Koncert Komorní filharmonie v Paláci Pardubice

3.6.

Koncert Komorní filharmonie v Paláci Pardubice

Obchodní centrum Palác Pardubice se po celý červen chystá věnovat ženám. Při této příležitosti se v nákupním centru bude konat koncert Komorní filharmonie Pardubice pro ženy všeho věku – babičky, maminky i dcery. K poslechu budou jak klasické skladby, tak aranže populárních písní. Zpestřete si nákup a nechte se provést světem hudby od 70. let po současnost.

Koncert pro 3 generace žen proběhne v sobotu 4. června v pardubickém nákupním centru od 16:00. V první části, zahrnující klasickou hudbu, se můžete těšit např. na známé skladby Bedřicha Smetany, Gioacchina Rossiniho, Jacquese Offenbacha, apod. V druhé části uslyšíte známé melodie od Abby, Michaela Jacksona nebo i hudbu z Pirátů z Karibiku. Komorní filharmonie Pardubice se představí pod taktovkou šéfdirigenta Petera Ferance, který bude dirigovat i multimediální koncert Hlasy světla 4D, jenž se bude v Pardubicích konat letos na podzim.

Více informací naleznete na www.kfpar.cz, www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku PALÁC Pardubice.  

Další zprávy z kategorie "Kultura"

8.4.

Paroháč poučí neposlušné děti

Pohádka O Smolíčkovi je vhodná pro děti od tří let. Vstupenky lze koupit přímo na místě za 50 korun. Majitelé rodinných pasů mají vstup zdarma.

Kultura celý článek
25.8.

Nová divadelní sezóna plná velkých výzev!

S režisérem Adamem Doležalem jsme se rozhodli pokračovat v inscenování titulu, který jsme již formou INprojektu načrtli v lednu 2014 – na hře Sexy prádlo kanadské autorky Michele Rimlové.

Kultura celý článek
6.2.

Joe i Kráska vás už lákají na Kunětickou horu

Neochvějný strážce zákona s podmanivým hlasem tenora a milovník Kolaloky zde bude lámat ženská srdce ve dnech 25., 26. a 27. května a 1., 2. a 3. června.

Kultura celý článek
8.9.

Divadlo Exil vstupuje do své 15. sezony.

K Divadlu Exil neodmyslitelně patří i Divadlo Tří. Nejen, že v našem prostoru zkouší a hrají, ale všichni také hráli v několika exilovských inscenacích. Tato parta zkouší hru s detektivní zápletkou. Bude se jmenovat Queensland a premiéra se chystá na listopad.

Kultura celý článek
3.11.

Žalman oslaví “čtyřicetiny“ tento čtvrtek v Přelouči

Pavel Žalman Lohonka je prototypem folkového hudebníka, o čemž svědčí jeho láska k lidovým tradicím.

Kultura celý článek
1.10.

Futurum Hradec Králové se změní v mega hernu – centrum zaplaví hračky od Mattela

Fantastický dětský svět, který vybaví jeden z největších světových výrobců hraček, společnost Mattel, doplní bohatý doprovodný program s workshopy, malováním na obličej i relaxační částí pro rodiče.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting