Na plese si pardubické divadlo připomene své sté výročí

29.1.

Na plese si pardubické divadlo připomene své sté výročí

Na plese si pardubické divadlo připomene své sté výročí

Na plese si pardubické divadlo připomene své sté výročí

Magistrát města Pardubic, Východočeské divadlo Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice zvou na Kouzelný ples století, který se jako hold stému výročí otevření Městského divadla v Pardubicích uskuteční již tuto sobotu 31. ledna od 19.30 hodin ve společenském centru Ideon. Návštěvníci se mohou těšit na magická vystoupení kouzelníka, spidermana a matematického génia, dále na čarovnou přehlídku divadelních kostýmů, kouzelné vystoupení Tanečního klubu LIFE a vyhlášení výsledků ankety o nejoblíbenější herečku a herce VČD. K poslechu a tanci zahrají pardubičtí filharmonici a taneční orchestr Chorus. Hosty čeká noc čarokrásných iluzí a tajuplné magie. Poslední volné vstupenky jsou stále ještě v prodeji - vstupné činí 380 a 280 korun.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

21.12.

Krásné krounské hračky a pan Zdeněk Bukáček

Tyto hračky mají své ojedinělé kouzlo a mnozí z vás si je jistě pamatují.

Kultura celý článek
8.9.

Slavný český sbor Boni pueri chystá natáčení pro Hollywood

Ještě do konce roku se sbor znovu objeví v sále Rudolfina, tentokrát před mikrofony, aby natočil hudbu k filmu Aldabra režiséra Steve L. Lichtaga, kterou složil absolvent Berklee College of Music v Bostonu Robert Jíša. S ním Boni pueri již spolupracovali na jedné platinové desce, hudbě k filmu Století Miroslava Zikmunda nebo unikátním 3D projektu Hlasy světla.

Kultura celý článek
21.12.

Pardubičtí herci vyjdou před diváky naposledy v Sexy prádle

V inscenaci během 37 repríz partneřili Romana Chvalová a Alexandr Postler. „Romana a Lexa jsou herci, kteří přesně vědí, o čem hrát. Výhodou je, že mají větší životní zkušenosti než já, takže mi v mnohém mohli i poradit. Samozřejmě pro ně bylo náročné naučit se tolik textu, ale oba jsou velmi pracovití a také velmi tvořiví, což vždy vítám, protože herce vnímám v rámci tvůrčího týmu jako nejdůležitější složku,“ říká režisér Adam Doležal.

Kultura celý článek
15.6.

Královské stříbření Kutné Hory

A opět tancovati se bude a galantní hry zvané Zahrada lásky připraveny jsou.

Kultura celý článek
22.1.

Pardubice čeká svátek divadelní komedie

Soutěžní komedie ohodnotí odborná porota, která bude zasedat ve složení divadelní recenzentka Jana Paterová, šéfredaktor Divadelních novin Jan Kolář, dramaturg České televize a pedagog DAMU Zdeněk A. Tichý a režiséři Lída Engelová a Otakar Kosek. Alternativou odborné poroty bude stejně jako v minulých ročnících studentská porota. Své hlasy odevzdají i sami diváci. Hlavní cenou festivalu pak bude titul Komedie roku 2013, dále budou předány Ceny odborné a studentské poroty, Cena diváků a Ceny za nejlepší ženský a mužský herecký výkon.

Kultura celý článek
20.3.

Správa hradu Kunětická hora láká na mimořádné večerní prohlídky

Se zajímavým oživením divadelních večerů pod hvězdami opět přichází i správa hradu Kunětická hora, která pro zájemce s platnou vstupenkou na některé z plenérových představení připravila mimořádné večerní prohlídky hradu a k tomu ještě se slevou!

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting