Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

19.4.

Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

Kam na rekreaci? Napoví výstava v Chrudimi

Přemýšlíte, kam na kole na výlet, kam vyjet s rodinou, kde se ubytovat, dobře se nadlábnout či zažít adrenalin na Chrudimsku - Hlinecku? Na to vše by měla odpovědět v úterý 20. dubna prezentace nabídek na rekreaci ve Spolkovém domě v Chrudimi. Na minivýstavě se od 14 do 17 hodin představí na čtyři desítky poskytovatelů služeb v oblasti cestovnímu ruchu. Vstup na ni je zdarma. „Možná někteří ani přesně neví, kam vzít na výlet do okolí svoje známé. Anebo by chtěli mít různé letáčky pro případ, že by přijel někdo na návštěvu a chtěl poradit, kam na výlet. Nebo se chtějí dozvědět o letošních novinkách,“ říká chrudimský místostarosta Roman Málek, který tak navazuje na průzkum návštěvnosti regionu. Z něho právě vyplynulo, že se mnoho návštěvníků dozví o turistických cílech od místních. Celý veletrh bude nabízet i novinky na letošní sezónu včetně letošního hitu – ubytování v Autokempu Seč Pláž od 20. do 23. května. V těchto 4 dnech navíc proběhne řada zajímavých akcí a to nejenom na Seči. V Chrudimi počínaje Bambiriádou, přes zajímavou adrenalinovou bikeovou akci či konče Filmovou nocí na Báře. Výstava vznikla díky dlouhodobé spolupráci s Hotelovou školou Bohemia v Chrudimi, která zorganizovala část výstavy, a je financována z projektu „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko“, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II – Severovýchod. Na výstavě návštěvníci najdou autokemp Konopáč, BOII Nasavrky, CA Šťastný den, CK Macek, Dřevěný kostel v Kočí, farma Slunečný dvůr Holičky, hotel Kapitán Seč, hotel Styl Hlinsko, Hotelová škola Bohemia, Informační centrum Chrudim, Invia.cz, klášter Podlažice, Lanový park Podhůra, Lichnice a okolí, Lucký vrch, Muzeum loutkářských kultur, Muzeum Skuteč, oblast Chrudimsko-Hlinecko, penzion Ambrozie Seč, penzion EURO Chrudim, penzion KarafiátSkuteč- Štěpánov, penzion Relax Chrudim, penzion U Čtyřlístku Hořeleč, penzion Xanadu Hoješín, penzion Žižka Chrudim, ranč Kovářov, rozhledna Bára Chrudim, Seč - autokemp Pláž, Strádov - zřícenina, Svojšice, Tomáškův dům Skuteč, Veselý Kopec, zájezdní hostinec Obora Trpišov, zámek Chrast a zámecká zahrada a zřícenina hradu Rabštejn

Další zprávy z kategorie "Kultura"

28.11.

Den pro dětskou knihu bude kouzelný!

Na rodiče s dětmi čeká putování po soutěžních stanovištích, na nichž si děti připomenou vybrané pohádky, nebo se s nimi seznámí.

Kultura celý článek
14.4.

Litomyšlské muzeum zpřístupnilo své sbírky on line

Smyslem projektu je zkvalitnění služeb poskytovaných tímto muzeem.

Kultura celý článek
24.6.

„Holinky jsou ready!” hlásí Mydy Rabycad před zítřejším vystoupením na legendárním festivalu v Glastonbury

Kapela slibuje, že pokud budou příznivé technické podmínky, bude na svém facebooku pravidelně streamovat zážitky z cesty a z dějiště festivalu v Glastonbury. Tamtéž se dnes objeví třetí číslo filmového občasníku AHUUUJ! mapující nedávný úspěšný výjezd do Koreje.

Kultura celý článek
6.5.

Východočeské divadlo láká na představení a koncerty na Kunětické hoře

Pomalu se blíží závěr stávající divadelní sezóny Východočeského divadla Pardubice a s ním i oblíbená plenérová představení v letním amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora.

Kultura celý článek
13.6.

BOSCH FRESH FESTIVAL již tento víkend v Pardubicích. Praktické informace pro návštěvníky!

Místo konání: Areál dostihového závodiště - Agrofert park. Pražská 607, Pardubice K dispozici budou dva vstupy do festivalového areálu. Hlavní vstup bude hlavní bránou dostihového závodiště a druhý vstup bude zadní bránou závodiště z ulice Pražská. Budou zde umístěny pokladny, ve kterých budou k zakoupení vstupenky. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se můžou hlásit u hlavního vstupu u pokladny označené nápisem Akreditace.

Kultura celý článek
11.2.

Bonifantes se chystají do zamrzlé Ameriky

Sbor se do Ameriky vrací po sedmileté přestávce. Během turné v roce 2006 Bonifanti absolvovali 47 koncertů. Letošní cesta bude podobně náročná. Bonifanti si pro americké a kanadské posluchače připravili velmi dobrý repertoár.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting