LEGO® dny zaplaví královéhradecké OC Futurum tisíci kostičkami

10.10.

LEGO® dny zaplaví královéhradecké OC Futurum tisíci kostičkami

Mistr Yoda v životní velikosti, herny, soutěže a hlavně záplava LEGO® kostek. Nadcházející víkend bude v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové barevný a hranatý. V sobotu 12. a v neděli 13. října se příchozí mohou těšit na velkou tematickou hernu například s edicemi LEGO® Star Wars, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® Ninjago a děti od 1,5 roku LEGO® DUPLO. Herna bude v horním patře centra po oba dva dny dostupná od 10:00 do 18:00, a to zcela zdarma.

Na podzim přivítáme další legendu mezi hračkami. Po prázdninové herně se stavebnicemi SEVA a BLOK, zářijovém největším srazu fanoušků Hot Wheels ve východních Čechách či loňské Mattel party věnujeme tentokrát dva dny LEGO®. Na své si přijdou nejen děti, ale dle zkušeností i dospělí, kteří se rádi zapojují například do stavby soch či celých LEGO® městeček,“ říká Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

K dispozici bude také speciální foto koutek s několika LEGO® modely. V průběhu víkendu se zájemci a zájemkyně budou moci zapojit do stavby sochy mistra Yody, známé postavy z vesmírné ságy Star Wars, v životní velikosti. Probíhat budou také soutěže o stavebnice a dárky s tematikou LEGO®.

Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

O víkendu 12. a 13. října se královéhradecké centrum Futurum promění ve velkou LEGO® hernu. Fanoušky a fanynky fenoménu Star Wars jistě potěší hrací koutek LEGO® Star Wars či možnost se vyfotit se sochou Dartha Vadera. Zároveň bude po oba dny probíhat společná stavba sochy mistra Yody v životní velikosti.

Akční situace bude možné vytvářet s LEGO® Ninjago. S LEGO® City budou stavitelé a stavitelky budovat celé sítě měst nebo se budou moci vydat za dobrodružstvím s pěticí kamarádek z městečka Heartlake z edice LEGO® Friends. A nejmenší návštěvnice a návštěvníky nadchne velký molitanový bazének s kostkami LEGO® DUPLO, které jsou vhodné pro děti od jednoho a půl roku.

Moderovaný program bude o víkendu probíhat vždy od 10 do 18 hodin a vedle hracích zón nabídne soutěže, ukázky stavebnic či foto koutek. Vstupné se neplatí.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.1.

Transformeři exkluzivně v Paláci Pardubice

Palác Pardubice ve spolupráci se společností Hasbro – tvůrci hraček Transformers – pro zákazníky obchodního centra připravil jedinečný program plný workshopů, her a soutěží.

Kultura celý článek
23.2.

Křest knihy "Smaragdové město"

V pondělí 26. února proběhne v 16 hodin v Univerzitní knihovně křest knihy s názvem „Smaragdové město“

Kultura celý článek
24.10.

Schůze SVJ poprvé na prknech Východočeského divadla Pardubice

Druhou premiéru jubilejní 110. sezóny uvede Východočeské divadlo Pardubice o víkendu 26. a 27. října na velkém jevišti Městského divadla, kde diváky pobaví břitce vtipná komedie Společenstvo vlastníků, jež se brzy dočká i své filmové premiéry.

Kultura celý článek
2.12.

Japonskem se šíří Puerimánie

Země vycházejícího slunce mladé zpěváky z České republiky miluje

Kultura celý článek
18.5.

Divadelní vstupenky bude prodávat i primátor Deml

Při této příležitosti divadlo vyhlašuje zajímavou akci, která proběhne od pondělí 18. do pátku 29. května.

Kultura celý článek
6.5.

Východočeské divadlo láká na představení a koncerty na Kunětické hoře

Pomalu se blíží závěr stávající divadelní sezóny Východočeského divadla Pardubice a s ním i oblíbená plenérová představení v letním amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting