nebo nakreslit vánoční přání a to nejlepší se stane oficiální novoročenkou portálu Rodinné pasy, jehož maskotem je veverčák Čenda. Portál poskytuje slevy rodinám s dětmi na nejrůznější volnočasové aktivity v oblasti kultury, sportu, nákupů a ostatních služeb,“ říká Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka Paláce Pardubice.  


Kromě Maxim Turbulenc a vytváření vánočních přání se děti mohou těšit také na nejrůznější dílničky s vánoční tematikou, malování na obličej a popcorn zdarma.  
www.palacpardubice.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.12.

Pardubické Volání sirén tentokrát s Blankou Bohdanovou

Ještě i dnes si ji pamětníci vybavují, nejčastěji je pro ně spojena s rolí Manon.

Kultura celý článek
24.1.

Na GRAND Festivalu smíchu byla předána Cena Genia smíchu

Ceny Genia smíchu 2018 bude Boleslav Polívka, a svou volbu odůvodnila slovy: „Za neutuchající sílu komediálního talentu s přihlédnutím k postavě Burkeho v kultovním představení komedie Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho.“

Kultura celý článek
27.7.

Mladějov – Blosdorf 1915

Průmyslové muzeum pak koná prohlídky svých expozic po návratu každého parního vlaku do Mladějova.

Kultura celý článek
31.5.

Aviatická pouť spadá také tradičně do termínu Mezinárodního dne dětí.

K Pardubicím neodmyslitelně patří kromě jiného také perník. Ozdobit si například malé letadýlko cukrovou polevou bude pro každého malého kluka nebo holku novým zážitkem a perník bude chutnat jistě dvojnásobně.

Kultura celý článek
4.1.

Komedie Mezi nebem a zemí je pardubickou inscenací roku 2015

Úspěch o silvestrovském večeru slavila i loňská vítězka ankety, inscenace Králova řeč z pera dramatika a filmového a televizního scenáristy Davida Seidlera, kterou diváci umístili na třetí místo.

Kultura celý článek
16.3.

Český rozhlas Pardubice slaví 5. narozeniny!

Dnes 16. března bude Český rozhlas Pardubice mezi 10. a 11. hodinou vysílat speciální vydání pořadu „Máme hosty“.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting