Najdi 5 rozdílů a vyhraj vstupenky na Limonádového Joea na Kuňce

13.5.

Najdi 5 rozdílů a vyhraj vstupenky na Limonádového Joea na Kuňce

Na konci května se herci opět po roce přestěhují na víkendy na Kunětickou horu, kde letos odehrají reprízy kultovní westernové parodie Limonádový Joe a novinku v podobě romantického pohádkového příběhu o lásce Kráska a zvíře.

Při této příležitosti jsme se opět po čase rozhodli uspořádat soutěž Najdi pět rozdílů, jejíž výherce získá dvě vstupenky na pardubickou verzi Limonádníka ve čtvrtek 26. května od 20.30 hodin na Kuňce.

Tak vzhůru do toho! Pokuste se najít pět rozdílů na uveřejněných téměř identických fotografiích. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho šťastného, který od nás získá dvě slibované vstupenky. Soutěž uzavřeme ve středu 18. května ve 12:00 hodin. Pozor, z jedné e-mailové adresy započítáváme jen jednu odpověď! Hodně štěstí!

www.vcd.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

25.9.

Poličská knihovna vystaví apokalyptické výjevy El Greca

Svoji první výstavu olejotisků měl Krámský v březnu 2011 na Staré radnici v Broumově. Následovaly výstavy v Hradci Králové, Špindlerově Mlýně a v Praze. Nyní jej čeká Polička. Výstava bude v prostorách knihovny zahájena za přítomnosti autora v pátek 3. října 2014 v 18 hodin a k vidění bude do 31. října 2014.

Kultura celý článek
28.11.

Litomyšl: Restaurování restaurovaného

Konference „Restaurování a ochrana uměleckých děl - Restaurování restaurovaného“

Kultura celý článek
8.10.

Startuje předprodej na Trenky Tour, koncert a zábavný program pro děti a rodiče kapely Pískomil se vrací

Začíná předprodej na Trenky Tour kapely Pískomil se vrací, která zároveň představuje zbrusu nový klip k roztancované skladbě z luk a polí nazvané Trenky.

Kultura celý článek
7.3.

Jistě, pane ministře se loučí s pardubickým jevištěm

Východočeské divadlo uvede v pátek 8. března derniéru úspěšné komedie Jistě, pane ministře, divadelní podoby televizního seriálu z pera dvojice anglických scenáristů Jonathana Lynna a Antonyho Jaye, který pro česká jeviště zdramatizovala Kristina Žantovská.

Kultura celý článek
19.5.

Opravy pardubického zámku pokračují

Východočeské muzeum v Pardubicích již řadu let provádí obnovu zámeckého areálu

Kultura celý článek
21.11.

Miss Czech Press 2017 je Mirka Pikolová

Program, v němž exceloval moderátor Miroslav Šimůnek stejně jako zpěváci Miroslav Řehoř, Karya, Marina Makoviy či skvělý Philip Nikwe, doplnily přehlídky modelů značky Fasheebo, Poner či Alice Abraham.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting