Kdo se chytí do pasti?

31.1.

Kdo se chytí do pasti?


Divadlo SemTamFór zahraje detektivní komedii Past na osamělého muže v
Novohradeckém divadle Hradec Králové 31. ledna v 19:00 a v
Zámecké jízdárně Litomyšl 1. února v 19:30.


Kam zmizela manželka Daniela Corbana? Proč se za ní vydává cizí žena? Co je zač a co se stalo s jeho milovanou?  Diváci po celou dobu představení nevědí, která z postav na ně šije větší boudu.


Detektivní komedie zaručí divákům zábavnou podívanou plnou intrik, lží a zvratů s nevídaným koncem! V průběhu představení se divák cítí podvedený, protože je jeho pravda v každé následující scéně vyvrácena. Z pera ředitele Městského divadla Zlín: „Detektivka jako víno. Vyzrálá, tajemná, s přívlastkem vtipu a po první sklence si prostě musíte nalít znovu.“


Lístky lze zakoupit na místě za 150 Kč. Pořadatelem je divadelní spolek Dobré divadlo, který použije výtěžek z představení na vytvoření programu pro děti v Hradci Králové a Litomyšli.


Past na osamělého muže trvá 120 minut. Při sledování inscenace bude otevřený bar s občerstvením. Po divadle v Litomyšli do sálu vtrhne rytíř Toulovec a vyzve diváky na dobrodružnou prohlídku nočním městem. Se zapálenou loučí bude vyprávět legendy a příběhy z historie Litomyšle.


Kontakt na SemTamFór: Jan Julínek, tel. 603 113 222, produkce@semtamfor.cz
Video s rytířem Toulovcem: http://www.rytirlitomysl.cz/galerie.html

Další zprávy z kategorie "Kultura"

13.11.

Východočeské divadlo se rozloučí s komedií Král jelenem

V pátek 15. listopadu herci Východočeského divadla Pardubice naposledy odehrají bláznivou veselohru Král jelenem slavného barokního komediografa Carla Gozziho, kterou před rokem a půl na letní scéně na Kunětické hoře inscenoval slovenský režisér Marián Pecko (během sezóny ji divadlo uvádí v Městském divadle).

Kultura celý článek
19.6.

Chaloupka Maxe Švabinského v Kozlově

Kozlovská krajina a zdejší obyvatelé mladého malíře inspirovali k celé řadě prací.

Kultura celý článek
11.1.

Premiéra: Putování s urnou nabídne černý humor ze života

Hra měla v USA úspěch, získala několik cen, mimo jiné New York Innovative Theatre Award.

Kultura celý článek
11.4.

Rok české hudby 2014 v Poličce

Rok české hudby 2014 v Poličce startuje z mnoha důvodů až v dubnu, nicméně věříme, že o to lepší program nabídne. Kromě speciálních pořadů se k němu budou tematicky vztahovat i některé tradiční festivaly, jako je Čas pro neobyčejné zážitky, Martinů fest, hudební přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů nebo hudebně laděné Poličské kulturní léto.

Kultura celý článek
11.9.

Vzpomínka na Valerii Kaplanovou

Od 60. let se začala objevovat také ve filmech. Poprvé v dramatu Noc nevěsty režiséra Karla Kachyni a poté v řadě menších i velkých rolí. Filmoví i televizní diváci ji dodnes mohou vídat třeba jako zlou kmotru v pohádce Honza málem králem, průvodkyni muzeem ve filmu Jára Cimrman ležící, spící nebo babičku v posteli na dvorku ve filmech Slunce, seno a pár facek a Slunce, seno, erotika. Poslední filmovou roli ztvárnila ještě rok před svou smrtí, byla to babička Filoména v pohádkové komedii Šmankote, babičko, čaruj!edožitých 82 let.

Kultura celý článek
29.1.

Diváci zvolili nejoblíbenější herce Východočeského divadla – jsou jimi Petra Janečková a Ladislav Špiner

Městský ples zahájilo tradiční vystoupení Komorní filharmonie Pardubice, své mistrovské umění předvedli i členové Tanečního klubu LIFE. A samozřejmě nechyběla ani bohatá tombola.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting