Kdo se chytí do pasti?

31.1.

Kdo se chytí do pasti?


Divadlo SemTamFór zahraje detektivní komedii Past na osamělého muže v
Novohradeckém divadle Hradec Králové 31. ledna v 19:00 a v
Zámecké jízdárně Litomyšl 1. února v 19:30.


Kam zmizela manželka Daniela Corbana? Proč se za ní vydává cizí žena? Co je zač a co se stalo s jeho milovanou?  Diváci po celou dobu představení nevědí, která z postav na ně šije větší boudu.


Detektivní komedie zaručí divákům zábavnou podívanou plnou intrik, lží a zvratů s nevídaným koncem! V průběhu představení se divák cítí podvedený, protože je jeho pravda v každé následující scéně vyvrácena. Z pera ředitele Městského divadla Zlín: „Detektivka jako víno. Vyzrálá, tajemná, s přívlastkem vtipu a po první sklence si prostě musíte nalít znovu.“


Lístky lze zakoupit na místě za 150 Kč. Pořadatelem je divadelní spolek Dobré divadlo, který použije výtěžek z představení na vytvoření programu pro děti v Hradci Králové a Litomyšli.


Past na osamělého muže trvá 120 minut. Při sledování inscenace bude otevřený bar s občerstvením. Po divadle v Litomyšli do sálu vtrhne rytíř Toulovec a vyzve diváky na dobrodružnou prohlídku nočním městem. Se zapálenou loučí bude vyprávět legendy a příběhy z historie Litomyšle.


Kontakt na SemTamFór: Jan Julínek, tel. 603 113 222, produkce@semtamfor.cz
Video s rytířem Toulovcem: http://www.rytirlitomysl.cz/galerie.html

Další zprávy z kategorie "Kultura"

5.11.

7 svedených + 1 oběšený = dobrá zábava

Černá erotická komedie je riskantní kombinace. Muž sedmi sester se však VČD opravdu povedl.

Kultura celý článek
12.1.

Jaroslav Dušek, Jan Budař a Feng-yűn Song přivítají rok Kohouta hudbou a s humorem

Každý večer festivalu je jedinečný a neopakovatelný. Feng-yűn Song se svým jazzovým triem Trio PUO představí tradiční písně Číny, Tibetské náhorní plošiny a sibiřských národů v originální jazzové a šansonové úpravě, Martin Zbrožek rozezní své housle, Vladimír Václavek zazpívá a zahraje na kytaru a virtuózní hráč Charisu ze stepi zahraje na tradiční mongolský nástroj morin quur. Diváci se dále mohou těšit například na prastarou legendu o hořícím peří v podání Sacra Circus, původní indonéské tance v podání souboru Kintari, orchestr Didgeridoo Ondřeje Smejkala nebo akustické trio Dereva.

Kultura celý článek
9.6.

Dagmar Novotná on-line

Agnes v komorním dramatu Agnus Dei (1989), Elvíru v Muži jménem Juan po boku Miroslava Horníčka (1993), Paní de Tourvel v Nebezpečných vztazích (1996), titulní hrdinku v Zavraždění svaté Celestiny (1997) či Madam Šubrtovou v Bláznivých nůžkách (2007). Svůj altový hlas vymykající se činohereckému zpěvnímu standardu osvědčila jako Dolly Leviová v muzikálu Hello, Dolly! (1998), Jeanette v Donaha! (2005), Smrt v Malovaném na skle (2006), Máma Morton v Chicagu (2009) či nedávno jako Sestra Mary Huberta v Jeptiškách (2013) a již zmiňovaná Fräulein Schneider v Cabaretu (2014).

Kultura celý článek
29.5.

Orlicko - Třebovsko patří mezi evropské excelentní destinace

Letos dostali soutěžící za úkol připravit takový turistický produkt, který klade důraz na zvláštnost chráněného území.

Kultura celý článek
27.12.

Fórfest, neboli festival fórů

Je to ta nejzábavnější linka GRAND Festivalu smíchu, určená pro nejširší vrstvy návštěvníků festivalu.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting