Legendární festival Svojšice slaví 15. narozeniny a zároveň se loučí!

28.5.

Legendární festival Svojšice slaví 15. narozeniny a zároveň se loučí!


V sobotu 20.6. od 15.00 hodin proběhne ve Svojšicích u Pardubic poslední ročník festivalu Svojšice, který se rozloučí s party people několika generací, které ovlivnil. Pojďme si k této události říci více.


Festival Svojšice je mezi českými clubbery pojmem, který se beze sporu vryl do jejich pamětí a přispěl zásadně k dění na elektronické scéně v České republice. Byl pořádán s láskou k taneční hudbě a provázela ho vždy pozitivní energie a „domácí“ atmosféra. Ve spojení s krásným přírodním areálem se staly Svojšice jedinečné s osobitým kouzlem. Za 15 let se zde vystřídala celá plejáda světových i domácích umělců.


Proč festival končí se dočtete v prohlášení promotéra festivalu Petra Dzingela aka Dj Džejára zde : www.svojsice.cz

Jak to bude letos na festivalu vypadat?
Lineup bude ve znamení našich nejbližších přátel. Djů a producentů, které máme osobně rádi, na elektronické scéně něco zanechali a šli s námi naši společnou cestu. Zkrátka narozeninová oslava s těmi nejbližšími. Nabídne 3 hudební pódia a afterparty.


Prvním z nich je Finlandia main stage, na které se představí pět zahraničních jmen. Producent labelu Toolroom a kolega matadora světové elektronické scény Mark Knighta – náš argentinský kamarád Adrian Hour. Dále holandský tvrďák Steve Mulder, Italský šampon Roberto Capuano a slovenský bohém Toky ve speciální Extreme Show s Dj Boss a projektem Energy X.


Dále zahraje královna českého techna, djka Lucca, oblíbený Chris Sadler, legenda Kaisersoze, umělec Elektrabel Live, za starou školu Dj Aiffel, pořadatel festivalu Džejár, náš německý kámoš Luke Sun,  brněnský matador Fly, Airto, Tools Project a Carl W.


Příznivci DnB si letos užijí své oblíbence na Redbull Tour Bus open air stagei, kam jsme pozvali výborného pařmena s maskou -Zardonica z Venezuely, českou top DnB star Forbidden Society, kluky z Let It Rollu - Bifidus Aktif & Suki, dále Twisted Minds, Krop-@tko, Halbax a Snookey.


Hard techno stage má na starost další srdcař na scéně – Dj Golpe, který představí Hungry Beats, B.Unq, Sepromatique, T-masse, Dazyho, No-On a Petersona.
Po skončení hlavního programu bude připravena oficiální afterparty pražského klubu Magnum, kde zahrají Subgate, Revis, Ronica, Funspeed a Tibiza.


Vstupné je v předprodeji za 390,-Kč včetně poplatků v síti Ticketportal, na místě 450 Kč. Myslíme i na mládež a studenty ve věku 17 – 19 let, kteří mají vstupné na místě za 200,- Kč.
Kompletní informace naleznete na www.svojsice.cz


Pojďme se tedy v sobotu 20. června naposledy sejít a prožít festival Svojšice tak, jak jej všichni známe a ještě jednou nasajme jeho neopakovatelnou atmosféru. Bude to pekelná jízda a pořádná kalba!

Informace:
Festival Svojšice – sobota 20.6.2015 od 15.00 hodin, Letní areál Svojšice u Pardubic.
Dj’s: Adrian Hour (AR), Steve Mulder (NL), Roberto Capuano (It), Toky & Energy X (Sk), Zardonic (VE), Lucca, Chris Sadler, Kaisersoze, Elektrabel Live, Aifel, Džejár, Tools Project, Luke Sun (DE), Airto, Fly, Carl W, Forbidden Society, Bifidus Aktif, Suki, Twisted Minds, Krop-@tko, Halbax, Snookey, Golpe, Hungry Beats, B.unq, Spermatiq, T-Mass, Dazy, No-On, Peterson.


Přihlas se na FC událost:
Online vstupenky zde: 
AFTERMOVIE 2014➤ 
Více info na www.svojsice.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

26.10.

Pardubice hrají (v) Hradci

Předplatné je v prodeji v Informačním centru Hradec Králové na Gočárově třídě.

Kultura celý článek
24.6.

„Holinky jsou ready!” hlásí Mydy Rabycad před zítřejším vystoupením na legendárním festivalu v Glastonbury

Kapela slibuje, že pokud budou příznivé technické podmínky, bude na svém facebooku pravidelně streamovat zážitky z cesty a z dějiště festivalu v Glastonbury. Tamtéž se dnes objeví třetí číslo filmového občasníku AHUUUJ! mapující nedávný úspěšný výjezd do Koreje.

Kultura celý článek
12.11.

VČD zariskovalo. Napodobí Čistírna Bláznivé nůžky?

Čistírna uspokojí vaše škodolibé pudy i potlačovanou chuť zmocnit se zapovězených pokladů.

Kultura celý článek
30.5.

Čínské hůlky Mariny Richter

Jedná se o premiéru cyklu litografií ruské grafičky, malířky a ilustrátorky Mariny Richter.

Kultura celý článek
2.4.

Pardubické hudební jaro zahájí koncert Filharmonie Brno

Hned zahajovací koncert je posluchačsky velmi přitažlivý.

Kultura celý článek
13.5.

Východočeské divadlo Pardubice nabídne Příběhy šansonů

Východočeské divadlo uvede v úterý 14. května nový, v pořadí čtvrtý hudebně-poetický večer, který se opět uskuteční v Poediu v klubu, nové nejmenší scéně pardubického souboru. Tentokrát to bude pořad převážně hudební, protože kromě trochy poezie čtené v podání Veroniky Malé budou diváci naslouchat především poezii zpívané. Lukáš Lucky Botta za doprovodu svých přátel, klavíristky Kateřiny Košťálové a violoncellisty Vojtěcha Nejedlého, zazpívá slavné hity světoznámých šansoniérů.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting