Kdo se chytí do pasti?

31.1.

Kdo se chytí do pasti?


Divadlo SemTamFór zahraje detektivní komedii Past na osamělého muže v
Novohradeckém divadle Hradec Králové 31. ledna v 19:00 a v
Zámecké jízdárně Litomyšl 1. února v 19:30.


Kam zmizela manželka Daniela Corbana? Proč se za ní vydává cizí žena? Co je zač a co se stalo s jeho milovanou?  Diváci po celou dobu představení nevědí, která z postav na ně šije větší boudu.


Detektivní komedie zaručí divákům zábavnou podívanou plnou intrik, lží a zvratů s nevídaným koncem! V průběhu představení se divák cítí podvedený, protože je jeho pravda v každé následující scéně vyvrácena. Z pera ředitele Městského divadla Zlín: „Detektivka jako víno. Vyzrálá, tajemná, s přívlastkem vtipu a po první sklence si prostě musíte nalít znovu.“


Lístky lze zakoupit na místě za 150 Kč. Pořadatelem je divadelní spolek Dobré divadlo, který použije výtěžek z představení na vytvoření programu pro děti v Hradci Králové a Litomyšli.


Past na osamělého muže trvá 120 minut. Při sledování inscenace bude otevřený bar s občerstvením. Po divadle v Litomyšli do sálu vtrhne rytíř Toulovec a vyzve diváky na dobrodružnou prohlídku nočním městem. Se zapálenou loučí bude vyprávět legendy a příběhy z historie Litomyšle.


Kontakt na SemTamFór: Jan Julínek, tel. 603 113 222, produkce@semtamfor.cz
Video s rytířem Toulovcem: http://www.rytirlitomysl.cz/galerie.html

Další zprávy z kategorie "Kultura"

15.2.

S Petrem Borovcem o derniéře "Vdolečků"

Premiéra v našem divadle se uskutečnila v květnu loňského roku. Hru o jinakosti a xenofobii v nás, která je zároveň metaforou současné společnosti a podobenstvím lidské nesnášenlivosti, provázelo vřelé přijetí publika i kritiky, přesto se ale odehrálo jenom patnáct repríz, podle mě příliš málo…

Kultura celý článek
12.6.

Do divadla nejvýhodněji se sezónní abonentkou!

Vedle sezónních abonentních cyklů divadlo nabízí i stále oblíbenější Kupónové předplatné. Jde o zvláštní formu předplatného, která umožňuje získat vstupenky se zajímavou slevou a zároveň dává divákům volnost při výběru titulu a dne představení dle vlastního zájmu. Koupí tohoto typu abonmá získáte 8 kupónů, které můžete vyměnit za vstupenky na 8 vámi vybraných představení z repertoáru Východočeského divadla (nevztahuje se na premiéry, zadaná představení, představení na venkovních scénách a představení hostujících souborů).

Kultura celý článek
28.9.

Robert Bellan představí v Pardubicích svou hru Normální debil

„Spolu s hlavním hrdinou, známým průšvihářem Norbertem Intribusem, se tak znovu ocitneme například v socialistické domácnosti, ve škole, na fotbalovém hřišti, u splavu, v nemocnici nebo třeba i na překvapivě hřbitovním sexuálním večírku,“ láká na novinku Východočeského divadla dramaturgyně hry Anna Hlaváčková.

Kultura celý článek
17.7.

Lesní slavnost Lapků z Drakova

Tradiční událost, jejímž cílem je zviditelnit tento mnohými nepoznaný, půvabný kout Moravskoslezského kraje, jímž ve středověku vedla důležitá obchodní cesta, dnes nahrazená neméně zajímavou naučnou stezkou Územím lapků z Drakova, znovu láká na bohatý a zajímavý program.

Kultura celý článek
12.2.

Východočeské divadlo již láká na letní představení na Kunětické hoře

Letos se do magického prostoru pod hradem navrátí veleúspěšná pohádková inscenace pro celou rodinu Kráska a zvíře s Veronikou Čermák Mackovou a Josefem Láskou v titulních rolích.

Kultura celý článek
6.6.

Pozvánka do Galerie Univerzity Pardubice

Mimořádně ve čtvrtek 6. června v 17. hodin bude v galerii Univerzity Pardubice otevřena již 78. výstava soch pardubického autora Petra Miláčka.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting