Maddox Open Air 2010

21.6.

Maddox Open Air 2010

Maddox Open Air 2010

V sobotu 26. června přesně ve 13 hodin odstartuje na hrázi na Mělicích u Přelouče v pořadí již sedmý ročník legendárního festivalu taneční hudby Maddox open air. Na krásných plážích přímo mezi Mělickými písníky čeká na návštěvníky pohodové odpoledne. Mohou se tu zúčastnit turnaje v plážovém volejbalu, dát si drink na šesti už od odpoledne otevřených barech, nebo jen tak vychutnávat léto při příjemné chill out music. Od 18 hodin pak začíná párty plná té nejlepší taneční hudby v podání jedné z nejoblíbenějších světových djs v oblasti trance LayDee Jane, které budou sekundovat Michael C, Bon Finix, DJ Gody a Honza Mayer. Účastníky oslní skvělá laser show, krásné tanečnice a užije si žhavou atmosféru párty v letní noci. Na odpolední program je vstup zdarma, start večerní párty, a tedy i placení vstupu, je od 18 hodin. Vstupné je příjemných 99 v předprodeji a 150 korun přímo na místě. Nejlepší vlakové spojení je železniční stanice ve Valech u Přelouče, kam se dá přijet jak ve směru od Kolína, tak Pardubic nebo Heřmanova Městce, a to každou hodinu. Pro zájemce o nocleh v místě je ubytování možné v několika kempech. Jedním z nich je Autokemp Marin Mělice, kde si mohou postavit i stan, karavan, nebo se ubytovat v penzionu. K dispozici je tu rovněž široká škála vodních sportů. Více informací najdete na www.waterski.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

1.4.

Mladí restaurátoři představí své studentské práce

Práce studentů představuje zahajovaná výstava v Galerii Univerzity Pardubice, která potrvá do 24. května.

Kultura celý článek
2.12.

Japonskem se šíří Puerimánie

Země vycházejícího slunce mladé zpěváky z České republiky miluje

Kultura celý článek
4.5.

Výstava Život místo ústavu na hlavním nádraží Pardubice

Výstavu můžete v hale pardubického nádraží zhlédnout do konce května.

Kultura celý článek
30.11.

Formanova nelítostná komedie poprvé na prknech Východočeského divadla

Hoří, má panenko! je nelítostnou komedií o tom, jací jsme byli a pravděpodobně stále ještě jsme. „Sarkastický humor ve hře nešetří nikoho a nic. Odkrývá lidskou bezohlednost, zabedněnost i prázdné fráze, kterými se kde kdo zaštiťuje. Mravní stav společnosti se tu zrcadlí především v postavách starých lidí, obětí organizačních zmatků, živelných katastrof a hlouposti jejich bližních. Scénář nadčasového filmu je podobenstvím, které platí v mnoha dobách a mnoha zemích,“ uzavírá Jana Uherová.

Kultura celý článek
20.10.

Poznat znamená rozumět

Seznámíte se s běžnými denními povinnostmi a strastmi handicapovaných.

Kultura celý článek
22.6.

Kráska a zvíře na CD

Při příležitosti slavnostní premiéry Východočeské divadlo vydalo nahrávku scénické hudby a písní. Nové CD Kráska a zvíře vzniklo ve spolupráci s Kapelou Hrůzy, která jednotlivá čísla nahrála, ke sborovým pasážím si pak pozvala vokální skupinu KrisKrosKvintet.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting