Maddox Open Air 2010

21.6.

Maddox Open Air 2010

Maddox Open Air 2010

V sobotu 26. června přesně ve 13 hodin odstartuje na hrázi na Mělicích u Přelouče v pořadí již sedmý ročník legendárního festivalu taneční hudby Maddox open air. Na krásných plážích přímo mezi Mělickými písníky čeká na návštěvníky pohodové odpoledne. Mohou se tu zúčastnit turnaje v plážovém volejbalu, dát si drink na šesti už od odpoledne otevřených barech, nebo jen tak vychutnávat léto při příjemné chill out music. Od 18 hodin pak začíná párty plná té nejlepší taneční hudby v podání jedné z nejoblíbenějších světových djs v oblasti trance LayDee Jane, které budou sekundovat Michael C, Bon Finix, DJ Gody a Honza Mayer. Účastníky oslní skvělá laser show, krásné tanečnice a užije si žhavou atmosféru párty v letní noci. Na odpolední program je vstup zdarma, start večerní párty, a tedy i placení vstupu, je od 18 hodin. Vstupné je příjemných 99 v předprodeji a 150 korun přímo na místě. Nejlepší vlakové spojení je železniční stanice ve Valech u Přelouče, kam se dá přijet jak ve směru od Kolína, tak Pardubic nebo Heřmanova Městce, a to každou hodinu. Pro zájemce o nocleh v místě je ubytování možné v několika kempech. Jedním z nich je Autokemp Marin Mělice, kde si mohou postavit i stan, karavan, nebo se ubytovat v penzionu. K dispozici je tu rovněž široká škála vodních sportů. Více informací najdete na www.waterski.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

10.5.

Blbec k večeři v sobotu poprvé pobaví pardubické diváky

Při udílení francouzských filmových cen César obdržel Blbec k večeři celkem šest nominací.

Kultura celý článek
20.12.

Dobrému divadlu se daří!

Ředitel Dobrého divadla mluví o momentální činnost Dobrého divadla v Litomyšli: „V současné době hledáme v Litomyšli stálou scénu, zatím pohádky, koncerty a amatérská divadla pořádáme v Zámecké jízdárně, nebo v klenutém sálu Zámeckého pivovaru. Snažíme se vybírat pořady, které podle nás doplňují kulturní život Litomyšle.“

Kultura celý článek
7.9.

Východočeské divadlo Pardubice láká na prohlídky zákulisí

nky návštěvníků budou početně omezené, vstupenky za symbolických 40 Kč jsou k zakoupení v předprodeji za divadlem, on-line na webových stránkách divadla www.vcd.cz či přímo na místě před prohlídkami, ale pak už s rizikem, že skupiny mohou být již plně obsazené.

Kultura celý článek
1.4.

Pardubice zdařile předvedly Humor v dešti

VČD zvládlo náročnou inscenaci Zpívání v dešti. Spíše než zpívání ale zaujme humor.

Kultura celý článek
30.8.

Pardubičtí herci zahájí sezónu na Kunětické hoře

V nově zbudovaném amfiteátru diváky čeká oblíbený muzikál Malované na skle, který režíroval Jiří Seydler.

Kultura celý článek
1.7.

Kapela Kabát uzavře sobotní program na všech zastávkách festivalu Hrady CZ

V pátek fanoušci na dvou stageích zhlédnou Monkey Business, Mandrage, Xindla X nebo speciální hodinový hradní set rapperů Rytmuse a Vladimira 518 a další kapely a interprety.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting