Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

19.4.

Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

Přemýšlíte, kam na kole na výlet, kam vyjet s rodinou, kde se ubytovat, dobře se nadlábnout či zažít adrenalin na Chrudimsku - Hlinecku? Na to vše by měla odpovědět v úterý 20. dubna prezentace nabídek na rekreaci ve Spolkovém domě v Chrudimi. Na minivýstavě se od 14 do 17 hodin představí na čtyři desítky poskytovatelů služeb v oblasti cestovnímu ruchu. Vstup na ni je zdarma. „Možná někteří ani přesně neví, kam vzít na výlet do okolí svoje známé. Anebo by chtěli mít různé letáčky pro případ, že by přijel někdo na návštěvu a chtěl poradit, kam na výlet. Nebo se chtějí dozvědět o letošních novinkách,“ říká chrudimský místostarosta Roman Málek, který tak navazuje na průzkum návštěvnosti regionu. Z něho právě vyplynulo, že se mnoho návštěvníků dozví o turistických cílech od místních. Celý veletrh bude nabízet i novinky na letošní sezónu včetně letošního hitu – ubytování v Autokempu Seč Pláž od 20. do 23. května. V těchto 4 dnech navíc proběhne řada zajímavých akcí a to nejenom na Seči. V Chrudimi počínaje Bambiriádou, přes zajímavou adrenalinovou bikeovou akci či konče Filmovou nocí na Báře. Výstava vznikla díky dlouhodobé spolupráci s Hotelovou školou Bohemia v Chrudimi, která zorganizovala část výstavy, a je financována z projektu „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko“, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II – Severovýchod. Na výstavě návštěvníci najdou autokemp Konopáč, BOII Nasavrky, CA Šťastný den, CK Macek, Dřevěný kostel v Kočí, farma Slunečný dvůr Holičky, hotel Kapitán Seč, hotel Styl Hlinsko, Hotelová škola Bohemia, Informační centrum Chrudim, Invia.cz, klášter Podlažice, Lanový park Podhůra, Lichnice a okolí, Lucký vrch, Muzeum loutkářských kultur, Muzeum Skuteč, oblast Chrudimsko-Hlinecko, penzion Ambrozie Seč, penzion EURO Chrudim, penzion KarafiátSkuteč- Štěpánov, penzion Relax Chrudim, penzion U Čtyřlístku Hořeleč, penzion Xanadu Hoješín, penzion Žižka Chrudim, ranč Kovářov, rozhledna Bára Chrudim, Seč - autokemp Pláž, Strádov - zřícenina, Svojšice, Tomáškův dům Skuteč, Veselý Kopec, zájezdní hostinec Obora Trpišov, zámek Chrast a zámecká zahrada a zřícenina hradu Rabštejn

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.3.

Karolína Kamberská a Miloš Fic v Divadle Exil

Je to o tom, jak strašné je žít ve dvou.

Kultura celý článek
28.4.

Muchovy litografie v polské Olešnici

Regionální muzeum představí v Polsku 41 původních litografií z přelomu 19. a 20. století.

Kultura celý článek
20.12.

Betlém vánoční v Hlinsku

Soubor lidových staveb Vysočina již tradičně připravuje v rezervaci Betlém v Hlinsku výstavu „Betlém vánoční“.

Kultura celý článek
10.10.

Pomozte ve Východočeském divadle vypátrat vraha!

Východočeské divadlo Pardubice uvede o víkendu 13. a 14. října první premiéru nové divadelní sezony.

Kultura celý článek
27.9.

Východočeské divadlo láká mladé diváky

Divadlo přináší neopakovatelné zážitky, které děti jistě využijí nejen v hodinách češtiny. Nabízené permanentky zaručují jisté místo v jinak často vyprodaném hledišti Východočeského divadla.

Kultura celý článek
24.10.

Herci Východočeského divadla budou pátrat po Georgi Kaplanovi

V komedii o jméně, které by mohlo změnit svět, se diváci dozvědí, co spojuje tajnou skupinu aktivistů před rozpadem, tým scenáristů pracujících na novém konceptu televizního seriálu a neviditelnou vládu, která je nejspíš nebezpečnou hrozbou pro zemi. „Hra je rozdělená na tři části a všechny se točí kolem tématu identity záhadného George Kaplana, který představuje dosud neuchopenou hrozbu, příležitost, revoluci.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting