Narozeninová soutěž Paláce Pardubice je v plném proudu

9.11.

Narozeninová soutěž Paláce Pardubice je v plném proudu

Palác Pardubice připravil k oslavám svého jubilea nejen bohatý program, ale také Narozeninovou soutěž pro zákazníky. Až do galavečera, který proběhne 16. listopadu, máte možnost soutěžit o hodnotné ceny, jako je zájezd či iPhone XS.

Oslavy 10. narozenin, které pořádá tento rok Palác Pardubice, čekají i jeho zákazníky, a to již 16. listopadu. Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát skvělé ceny, které pro vás Palác Pardubice spolu s partnery připravil. Ve slosování, k němuž dojde na galavečeru moderovaném Leošem Marešem přibližně ve 21:35 hod., mohou zákazníci Paláce Pardubice získat následující ceny:

  1. místo: Letní zájezd pro dva od CK Blue Style

  2. místo: Apple iPhone XS, 256 GB, space grey

  3. místo: Poukaz v hodnotě 9990 Kč na nákup obleku v prodejně Feratt

  4. místo: Tablet Lenovo TAB 4 7 Plus 16 GB + kosmetický balíček Lípa od společnosti Manufaktura

  5. místo Tablet Lenovo TAB 4 7 Plus 16 GB

Jak se do soutěže plné lákavých cen zapojit? Stačí od 5. do 16. listopadu 2018 zakoupit zboží v maximálně pěti obchodech obchodního centra Palác Pardubice v minimální hodnotě 2500 Kč, vzít si s sebou účtenky a pak navštívit buď infostánek obchodního centra, nebo hostesky u soutěžního stánku. Tam získáte soutěžní kartu, která bude po vyplnění a vhození do soutěžního boxu zařazena do slosování.

Kromě soutěže se nezapomeňte zúčastnit jedinečného programu, který na vás čeká 16. listopadu a bude spojen se skvělým narozeninovým night shoppingem.


Aktuální informace a kompletní pravidla soutěže najdete na webu www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

9.6.

Dagmar Novotná on-line

Agnes v komorním dramatu Agnus Dei (1989), Elvíru v Muži jménem Juan po boku Miroslava Horníčka (1993), Paní de Tourvel v Nebezpečných vztazích (1996), titulní hrdinku v Zavraždění svaté Celestiny (1997) či Madam Šubrtovou v Bláznivých nůžkách (2007). Svůj altový hlas vymykající se činohereckému zpěvnímu standardu osvědčila jako Dolly Leviová v muzikálu Hello, Dolly! (1998), Jeanette v Donaha! (2005), Smrt v Malovaném na skle (2006), Máma Morton v Chicagu (2009) či nedávno jako Sestra Mary Huberta v Jeptiškách (2013) a již zmiňovaná Fräulein Schneider v Cabaretu (2014).

Kultura celý článek
30.6.

Prázdninová Polička opět ožije: vrací se Poličské kulturní léto

V prázdninové kulturní nabídce mohou návštěvníci čekat kromě filmových představení také rozmanitý doprovodný program. Na své si přijdou milovníci hudby při nedělních posezeních s harmonikou a lidovými písničkami.

Kultura celý článek
11.5.

Vysokoškolský majáles v Pardubicích

Na návštěvníky Majálesu čekají nejen hudební zážitky, ale i odpolední program soutěží a zábavných aktivit partnerů a pardubických sportovních klubů. Zajímavosti ze světa vědy, různé zábavné kvízy a demonstrace pro návštěvníky připravila i Univerzita Pardubice. Na nejmenší návštěvníky čeká během Majálesu i speciální program s dětským koutkem a skákacím hradem.

Kultura celý článek
30.8.

Pardubičtí herci zahájí sezónu na Kunětické hoře

V nově zbudovaném amfiteátru diváky čeká oblíbený muzikál Malované na skle, který režíroval Jiří Seydler.

Kultura celý článek
29.12.

Silvestrovské Bláznivé nůžky s vyhlášením Inscenace roku 2011

Úspěch podtrhuje i počet repríz – ta silvestrovská bude již devětadevadesátá.

Kultura celý článek
24.2.

Když se někam zavede dřív politika než elektrika

Před sobotní premiérou bude ve foyer zahájena výstava obrazů akademického malíře Martina Velíška.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting