Luba Skořepová představí svou novou knihu

13.5.

Luba Skořepová představí svou novou knihu

Luba Skořepová představí svou novou knihu

Luba Skořepová svou knihu Tajnosti herecké a historky rozverné představí čtenářům při šňůře besed a autogramiád, které se během května až srpna uskuteční v téměř desítce českých měst. Šňůra navazuje na úspěšné besedy a autogramiády, které po vydání knihy proběhly ve velkých knihkupectvích v Praze a Brně v březnu a dubnu letošního roku. Tyto akce přilákaly značné množství návštěvníků, kteří jich kromě získání podpisu Luby Skořepové využili i k tomu, aby jí vyjádřili svou přízeň. Právě velký zájem návštěvníků přivedl nakladatelství Smart Press k tomu, aby podobné akce uspořádalo i v jiných velkých městech České republiky. Besedy a autogramiády tak proběhnou v knihkupectvích, knihovnách a divadlech v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Náchodě, v Jindřichově Hradci, Turnově, Jablonci nad Nisou, v Třeboni a rovněž v Pardubicích. Návštěvníci budou mít současně možnost zhlédnout herecké fotografie paní Skořepové, které vytvořila fotografka Alena Hrbková. Na své čtenáře se herečka a autorka knihy moc těší, každé setkání s nimi si užívá: „Mám radost, že budu společně se čtenáři sdílet herecká tajemství. Do knížky jim namaluju talisman v podobě anděla, který je bude provázet při životních rozhodováních. A možná připíšu i něco pro život, ale to je ještě tajemství.“ Za svou vitalitu, moudrost a pozitivní přístup k životu, jimiž přitahuje čtenáře na besedy, byla paní Skořepová dokonce oficiálně oceněna, a to cenou Forever Young na Festivalu mladých divadel YOUNG for YOUNG (pro mladé diváky nejen věkem) v Mostě. „Paní Skořepová je u svých čtenářů i diváků velmi oblíbená, jak je vidět z hojné účasti na jejích autogramiádách, z toho, jak jí děkují za knihy a divadelní představení, i z květin a drobných dárků, které jí přinášejí,“ říká k tomu Martina Boledovičová, ředitelka nakladatelství Smart Press. „Ona si to ale opravdu zaslouží. Není mnoho autorů, kteří by se svým čtenářům věnovali s takovou radostí a nasazením, s nímž Luba Skořepová svým čtenářům do knih kreslí andílky pro štěstí. Je to jedna z nejstarších dosud hrajících hereček v Evropě, tyto besedy budou jedinečnou příležitostí se s ní osobně setkat,“ dodává Martina Boledovičová. V Pardubicích se beseda spojená s autogramiádou uskuteční v úterý 1. června od 18 hodin ve zkušebně Východočeského divadla Pardubice, ulice U Divadla 2703.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

23.3.

Perseus a Medúza 21. století v premiéře ve Východočeském divadle Pardubice

Titul měl premiéru v berlínském Deutsches Theater v červenci roku 2011 a u nás doposud nebyl uveden.

Kultura celý článek
18.1.

Ve Východočeském divadle se naposledy setkají Bach s Händelem

Hlavní role ve hře, uváděné na komorní Malé scéně ve dvoře, ztvárňují Jiří Kalužný a Tomáš Lněnička, jejichž party doplňují Veronika Malá, Štěpánka Fingerhutová a Radek Žák.

Kultura celý článek
27.9.

Výstava 100 let republiky v Paláci Pardubice

Přijďte načerpat znalosti a zasoutěžit si...

Kultura celý článek
9.9.

Hudebně-kulturní festival Hrady CZ zakončí svou letošní pouť historicky poprvé na hradě Červený kameň na Slovensku

Vstupenky na festival jsou v prodeji na www.ticketportal.sk do pátku 9.září za 22 EUR, na místě pak za 25 EUR. Dětem a seniorům budou poskytnuty slevy, děti do jednoho metru a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma. Více na www.slovenske-hrady.sk a facebook.com/slovenskehrady

Kultura celý článek
22.5.

Maloskalská noc 2014 – jediný, opravdu rodinný festival

Pro děti bude mj. připravena písečná pláž, kde budou moci stavět hrady a ti menší si hrát třeba s bábovičkami, především kluky všeho věku zaujme nefalšovaná tanková bitva velkých modelů v měřítku 1:10.

Kultura celý článek
4.11.

Petr Moško představí rumunský Banát

Pardubický fotograf Petr Moško si před lety koupil chalupu v rumunském Banátu,. ve vesničce Rovensko

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting