Nedělní odpoledne s Bláznivými nůžkami

16.9.

Nedělní odpoledne s Bláznivými nůžkami


Už během minulé divadelní sezóny jsme zahájili nový cyklus odpoledních představení, který jsme nazvali Pohodová neděle. Touto novinkou se snažíme naše představení přiblížit i dojíždějícím divákům či celým rodinám, které nemohou navštěvovat divadlo v tradičním večerním čase. Jedná se tedy o jakési odpolední „matiné“, v rámci kterého hrajeme už od 16.00 hodin a za výhodnější cenu, než je klasické vstupné! Navíc jsme navázali spolupráci s Balóón Cafe na Karlovině, kde vám v případě zájmu pohlídají vaše nejmenší ratolesti – bližší informace na www.balooncafe.cz.

V září v rámci cyklu Pohodová neděle uvedeme interaktivní komedii Bláznivé nůžky, která vás zavede do kadeřnického salónu, kam přichází několik náhodných i stálých zákazníků. Najednou se však o patro výš stane vražda a jedinými, opravdu nestrannými pozorovateli a svědky jste vy, diváci. Jenom vy můžete vypovídat a usvědčit vraha. Věřte, že této bláznivé zábavy se rádi zúčastníte! Ještě nikdy se vám totiž nestalo, že byste mohli ovlivňovat děj hry, mluvit s postavami a dokonce vypátrat vraha! Budete v napětí, ale zároveň se budete skvěle bavit!

Chcete-li zdarma získat dvě vstupenky na Bláznivé nůžky v neděli 21. září od 16.00 hodin, zúčastněte se naší soutěže. Stačí odpovědět na tři jednoduché kvízové otázky a možná získáte volné vstupenky! Hodně štěstí!

Další zprávy z kategorie "Kultura"

18.4.

Bez nápovědy tentokrát jako trampský potlach

Oheň na Malé scéně rozhodně nečekejte, ale guláš protagonisté večera slíbili! A taky povídání o divadle, životě, dětech či o plánech do budoucna. Tradičně bude prostor dán i dotazům samotných diváků.

Kultura celý článek
16.4.

60 let pardubických trolejbusů

Chybět nebude ani projekce mnoha unikátních historických fotografií.

Kultura celý článek
22.5.

Pardubice ovládnou dudáci

V rámci Britského dne na dostihovém závodišti do Pardubic zavítá návštěva ze spřáteleného skotského regionu East Lothian.

Kultura celý článek
21.6.

Maddox Open Air 2010

Účastníky oslní skvělá laser show, krásné tanečnice a užije si žhavou atmosféru párty v letní noci.

Kultura celý článek
15.6.

Vedení KPP nesouhlasí se slučováním muzea a galerie

Věříme, že znovu dobře zvážíte svůj úmysl a vezmete v potaz náš názor.

Kultura celý článek
15.6.

Kupka v rámci Smetanovy výtvarné Litomyšle

Již potřetí bude Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl obohacen o cyklus výstav Smetanova výtvarná Litomyšl.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting