Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

27.10.

Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

Praha | Čtvrtý ročník celostátní soutěže Miss Czech Press 2017 startuje 10. listopadu v Klubu Lávka v Praze castingem. Slavnostní finálový galavečer prestižního projektu, jehož ústředním motivem je ženský půvab, charisma a silná osobnost, se pak uskuteční v sobotu 18. listopadu na stejném místě. Moderátorem bude oblíbený Miroslav Šimůnek.

Manažerka produkce Žaneta Morštadt připomněla, že každý projekt, který má být úspěšný, musí pravidelně přinášet nové a inovativní myšlenky. „Potvrzuje to i letošní čtvrtý ročník, o který je opět abnormální zájem. Stále hledáme možnosti, jak soutěž posunout kvalitativně dál a podle ohlasu odborné veřejnosti se nám to daří. Zájemkyně najdou bližší informace na webu www.misspress.cz. Přihlásit se může každá dívka od 18 do 28 let, která je vysoká minimálně 168 centimetrů, je bezúhonná, svobodná, bezdětná a hovoří plynně česky,“ přiblížila Žaneta Morštadt, která zastřeší finále jako produkční.

V soutěži nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie jednotlivých kandidátek. Prezident soutěže Jiří Morštadt doplnil, že na slavnostním galavečeru bude zvolena Miss, 1. a 2. vicemiss, Miss Sympatie pak zvolí fanoušci soutěže. Na neveřejném castingu porota složená z partnerů soutěže vybere deset finalistek plus dvě náhradnice, které budou mít na finále k dispozici profesionálního fotografa, choreografa, vizážisty, kadeřnici či produkční. Ti jim pomohou se připravit na slavnostní galavečer s doprovodným programem za účasti známých osobností a zajímavých hostů.

Záštitu nad vyhledávaným projektem, který hledá především nové tváře a pomáhá dívkám v počátcích kariéry, převzal senátor Jiří Vosecký. (top)

Další zprávy z kategorie "Kultura"

11.6.

EKG se rozbuší ve středu v Divadle 29

EKG je nová literárně hudební šou, kterou ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.

Kultura celý článek
28.11.

„Medvědí táta“ Václav Chaloupek míří do Pardubic. Na pozvání místopředsedkyně Senátu Miluše Horské

„Vstup na tuto akci je zdarma,“ sdělila senátorka za Pardubicko, Přeloučsko a Chlumecko na adresu oblíbeného režiséra, scénáristy, televizního redaktora a publicisty, který má na svém kontě například úspěšné televize série o medvědech, vydře, vlcích, bažantech, rysovi, lišce či divočácích.

Kultura celý článek
18.7.

HISTORICKY DRUHÉ SVÍTÁNÍ Z OCHOZU RODNÉ SVĚTNIČKY BOHUSLAVA MARTINŮ SE BLÍŽÍ

„Bylo to úžasné, opravdu romantický zážitek. Nejdříve jsme nevěděli co čekat, ale když se slunce v dálce vylouplo a začalo pomalu stupat, do toho snídaně a výklad o tom proč vlastně rodina Martinů tady nahoře, v tom malém prostoru žila tolik dlouhých let, říkáte si, zda i oni stáli tam kde teď my a pozorovali východ nebo západ slunce, co si asi povídali a co se jim honilo hlavou, děkujeme za tento hluboký zážitek,“ o své dojmy se podělila návštěvnice věže Jana (48).

Kultura celý článek
31.12.

Kejklíř z Lublinu bude kouzlit už naposledy!

Titulní role Jaši Mazura, kejklíře povoláním i povahou, se skvěle zhostil Martin Mejzlík, jemuž neméně dobře sekundují Petra Janečková, Jana Ondrušková, Martina Sikorová, Romana Chvalová, Milan Němec nebo Tomáš Lněnička, Alexandr Postler a další.

Kultura celý článek
14.11.

Čtení divadelní hry AUDIENCE u Lavičky Václava Havla na Univerzitě Pardubice

Je to přesně rok, co Univerzita Pardubice zpřístupnila ve svém kampusu v Polabinách Lavičku Václava Havla. Pamětní místo na prvního polistopadového prezidenta našlo své umístění přímo v srdci atria výukového areálu a jakožto symbol dialogu a porozumění znovu ožije. Nejen při příležitosti prvního výročí otevření Lavičky, ale zároveň jako připomínka nedožitých osmdesátých narozenin Václava Havla se v pondělí 14. listopadu ve 14 hodin uskuteční přímo na Lavičce Václava Havla Společné čteníé divadelní hry Václava Havla AUDIENCE.

Kultura celý článek
11.1.

Mimořádná šance získat ještě roční předplatné.

Získat vstupenky do Východočeského divadla Pardubice je v poslední době nesnadný úkol.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting