Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

27.10.

Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

Praha | Čtvrtý ročník celostátní soutěže Miss Czech Press 2017 startuje 10. listopadu v Klubu Lávka v Praze castingem. Slavnostní finálový galavečer prestižního projektu, jehož ústředním motivem je ženský půvab, charisma a silná osobnost, se pak uskuteční v sobotu 18. listopadu na stejném místě. Moderátorem bude oblíbený Miroslav Šimůnek.

Manažerka produkce Žaneta Morštadt připomněla, že každý projekt, který má být úspěšný, musí pravidelně přinášet nové a inovativní myšlenky. „Potvrzuje to i letošní čtvrtý ročník, o který je opět abnormální zájem. Stále hledáme možnosti, jak soutěž posunout kvalitativně dál a podle ohlasu odborné veřejnosti se nám to daří. Zájemkyně najdou bližší informace na webu www.misspress.cz. Přihlásit se může každá dívka od 18 do 28 let, která je vysoká minimálně 168 centimetrů, je bezúhonná, svobodná, bezdětná a hovoří plynně česky,“ přiblížila Žaneta Morštadt, která zastřeší finále jako produkční.

V soutěži nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie jednotlivých kandidátek. Prezident soutěže Jiří Morštadt doplnil, že na slavnostním galavečeru bude zvolena Miss, 1. a 2. vicemiss, Miss Sympatie pak zvolí fanoušci soutěže. Na neveřejném castingu porota složená z partnerů soutěže vybere deset finalistek plus dvě náhradnice, které budou mít na finále k dispozici profesionálního fotografa, choreografa, vizážisty, kadeřnici či produkční. Ti jim pomohou se připravit na slavnostní galavečer s doprovodným programem za účasti známých osobností a zajímavých hostů.

Záštitu nad vyhledávaným projektem, který hledá především nové tváře a pomáhá dívkám v počátcích kariéry, převzal senátor Jiří Vosecký. (top)

Další zprávy z kategorie "Kultura"

12.8.

Premiéra filmové pohádky Tři bratři

V pohádceTři bratři byli použity hudba i text z minioperetek Červená Karkulka, Šípková Růženka a Dvanáct měsíčků. Čtvrtý příběh tří bratrů, místo Budulínka, který všechny pohádky propojí, dopsal Zdeněk Svěrák.

Kultura celý článek
19.2.

Ve Veselí bylo veselo

Tento průvod masek pořádá obec Veselí se spolupráci s místní tělovýchovnou jednotou a ostatními složkami obce jednou za dva roky.

Kultura celý článek
16.6.

Moravská Třebová se chystá na oslavy

Kulturní program začne ve 13.00 hodin na náměstí T. G. Masaryka vystoupením swingového orchestru Františka Zeleného.

Kultura celý článek
3.5.

Bohuslav Martinů v Poličce – 300x jinak

Celá přehlídka je volně přístupná veřejnosti. Hlavním organizátorem je Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička, která ji pořádá ve spolupráci s Tylovým domem, Centrem B. Martinů Polička, Městskou knihovnou Polička, Notovna.cz a Květinovým salonkem u Nadi Polička. Přehlídku podpořili Město Polička, Ravensburger Kartoon s. r. o. a záštitu 8.ročníku udělil náměstek hejtmana Pardubického kraje Ing. Jaromír Dušek.

Kultura celý článek
29.3.

Muži pozor! Zálety se v Česku nevyplácí.

Má-li se to provést naprosto důsledně, se vší "logistikou", je z toho akce hodná generálního štábu NATO. Zatímco anglické manželky nic nepoznají, česká žena ví svoje. A tak tam, kde angličtí muži úspěšně dosáhnou svého, s dokonalostí sobě vlastní, začíná se v Čechách děj teprve zamotávat…

Kultura celý článek
28.2.

Kapela Vložte kočku odehraje v březnu první pardubický koncert v klubu Žlutý pes

Hudební večer od 19. hodiny zahájí personálně spřízněná indie post rocková skupina UFAJR, na který plynně navážou Vložte kočku se svým setem k novému albu SEAT.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting