Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

27.10.

Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

Praha | Čtvrtý ročník celostátní soutěže Miss Czech Press 2017 startuje 10. listopadu v Klubu Lávka v Praze castingem. Slavnostní finálový galavečer prestižního projektu, jehož ústředním motivem je ženský půvab, charisma a silná osobnost, se pak uskuteční v sobotu 18. listopadu na stejném místě. Moderátorem bude oblíbený Miroslav Šimůnek.

Manažerka produkce Žaneta Morštadt připomněla, že každý projekt, který má být úspěšný, musí pravidelně přinášet nové a inovativní myšlenky. „Potvrzuje to i letošní čtvrtý ročník, o který je opět abnormální zájem. Stále hledáme možnosti, jak soutěž posunout kvalitativně dál a podle ohlasu odborné veřejnosti se nám to daří. Zájemkyně najdou bližší informace na webu www.misspress.cz. Přihlásit se může každá dívka od 18 do 28 let, která je vysoká minimálně 168 centimetrů, je bezúhonná, svobodná, bezdětná a hovoří plynně česky,“ přiblížila Žaneta Morštadt, která zastřeší finále jako produkční.

V soutěži nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie jednotlivých kandidátek. Prezident soutěže Jiří Morštadt doplnil, že na slavnostním galavečeru bude zvolena Miss, 1. a 2. vicemiss, Miss Sympatie pak zvolí fanoušci soutěže. Na neveřejném castingu porota složená z partnerů soutěže vybere deset finalistek plus dvě náhradnice, které budou mít na finále k dispozici profesionálního fotografa, choreografa, vizážisty, kadeřnici či produkční. Ti jim pomohou se připravit na slavnostní galavečer s doprovodným programem za účasti známých osobností a zajímavých hostů.

Záštitu nad vyhledávaným projektem, který hledá především nové tváře a pomáhá dívkám v počátcích kariéry, převzal senátor Jiří Vosecký. (top)

Další zprávy z kategorie "Kultura"

15.8.

Medobraní v Hlinsku

Vybírat se bude i nejlepší medová dobrota. Přineste na Medobraní osvědčenou medovou buchtu nebo zákusek a vyhrajte zajímavé ceny.

Kultura celý článek
29.11.

Jubilejní turné Horkýže Slíže ke čtvrt století na scéně zahájí prosinec v Hradci Králové

Vstupenky jsou k mání v síti GoOut a na zbrusu novém webu kapely www.horkyzeslize.cz kde společně s facebookem kapely najdete i více informací. YouTube kanál s novým CD: http://bit.ly/2ylVIcA.

Kultura celý článek
2.5.

Na zákusky a uzeniny zvou do poličského muzea

Mimořádná ZAHAJOVACÍ SLAVNOST konána bude V SOBOTU 6. KVĚTNA 2017 OD 14-TÉ HODINY. JISTĚ PŘIJDE vám vhod prohlédnout si zboží rozličné a porculán KRÁSNĚ MALOVANÝ. BAIZAR – sklenář a obchodník v Poličce zaručuje příjemnou obsluhu a vybrané lahůdky.

Kultura celý článek
25.2.

Konec masopustu po třiapadesáti letech znovu v Pardubicích

Klíčovým tématem hry je dle režiséra faustovský zápas o duši člověka. „Zdali člověk obstojí sám, aniž by se definoval jako nějaký hrdina, jestli obyčejný člověk z venkova obstojí proti takovému šílenství, jaké představoval komunismus – a za ten si v dnešní době můžeme dosadit cokoliv. Skupina, masa lidí útočí na jednoho člověka, který je ale špatným svědomím všech těch ostatních – znali se, vyrůstali spolu a najednou stojí proti sobě! A v této hře je pak ten zásadní prvek rituální, který je divadelně fascinující – antický chór v podobě českého masopustu. Je tam nejen jazyk, ale také příběh, vyprávěný zcela moderně – tolik paralelních dějů najednou!“ upřesňuje Břetislav Rychlík.

Kultura celý článek
29.8.

Boni pueri čekaly v Pekingu ovace ve stoje

Přímo z pekingského letiště si CCTV odvezla Boni pueri do svého studia, aby s nimi natočila znělku, která byla součástí olympijského vysílání přenášející zprávy z brazilského Ria. Studio bylo ohromné a simulovalo barvami i dekorací brazilské pobřeží. Nejenže televize poslala pro zpěváky autobus na letiště, ale pozvala je také na večeři v přímo v budově CCTV.

Kultura celý článek
8.10.

Východočeské divadlo nastudovalo Beckettovy Šťastné dny

Diváci prožijí jeden obyčejný den Winnie a Willieho, kteří spolu žijí ve značně specifickém prostředí. Široko daleko kolem nich není zhola nic, a tak mají na světě jenom jeden druhého. Každodenní činnosti a spoustu času.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting