Jana Pernicová se setkala s Českou Miss World

19.4.

Jana Pernicová se setkala s Českou Miss World

Jana Pernicová se setkala s Českou Miss World

Pardubice - Krajská radní zodpovědná za školství, kulturu a památkovou péči Jana Pernicová byla jedna z prvních, s kým se nová Česká Miss World Linda Bartošová podělila o radost z nového bytu v pražských Stodůlkách, jehož roční pronájem byl hlavní cenou pro druhou nejkrásnější dívku České republiky v letošní stejnojmenné soutěži. Půvabná blondýnka z Vraclavi u Vysokého Mýta, studentka Anglického gymnázia v Pardubicích, se s členkou krajské samosprávy setkala den po převzetí klíčů od zmíněného bytu a při neformálním setkání nezůstalo jen u hodnocení průběhu soutěže. Řeč se točila také kolem studia a plánů do budoucnosti. Rodačka z Vysokého Mýta okouzlila nejen ředitelku soutěže Česká Miss Michaelu Maláčovou a porotu, které předsedala italská herečka tuniského původu Claudia Cardinale, ale také přítomné publikum a novináře. Onoho březnového večera v Hudebním divadle Karlín předvedla přirozený šarm, sex-apeal, v taneční choreografii z muzikálu Chicago pohybové nadání a při plnění úkolu v dalekém Thajsku také nesporné pěvecké vlohy. „Úspěch Lindy Bartošové je skvělou propagací našeho kraje. Zcela určitě se tím této sympatické dívce otevírá svět. Snad se naplní všechna její očekávání a bude moci svého krásného vzhledu i kouzla osobnosti využít v oblasti médií, které se chce profesně věnovat. Upřímně jí to přeji,“ řekla po setkání Jana Pernicová. Nejbližší cíle Lindy Bartošové jsou jasné. V květnu dobře odmaturovat, v červnu uspět u přijímacích zkoušek na univerzitu a 18. srpna přesvědčit i porotu světového finále soutěže Miss World, které se uskuteční v komplexu Ordos v pouštní autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko v severní části Čínské lidové republiky.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

15.8.

Medobraní v Hlinsku

Vybírat se bude i nejlepší medová dobrota. Přineste na Medobraní osvědčenou medovou buchtu nebo zákusek a vyhrajte zajímavé ceny.

Kultura celý článek
31.1.

Ve Východočeském divadle Pardubice byla vyhlášena Komedie roku 2016

Diváci měli během jednoho týdne možnost zhlédnout sedm nejlepších komedií, které v roce 2016 vznikly na jevištích českých a moravskoslezských profesionálních divadel. Další komediální představení zájemce čekala v doprovodném programu. GRAND Festival smíchu je právě svým zaměřením zcela unikátní, neboť se věnuje výhradně komediálnímu žánru, jenž je na jiných festivalech opomíjen.

Kultura celý článek
23.2.

Granty a dotace do kultury

Radní Pardubického kraje v listopadu minulého roku rozhodli o vyhlášení grantových programů

Kultura celý článek
2.12.

Japonskem se šíří Puerimánie

Země vycházejícího slunce mladé zpěváky z České republiky miluje

Kultura celý článek
3.11.

Kraj převzal litomyšlské Portmoneum

Unikátnost Portmonea je především v umělecké hodnotě výmalby dvou místností z 20. let 20. století od Josefa Váchala, která nemá obdoby. „Dnes uznávaný malíř pestrými barvami vypodobnil mnoho duchovních a náboženských témat, která postavil vedle sebe tak, že divákovi přechází zrak a jen s pomocí vysvětlujícího komentáře má šanci se dopátrat Váchalových úmyslů, vycházejících z jeho životních postojů a názorů na výtvarné umění,“ vysvětlil ředitel Regionálního muzea v Litomyšli René Klimeš.

Kultura celý článek
4.6.

Oblíbená Pernštýnská noc odstartuje XXIII. ročník Folklorního festivalu Pardubice – Hradec Králové

V atriu radnice budou probíhat komorní pořady, na prvním nádvoří pardubického zámku poběží doprovodný historický program, který diváky přenese do středověku. Pro milovníky folku je opět připraven koncertní program na Příhrádku.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting