Maddox Open Air 2010

21.6.

Maddox Open Air 2010

Maddox Open Air 2010

V sobotu 26. června přesně ve 13 hodin odstartuje na hrázi na Mělicích u Přelouče v pořadí již sedmý ročník legendárního festivalu taneční hudby Maddox open air. Na krásných plážích přímo mezi Mělickými písníky čeká na návštěvníky pohodové odpoledne. Mohou se tu zúčastnit turnaje v plážovém volejbalu, dát si drink na šesti už od odpoledne otevřených barech, nebo jen tak vychutnávat léto při příjemné chill out music. Od 18 hodin pak začíná párty plná té nejlepší taneční hudby v podání jedné z nejoblíbenějších světových djs v oblasti trance LayDee Jane, které budou sekundovat Michael C, Bon Finix, DJ Gody a Honza Mayer. Účastníky oslní skvělá laser show, krásné tanečnice a užije si žhavou atmosféru párty v letní noci. Na odpolední program je vstup zdarma, start večerní párty, a tedy i placení vstupu, je od 18 hodin. Vstupné je příjemných 99 v předprodeji a 150 korun přímo na místě. Nejlepší vlakové spojení je železniční stanice ve Valech u Přelouče, kam se dá přijet jak ve směru od Kolína, tak Pardubic nebo Heřmanova Městce, a to každou hodinu. Pro zájemce o nocleh v místě je ubytování možné v několika kempech. Jedním z nich je Autokemp Marin Mělice, kde si mohou postavit i stan, karavan, nebo se ubytovat v penzionu. K dispozici je tu rovněž široká škála vodních sportů. Více informací najdete na www.waterski.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

5.11.

7 svedených + 1 oběšený = dobrá zábava

Černá erotická komedie je riskantní kombinace. Muž sedmi sester se však VČD opravdu povedl.

Kultura celý článek
4.2.

Jindra Janoušková má blízko k Thálii

Využívá veškeré herecké prostředky – od nejjemnějších gest po výbuchy hysterie, která záměrně působí nepřirozeně. Její výkon je plnokrevný, citlivý, pečlivě vystavěný a nechybí mu ani animální sexualita.“

Kultura celý článek
7.9.

Posila pánské části hereckého souboru VČD

Do Pardubic se z Brna vrací MILAN NĚMEC, po dlouhá léta nejoblíbenější herec pardubického divadla, jenž zde už v minulé sezóně pohostinsky a v alternacích nastudoval hned několik rolí. Velké příležitosti maximálně využil ve hře Duše – krajina širá, v níž se blýsknul v hlavní roli továrníka Hofreitera.

Kultura celý článek
9.5.

Východočeské divadlo zve na premiéru komedie z divadelního zákulisí

Jako předposlední premiéru stávající sezóny uvede Východočeské divadlo Pardubice hru Divadelní komedie finského, švédsky píšícího dramatika Bengta Ahlforse, jenž do ní vtělil své bohaté zkušenosti z povolání herce, režiséra i divadelního ředitele, postavě debutujícího autora navíc přidělil své křestní jméno.

Kultura celý článek
6.4.

SDĚLENÍ VĆD

Z důvodu onemocnění v souboru se v pondělí 10. dubna na Malé scéně Východočeského divadla neodehraje původně avizovaný muzikál Jeptišky, ale retrokomedie Normální debil. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Za změnu se divadlo omlouvá a děkuje za pochopení!

Kultura celý článek
21.12.

Krásné krounské hračky a pan Zdeněk Bukáček

Tyto hračky mají své ojedinělé kouzlo a mnozí z vás si je jistě pamatují.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting