Maddox Open Air 2010

21.6.

Maddox Open Air 2010

Maddox Open Air 2010

V sobotu 26. června přesně ve 13 hodin odstartuje na hrázi na Mělicích u Přelouče v pořadí již sedmý ročník legendárního festivalu taneční hudby Maddox open air. Na krásných plážích přímo mezi Mělickými písníky čeká na návštěvníky pohodové odpoledne. Mohou se tu zúčastnit turnaje v plážovém volejbalu, dát si drink na šesti už od odpoledne otevřených barech, nebo jen tak vychutnávat léto při příjemné chill out music. Od 18 hodin pak začíná párty plná té nejlepší taneční hudby v podání jedné z nejoblíbenějších světových djs v oblasti trance LayDee Jane, které budou sekundovat Michael C, Bon Finix, DJ Gody a Honza Mayer. Účastníky oslní skvělá laser show, krásné tanečnice a užije si žhavou atmosféru párty v letní noci. Na odpolední program je vstup zdarma, start večerní párty, a tedy i placení vstupu, je od 18 hodin. Vstupné je příjemných 99 v předprodeji a 150 korun přímo na místě. Nejlepší vlakové spojení je železniční stanice ve Valech u Přelouče, kam se dá přijet jak ve směru od Kolína, tak Pardubic nebo Heřmanova Městce, a to každou hodinu. Pro zájemce o nocleh v místě je ubytování možné v několika kempech. Jedním z nich je Autokemp Marin Mělice, kde si mohou postavit i stan, karavan, nebo se ubytovat v penzionu. K dispozici je tu rovněž široká škála vodních sportů. Více informací najdete na www.waterski.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

Seznamte se s výjimečným textem Elfriede Jelinek

Jako inscenované čtení bude Poutníka režírovat mladý talentovaný režisér Juraj Augustín, letošní absolvent brněnské JAMU. Asistovat mu při tom bude jeho spolužačka, dramaturgyně Sabina Machačová. Hostující inscenační tým si ke spolupráci na nelehkém hereckém úkolu přizval Jana Hyhlíka.

Kultura celý článek
9.1.

Vydejte se s námi na výlet dějinami hudby

Prostřednictvím divadelního představení to bude jistě pro všechny zajímavější, než může být pouhé školní memorování. Tisíce let hudby aneb Od pravěku k renesanci je vlastně jakousi školou hrou, která poučí i pobaví, ale rozhodně nenudí.

Kultura celý článek
24.4.

Plečnikova výstava dorazila do Pardubic

Do informačního centra pod Zelenou branou v Pardubicích dorazila výstava o díle slovinského architekta Jože Plečnika.

Kultura celý článek
11.2.

Bonifantes se chystají do zamrzlé Ameriky

Sbor se do Ameriky vrací po sedmileté přestávce. Během turné v roce 2006 Bonifanti absolvovali 47 koncertů. Letošní cesta bude podobně náročná. Bonifanti si pro americké a kanadské posluchače připravili velmi dobrý repertoár.

Kultura celý článek
26.4.

Putovní výstava o hrdinech naší doby zavítá v květnu do AFI Paláce

Tato putovní výstava je součástí projektu Hrdinou může být každý, kterou pořádá Liga lidských práv. Hlavním partnerem je sociálně-ekologická nevládní organizace Nesehnutí.

Kultura celý článek
17.1.

VČD Pardubice - zrušení čtvrtečního koncertu Vladimíra Mišíka

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, divadlo nyní jedná o náhradním termínu, který bude včas uveřejněn na internetových stránkách divadla www.vcd.cz.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting