Jolana Voldánová si zahrála v klipu uklízečku!

8.11.

Jolana Voldánová si zahrála v klipu uklízečku!

Když před letními prázdninami oznámila Jolana Voldánová, že končí s moderováním Událostí na České televizi, byl to pro diváky šok. Populární moderátorka to vysvětlila chutí nalézt nové výzvy. To ale nikdo netušil, že tou výzvou je práce uklízečky! Na internetu (http://goo.gl/gxoCU2) totiž koluje video, ve kterém se Jolana Voldánová představuje se smetákem v ruce! „Že jsem radši nezůstala v tý televizi,“ lamentuje zde pardubická rodačka, zatímco na lopatku smetává zbytky střepů z rozbité láhve. Co to má všechno znamenat?

„Ne, nenašla jsem si novou práci, byť ten kostým byl skutečně úžasný,“ směje se Voldánová. „Účastí v tomto videu jsem se rozhodla podpořit projekt Bez šťávy pardubického Divadla Exil,“ dodává moderátorka. „Ten plášť, který jsem měla na sobě,byl úděsný, ale to ještě nebylo nic proti tomu, co mi Tomáš nakonec uvázal na hlavu,“ usmívá se Voldánová, která si kvůli natáčení klipu musela obléknout červený silonový plášť a šátek.

Propagační video vznikalo přímo v centru Pardubic, natáčelo se v okolí náměstí Legií, kde sídlí samotné Divadlo Exil. Hlavní roli zloděje šťávy v klipu ztvárnil Tomáš Klement, který je i dramaturgem programu Bez šťávy.  „Jsme moc rádi, že do toho s námi Jolana šla. Byla ve mně malá dušička, když jsem Jolanu oslovoval. Sice spolupracujeme na rozhlasovém pořadu Rande s Jolanou, ale tohle je přeci jen něco jiného. A ona mě nezklamala a ukázala, že má smysl pro humor,“ směje se Klement. „Na video máme spoustu pozitivních ohlasů, a to jsme ho dosud jenom poslali pár našim kamarádům. Nějak se to samo šíří mezi lidi.“

Projekt Bez šťávy je seriál akustických koncertů, který se v pardubickém Exilu koná s úspěchem již čtvrtou sezonu. I tuto sezonu se návštěvníci mohou těšit na nesmírně lákavý program. Velká očekávání vzbuzuje listopadový koncert osobitého britského písničkáře Jamese Harriese, autora hudby k velkofilmu Lidice. Velkým lákadly budou únorový koncert slovenského elektro-akustického dua Longital a březnový comeback indie folkové kapely Bratři Orffové. Všichni účinkující zahrají zcela bez elektrického proudu – tedy bez šťávy.  

Další zprávy z kategorie "Kultura"

21.9.

Město vystavuje fotografie k výročí Velké pardubické

Své snímky zde vystavují tři pardubičtí fotografové – František Seibert, Miloš Fic a Luboš Jeníček starší.

Kultura celý článek
31.1.

„Cikáni“ nahradí „Obchodníka“

Dramaturgický plán letošní sezóny Východočeského divadla Pardubice se připravoval v průběhu celé minulé sezóny.

Kultura celý článek
12.3.

Cenzurovaná výstava o svobodě

Expozice představuje soubor originálů ze sbírek předních evropských sběratelů, na nichž návštěvníci uvidí proskribované kresby.

Kultura celý článek
8.11.

Známe vítězky Miss Pardubického kraje 2007

V úterý 6. listopadu 2007 se ve velkém sále Muzea v Chrudimi uskutečnila soutěž Miss Pardubického kraje 2007.

Kultura celý článek
3.7.

Tři dny plné zážitků – začíná Rock for People

Jako každý rok i letos se na Rock for People kromě bezpočtu kapel z celého světa objeví i to nejlepší z české hudební scény. Na křídlech celé letky Andělů, které letos získala, přiletí na hradecké letiště princezna české hudební scény Lenny. Michal Malátný se představí s výtečným Kolínským Big Bandem a ukáže, proč rockeři rádi zpívají Gershwina, Portera nebo Ellingtona. Zazní také prvorepublikové a filmové písničky, duety, rokenrol a možná i něco z repertoáru Chinaski.

Kultura celý článek
30.1.

Ve Východočeském divadle Pardubice byla vyhlášena Komedie roku 2017

Diváci měli během jednoho týdne možnost zhlédnout sedm nejlepších komedií, které v roce 2017 vznikly na jevištích českých profesionálních divadel.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting