Mikulášská nadílka v AFI Paláci s Michalem Nsvadbou

3.12.

Mikulášská nadílka v AFI Paláci s Michalem Nsvadbou

Již ve čtvrtek 4. prosince 2014 od 14 do 17 hodin se mohou děti i jejich rodiče těšit na tradiční Mikulášskou nadílku v AFI Paláci. Nebude chybět ani Michal Nesvadba, jeho čerti a Mikuláš. Pro děti je na odpoledne připravena i výtvarná soutěž o to, kdo vyrobí nejhezčí vánoční přání.

Oblíbený dětský bavič Michal Nesvadba známý z pořadu Kouzelná školka vystoupí od 15 hodin. Michal má pro děti připraveny dva vstupy, jeden z nich právě s čerty a Mikulášem. Vyhodnocení výtvarných dílen proběhne od 16,20 do 17 hodin. Nejkrásnější přáníčka rozhodně nezůstanou bez odměny.

„Mikulášské odpoledne bude plné zábavy a zajímavého doprovodného programu včetně malování na obličej, cukrové vaty nebo popcornu. V rámci akce budeme rozdávat v AFI Paláci také balonky zdarma,“ zve děti i dospělé Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

www.afi-palac.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

9.11.

U Pastýře pobyla Táňa Fischerová

Známá herečka - a v posledním desetiletí i politička - se hned na úvod přiznala, že v Lanškrouně ještě nebyla.

Kultura celý článek
14.12.

Rock for People chystá divokou jízdu v rytmu The Prodigy

Na divokou jízdu v rytmu The Prodigy se příští léto mohou těšit návštěvníci festivalu Rock for People. Britská partička se po šesti letech vrátí na hradecké letiště a dokáže, že ani s bezmála třiceti křížky na krku neztratili nic ze své pověstné výbušnosti.

Kultura celý článek
22.6.

Klasika na zkoušku

Vstupenku na stání pořídíte od 50 do 150 Kč v informačním stánku ve Festivalových zahradách nebo na telefonním čísle 461 612 575. Kapacita je omezena. Je také vhodné volit společenský oděv. Přeci jen jdete na klasiku. Sraz návštěvníků je u infostánku v Klášterních zahradách vždy 15 minut před představením.

Kultura celý článek
7.9.

Archanděl Gabriel se zjeví v Litomyšli v restauraci.

Pražská folková skupina Piosenki čerpá inspiraci v evropském a asijském folklóru.

Kultura celý článek
16.9.

Východočeské divadlo v Pardubicích má novou schodišťovou plošinu pro handicapované

Po slavnostním aktu následovalo v divadle benefiční představení „Mezi nebem a zemí“, které se uskutečnilo v rámci 2. ročníku akce s názvem Přístupné divadlo. Představení pořádala Národní rada osob se zdravotním postižením ČR ve spolupráci s Východočeským divadlem Pardubice.

Kultura celý článek
25.3.

Pro sloučení galerie a muzea hovoří argumenty

Tato analýza byla zadána s cílem zkvalitnit fungování galerie a muzea v objektu pardubického zámku.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting