Narozeninová soutěž Paláce Pardubice je v plném proudu

9.11.

Narozeninová soutěž Paláce Pardubice je v plném proudu

Palác Pardubice připravil k oslavám svého jubilea nejen bohatý program, ale také Narozeninovou soutěž pro zákazníky. Až do galavečera, který proběhne 16. listopadu, máte možnost soutěžit o hodnotné ceny, jako je zájezd či iPhone XS.

Oslavy 10. narozenin, které pořádá tento rok Palác Pardubice, čekají i jeho zákazníky, a to již 16. listopadu. Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát skvělé ceny, které pro vás Palác Pardubice spolu s partnery připravil. Ve slosování, k němuž dojde na galavečeru moderovaném Leošem Marešem přibližně ve 21:35 hod., mohou zákazníci Paláce Pardubice získat následující ceny:

  1. místo: Letní zájezd pro dva od CK Blue Style

  2. místo: Apple iPhone XS, 256 GB, space grey

  3. místo: Poukaz v hodnotě 9990 Kč na nákup obleku v prodejně Feratt

  4. místo: Tablet Lenovo TAB 4 7 Plus 16 GB + kosmetický balíček Lípa od společnosti Manufaktura

  5. místo Tablet Lenovo TAB 4 7 Plus 16 GB

Jak se do soutěže plné lákavých cen zapojit? Stačí od 5. do 16. listopadu 2018 zakoupit zboží v maximálně pěti obchodech obchodního centra Palác Pardubice v minimální hodnotě 2500 Kč, vzít si s sebou účtenky a pak navštívit buď infostánek obchodního centra, nebo hostesky u soutěžního stánku. Tam získáte soutěžní kartu, která bude po vyplnění a vhození do soutěžního boxu zařazena do slosování.

Kromě soutěže se nezapomeňte zúčastnit jedinečného programu, který na vás čeká 16. listopadu a bude spojen se skvělým narozeninovým night shoppingem.


Aktuální informace a kompletní pravidla soutěže najdete na webu www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

8.7.

22. ročník mezinárodního hudebního festivalu Rock for People v průběhu tří dnů představil přes 150 hudebních, divadelních a filmových vystoupení.

K vrcholům festivalu patřily vystoupení Chvrches, X Ambassadors, Skillet, Nero, Ho99o9. Vedle osvědčených jmen představila dramaturgie i celou řadu domácích premiér i nadějných jmen mezinárodní hudební scény.

Kultura celý článek
19.10.

Východočeské divadlo modernizovalo webové stránky

Z hlavní strany se uživatelé snadno dostanou do programu divadla s mnoha filtry (třídění programu podle abonentních skupin, vyhledávání dětských představení, hostujících souborů apod.), na této stránce lze vstupenky i zakoupit či rezervovat.

Kultura celý článek
9.1.

S novým rokem odstartoval i kulturní program města

KCP zaniklo k 31. prosinci 2017, město se jej totiž jako jeho zřizovatel vzhledem k dlouhodobé organizační nestabilitě a problémy s hospodařením rozhodlo restrukturalizovat. Nové uspořádání se navíc z pohledu příspěvků zřizovatele jeví jako hospodárnější.

Kultura celý článek
4.3.

Cyklus INprojekty tentokrát představí severskou dramatiku

Režisér Josef Kačmarčík je přesvědčen, že hra by rozhodně měla zaujmout dnešního diváka: „Mezilidské vztahy jsou totiž v současné době často podobně chladné a neosobní jako v Norénových hrách. Myslím si, že je dokonce určitým trendem vztahům nevěřit a raději se do nich úplně nepokládat, aby se člověk vyhnul zklamání. A já mám pocit, že je to nepříjemný fenomén, o kterém by se mělo mluvit.“

Kultura celý článek
8.11.

Známe vítězky Miss Pardubického kraje 2007

V úterý 6. listopadu 2007 se ve velkém sále Muzea v Chrudimi uskutečnila soutěž Miss Pardubického kraje 2007.

Kultura celý článek
26.10.

Rodinný podnik má už svou scénu

Návrhy pracovníkům dekoračních dílen už ve středu 21. října představil scénograf Nikola Tempír.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting