Koncert OLYMPIC u Zámku Choltice bude pořádný MEK'n'roll!

24.4.

Koncert OLYMPIC u Zámku Choltice bude pořádný MEK'n'roll!

Poslední dubnový víkend se u Zámku Choltice uskuteční koncert skupiny Olympic – bigbítové kapely, která v roce 2013 oslavila 50 let na české hudební scéně. Jejich koncert bude prvním koncertem akce MEK'n'roll, v rámci které u zámku vystoupí od dubna do října přední české kapely.

MEK'N'ROLL je série koncertů, které se uskuteční v období od dubna do října 2015 ve venkovních prostorách zámku Choltice. Celá akce vznikla ve spolupráci Music Clubu Zámek Choltice a eventové agentury Mek agency, s.r.o., a to především se záměrem přinést nejen místním obyvatelům zajímavé hudební zážitky, ale také vytvořit jedinečnou tradici.

Koncert Olympic bude součástí Permanentní tour 2015. Na koncertní procházce historií kapely zazní skladby My už jiný nebudem, Manekýny, Já, Jako tele na vrata, Želva, Dynamit, Proč zrovna Ty? a mnoho dalších hitů.
Music club Zámek Choltice nabídne po koncertě divákům ve svých prostorách jedinečnou afterparty.

Areál se pro diváky otevře v 19:00, přičemž první tóny  koncertu se rozezní ve 20:00.
Vstup do restaurace od 18:00 pouze s platnou vstupenkou!

Vstupenky jsou již nyní v předprodeji za 350 Kč, na místě budou v den konání akce k dostání za 400 Kč.

Prodejní místa vstupenek a další bližší informace naleznete na:

www.MEKnROLL.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

3.9.

I letos se Litomyšl připojí ke Dnům evropského dědictví

V Litomyšli budou otevřeny oblíbené věže – vyhlídková věž gymnázia, věž kostela Povýšení sv. Kříže. Do nově zrekonstruovaného Piaristického chrámu návštěvníky zláká světelná sakrální instalace Václava Ciglera a Michala Motyčky, dětský program Vzhůru k andělům ale i nově zpřístupněná vyhlídka na průčelí chrámu.

Kultura celý článek
20.1.

Hospital Kuks na prahu velkých změn

Začátek úprav po uzavření dokumentace pro zadání stavby je plánován na druhou půli roku 2012.

Kultura celý článek
5.5.

Arthur Schnitzler poprvé na pardubických divadelních prknech

A není ona zmíněná stabilita a spořádanost spíše stereotypem, který „je třeba“ narušit náhlými vzruchy, a Bedřichova úspěšnost na mnoha polích vykročením z něho? To jsou otázky, na které se v naší inscenaci budeme snažit nalézt dopověď,“ přibližuje Schnitzlerovu hru dramaturg Zdeněk Janál.

Kultura celý článek
16.1.

Pardubický divadelní ples

V sobotu 20. ledna soubor Východočeského divadla v Pardubicích mimořádně nehraje.

Kultura celý článek
25.11.

Robert Vano, Olbram Zoubek, Kurt Gebauer nebo Jindřich Štreit. Díla těchto autorů bude možné vydražit na XII. benefičním večeru pro SKP-CENTRUM, o.p.s.

„Mezi hlavní lákadla dražby z mého pohledu patří – kromě již tradičně zastoupeného Mistra Olbrama Zoubka – například litografie od Kurta Gebauera či fotografie od Roberta Vana, Oldřicha Škáchy nebo Jindřicha Štreita,“ řekl Jiří Pitaš, ředitel SKP-CENTRUM, o.p.s.

Kultura celý článek
19.12.

14. ročník legendární Christmas party proběhne 25.12. v pardubickém výstavišti ABC!

Jak už je dobrým zvykem, přesně den po Štědrém večeru se o slovo i letos přihlásí pro party people velmi dobře známá Christmas party, která rozduní prostory pardubického výstaviště.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting