Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

19.4.

Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

Přemýšlíte, kam na kole na výlet, kam vyjet s rodinou, kde se ubytovat, dobře se nadlábnout či zažít adrenalin na Chrudimsku - Hlinecku? Na to vše by měla odpovědět v úterý 20. dubna prezentace nabídek na rekreaci ve Spolkovém domě v Chrudimi. Na minivýstavě se od 14 do 17 hodin představí na čtyři desítky poskytovatelů služeb v oblasti cestovnímu ruchu. Vstup na ni je zdarma. „Možná někteří ani přesně neví, kam vzít na výlet do okolí svoje známé. Anebo by chtěli mít různé letáčky pro případ, že by přijel někdo na návštěvu a chtěl poradit, kam na výlet. Nebo se chtějí dozvědět o letošních novinkách,“ říká chrudimský místostarosta Roman Málek, který tak navazuje na průzkum návštěvnosti regionu. Z něho právě vyplynulo, že se mnoho návštěvníků dozví o turistických cílech od místních. Celý veletrh bude nabízet i novinky na letošní sezónu včetně letošního hitu – ubytování v Autokempu Seč Pláž od 20. do 23. května. V těchto 4 dnech navíc proběhne řada zajímavých akcí a to nejenom na Seči. V Chrudimi počínaje Bambiriádou, přes zajímavou adrenalinovou bikeovou akci či konče Filmovou nocí na Báře. Výstava vznikla díky dlouhodobé spolupráci s Hotelovou školou Bohemia v Chrudimi, která zorganizovala část výstavy, a je financována z projektu „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko“, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II – Severovýchod. Na výstavě návštěvníci najdou autokemp Konopáč, BOII Nasavrky, CA Šťastný den, CK Macek, Dřevěný kostel v Kočí, farma Slunečný dvůr Holičky, hotel Kapitán Seč, hotel Styl Hlinsko, Hotelová škola Bohemia, Informační centrum Chrudim, Invia.cz, klášter Podlažice, Lanový park Podhůra, Lichnice a okolí, Lucký vrch, Muzeum loutkářských kultur, Muzeum Skuteč, oblast Chrudimsko-Hlinecko, penzion Ambrozie Seč, penzion EURO Chrudim, penzion KarafiátSkuteč- Štěpánov, penzion Relax Chrudim, penzion U Čtyřlístku Hořeleč, penzion Xanadu Hoješín, penzion Žižka Chrudim, ranč Kovářov, rozhledna Bára Chrudim, Seč - autokemp Pláž, Strádov - zřícenina, Svojšice, Tomáškův dům Skuteč, Veselý Kopec, zájezdní hostinec Obora Trpišov, zámek Chrast a zámecká zahrada a zřícenina hradu Rabštejn

Další zprávy z kategorie "Kultura"

5.5.

Arthur Schnitzler poprvé na pardubických divadelních prknech

A není ona zmíněná stabilita a spořádanost spíše stereotypem, který „je třeba“ narušit náhlými vzruchy, a Bedřichova úspěšnost na mnoha polích vykročením z něho? To jsou otázky, na které se v naší inscenaci budeme snažit nalézt dopověď,“ přibližuje Schnitzlerovu hru dramaturg Zdeněk Janál.

Kultura celý článek
26.11.

Program Novohradeckého divadla do konce roku 2015

„Do Budulínku chodím často, protože mám dvě malé dcery. Tady se pořád něco děje. Máme rádi cvičení o pohádky. Hlavně se děti zabaví a já mám čas si kamarádkou vypít kávu a popovídat. Cokoliv se dělá pro děti je dobré. Děkuji.“ Názor sděluje maminka Natálky a Lenky Jana Páralová.

Kultura celý článek
9.12.

S Davidem Šiktancem (nejen) o Živém obrazu

Marius von Mayenburg (*1972) je jedním z nejhranějších německých dramatiků na domácí scéně i v zahraničí. Od roku 1999 je dramaturgem a kmenovým dramatikem berlínského Schaubühne, kde některé své hry i sám režíruje. U nás bylo zatím uvedeno osm jeho her na dvaceti různých scénách, včetně pražského Národního divadla.

Kultura celý článek
15.10.

Východočeské divadlo zve na první letošní premiéru

Zajímá mě zeyerovská touha po mýtu, po skutečném vidění světa, hlubokém a niterném.

Kultura celý článek
19.3.

Skautská univerzita Pardubice v březnu

V pondělí 26. března 2007 od 18 hodin proběhne na Pardubickém zámku březnová přednáška Skautské univerzity.

Kultura celý článek
31.12.

Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny

I na letošní Silvestřík je vyhlášena oblíbená soutěž o nejkrásnější jednohubku.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting