Luba Skořepová představí svou novou knihu

13.5.

Luba Skořepová představí svou novou knihu

Luba Skořepová představí svou novou knihu

Luba Skořepová svou knihu Tajnosti herecké a historky rozverné představí čtenářům při šňůře besed a autogramiád, které se během května až srpna uskuteční v téměř desítce českých měst. Šňůra navazuje na úspěšné besedy a autogramiády, které po vydání knihy proběhly ve velkých knihkupectvích v Praze a Brně v březnu a dubnu letošního roku. Tyto akce přilákaly značné množství návštěvníků, kteří jich kromě získání podpisu Luby Skořepové využili i k tomu, aby jí vyjádřili svou přízeň. Právě velký zájem návštěvníků přivedl nakladatelství Smart Press k tomu, aby podobné akce uspořádalo i v jiných velkých městech České republiky. Besedy a autogramiády tak proběhnou v knihkupectvích, knihovnách a divadlech v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Náchodě, v Jindřichově Hradci, Turnově, Jablonci nad Nisou, v Třeboni a rovněž v Pardubicích. Návštěvníci budou mít současně možnost zhlédnout herecké fotografie paní Skořepové, které vytvořila fotografka Alena Hrbková. Na své čtenáře se herečka a autorka knihy moc těší, každé setkání s nimi si užívá: „Mám radost, že budu společně se čtenáři sdílet herecká tajemství. Do knížky jim namaluju talisman v podobě anděla, který je bude provázet při životních rozhodováních. A možná připíšu i něco pro život, ale to je ještě tajemství.“ Za svou vitalitu, moudrost a pozitivní přístup k životu, jimiž přitahuje čtenáře na besedy, byla paní Skořepová dokonce oficiálně oceněna, a to cenou Forever Young na Festivalu mladých divadel YOUNG for YOUNG (pro mladé diváky nejen věkem) v Mostě. „Paní Skořepová je u svých čtenářů i diváků velmi oblíbená, jak je vidět z hojné účasti na jejích autogramiádách, z toho, jak jí děkují za knihy a divadelní představení, i z květin a drobných dárků, které jí přinášejí,“ říká k tomu Martina Boledovičová, ředitelka nakladatelství Smart Press. „Ona si to ale opravdu zaslouží. Není mnoho autorů, kteří by se svým čtenářům věnovali s takovou radostí a nasazením, s nímž Luba Skořepová svým čtenářům do knih kreslí andílky pro štěstí. Je to jedna z nejstarších dosud hrajících hereček v Evropě, tyto besedy budou jedinečnou příležitostí se s ní osobně setkat,“ dodává Martina Boledovičová. V Pardubicích se beseda spojená s autogramiádou uskuteční v úterý 1. června od 18 hodin ve zkušebně Východočeského divadla Pardubice, ulice U Divadla 2703.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

27.3.

Světový den divadla

Při této příležitosti je každoročně vyzvána některá z význačných divadelních osobností, aby se podělila o své úvahy o divadle. To, co je známé jako Mezinárodní poselství, se překládá do více než 20 jazyků a 27. března předčítá pro desítky tisíc diváků před představeními v divadlech na celém světě. Tvůrcem letošního poselství je francouzská divadelní a filmová herečka Isabelle Huppert. Mimochodem v roce 1994 byl autorem tohoto provolání také Václav Havel.

Kultura celý článek
11.12.

Skupina SPEKTRUM oslaví výročí U Cikána

V pátek 21. prosince se od 20 hodin uskuteční v RC U Cikána rockový koncert skupiny SPEKTRUM.

Kultura celý článek
20.11.

Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku.

„Přínosem projektu je zvýšení povědomí o historicko-kulturních hodnotách zámku, zpřístupnění zámecké kaple a zvýšení návštěvnosti zámku díky otevření archeologické expozice a přípravě expozice o historii Pardubic,“ říká Jana Pernicová, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje.

Kultura celý článek
2.5.

Nostalgické cestování: Rosice, 5. května 2007

Již tuto sobotu 5. května 2007 zahajuje svou 7. sezónu Museum železnice v Rosicích nad Labem.

Kultura celý článek
27.11.

Děti ze studia LAIK nastudovali další pohádku

V den jejích osmnáctých narozenin si pro ni Belzebub přijde a odnese ji do pekla. Ale jako v každé správné pohádce i zde se objeví statečný zachránce Honza, který se pro princeznu vydá přímo do pekla. A na pomoc si s sebou vezme své kouzelné kamarády, ptáky Elce a Pelce,“ krátce přibližuje děj Kristýna Plešková, studentka dramaturgie, která se souborem LAIK dlouhodobě spolupracuje.

Kultura celý článek
14.12.

Rock for People chystá divokou jízdu v rytmu The Prodigy

Na divokou jízdu v rytmu The Prodigy se příští léto mohou těšit návštěvníci festivalu Rock for People. Britská partička se po šesti letech vrátí na hradecké letiště a dokáže, že ani s bezmála třiceti křížky na krku neztratili nic ze své pověstné výbušnosti.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting