Legendární festival Svojšice slaví 15. narozeniny a zároveň se loučí!

28.5.

Legendární festival Svojšice slaví 15. narozeniny a zároveň se loučí!


V sobotu 20.6. od 15.00 hodin proběhne ve Svojšicích u Pardubic poslední ročník festivalu Svojšice, který se rozloučí s party people několika generací, které ovlivnil. Pojďme si k této události říci více.


Festival Svojšice je mezi českými clubbery pojmem, který se beze sporu vryl do jejich pamětí a přispěl zásadně k dění na elektronické scéně v České republice. Byl pořádán s láskou k taneční hudbě a provázela ho vždy pozitivní energie a „domácí“ atmosféra. Ve spojení s krásným přírodním areálem se staly Svojšice jedinečné s osobitým kouzlem. Za 15 let se zde vystřídala celá plejáda světových i domácích umělců.


Proč festival končí se dočtete v prohlášení promotéra festivalu Petra Dzingela aka Dj Džejára zde : www.svojsice.cz

Jak to bude letos na festivalu vypadat?
Lineup bude ve znamení našich nejbližších přátel. Djů a producentů, které máme osobně rádi, na elektronické scéně něco zanechali a šli s námi naši společnou cestu. Zkrátka narozeninová oslava s těmi nejbližšími. Nabídne 3 hudební pódia a afterparty.


Prvním z nich je Finlandia main stage, na které se představí pět zahraničních jmen. Producent labelu Toolroom a kolega matadora světové elektronické scény Mark Knighta – náš argentinský kamarád Adrian Hour. Dále holandský tvrďák Steve Mulder, Italský šampon Roberto Capuano a slovenský bohém Toky ve speciální Extreme Show s Dj Boss a projektem Energy X.


Dále zahraje královna českého techna, djka Lucca, oblíbený Chris Sadler, legenda Kaisersoze, umělec Elektrabel Live, za starou školu Dj Aiffel, pořadatel festivalu Džejár, náš německý kámoš Luke Sun,  brněnský matador Fly, Airto, Tools Project a Carl W.


Příznivci DnB si letos užijí své oblíbence na Redbull Tour Bus open air stagei, kam jsme pozvali výborného pařmena s maskou -Zardonica z Venezuely, českou top DnB star Forbidden Society, kluky z Let It Rollu - Bifidus Aktif & Suki, dále Twisted Minds, Krop-@tko, Halbax a Snookey.


Hard techno stage má na starost další srdcař na scéně – Dj Golpe, který představí Hungry Beats, B.Unq, Sepromatique, T-masse, Dazyho, No-On a Petersona.
Po skončení hlavního programu bude připravena oficiální afterparty pražského klubu Magnum, kde zahrají Subgate, Revis, Ronica, Funspeed a Tibiza.


Vstupné je v předprodeji za 390,-Kč včetně poplatků v síti Ticketportal, na místě 450 Kč. Myslíme i na mládež a studenty ve věku 17 – 19 let, kteří mají vstupné na místě za 200,- Kč.
Kompletní informace naleznete na www.svojsice.cz


Pojďme se tedy v sobotu 20. června naposledy sejít a prožít festival Svojšice tak, jak jej všichni známe a ještě jednou nasajme jeho neopakovatelnou atmosféru. Bude to pekelná jízda a pořádná kalba!

Informace:
Festival Svojšice – sobota 20.6.2015 od 15.00 hodin, Letní areál Svojšice u Pardubic.
Dj’s: Adrian Hour (AR), Steve Mulder (NL), Roberto Capuano (It), Toky & Energy X (Sk), Zardonic (VE), Lucca, Chris Sadler, Kaisersoze, Elektrabel Live, Aifel, Džejár, Tools Project, Luke Sun (DE), Airto, Fly, Carl W, Forbidden Society, Bifidus Aktif, Suki, Twisted Minds, Krop-@tko, Halbax, Snookey, Golpe, Hungry Beats, B.unq, Spermatiq, T-Mass, Dazy, No-On, Peterson.


Přihlas se na FC událost:
Online vstupenky zde: 
AFTERMOVIE 2014➤ 
Více info na www.svojsice.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

27.7.

Festival Poličské kulturní léto odstartuje srpnové dění letním kinem a koncertem kapely Apetitt

Festival v srpnu startuje letním kinem a koncertem folk-country-rockové kapely v atriu poličského Centra Bohuslava Martinů. „Akustická kytara, foukací harmonika, baskytara, bicí, housle nebo mandolína – tyto a další hudební nástroje zazní první srpnový pátek v hudebním vystoupení poličské kapely Apetitt,“ sdělila Alena Zavoralová, organizátorka festivalu.

Kultura celý článek
29.9.

Vysokoškoláci mohou do divadla za výhodnou cenu

Sezónní předplatné skupiny V bude obsahovat tři v současné době nejvyhledávanější tituly.

Kultura celý článek
14.5.

Cikáni jdou do nebe na Kunětické Hoře

Letošní rok bude opět soubor Východočeského divadla v Pardubicích hrát také na vyhlídce hradu Kunětická Hora.

Kultura celý článek
27.9.

Východočeské divadlo láká mladé diváky

Divadlo přináší neopakovatelné zážitky, které děti jistě využijí nejen v hodinách češtiny. Nabízené permanentky zaručují jisté místo v jinak často vyprodaném hledišti Východočeského divadla.

Kultura celý článek
2.5.

Nostalgické cestování: Rosice, 5. května 2007

Již tuto sobotu 5. května 2007 zahajuje svou 7. sezónu Museum železnice v Rosicích nad Labem.

Kultura celý článek
12.1.

Expozici o pravěku mohou v Pardubicích navštívit také lidé s hendikepem

Od lovců mamutů a nejstarších zemědělců se můžete vydat do období Keltů či Germánů až do doby sv. Václava.Vystavených replik z keramiky, kovu nebo kamene se mohou dotýkat všichni zájemci. Lidem se zrakovým hendikepem je tak umožněno vnímat tyto exponáty hmatem, stejně jako ostatním.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting