NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

26.5.

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

Virtuální divadelní pořad NetHovory na kulturním portálu www.scena.cz se ve středu 28. května opět navrátí do Pardubic. Co to pro Vás znamená? Jedinečnou možnost živého rozhovoru s jednou hereckou osobností Východočeského divadla. Stačí si jen otevřít stránky www.scena.cz, proklikat se k NetHovorům a zanechat svou otázku, nebo si počkat na středu 28. května a ptát se přímo. Do „křesla pro hosta“ za počítač tentokrát usedne herec Ladislav Špiner, který byl na letošním ročníku GRAND Festivalu smíchu oceněn za nejlepší mužský herecký výkon festivalu v roli Tonyho v komedii Bláznivé nůžky. Láďa se narodil v roce 1977 v Ústí nad Labem, kde později maturoval na chemické průmyslovce. Chemii se ovšem nikdy nevěnoval. Absolvoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, hrál v divadlech v Opavě a v Olomouci a od roku 2007 je členem souboru Východočeského divadla. Za necelý rok v Pardubicích se už stačil zapsat do srdcí diváků, kteří si ho jistě vybaví jako Janíka v Malovaném na skle, již zmiňovaného Tonyho v Bláznivých nůžkách, mladého Peera Gynta či Kamila Champsboisyho v Broukovi v hlavě. Živý on line rozhovor se uskuteční ve středu 28. května od 16.00 hodin.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

20.10.

Blues zazní v Litomyšli v hospodě, a ne ledajaké!

Výtěžek z koncertu pořadatel využije na pohádky pro děti.

Kultura celý článek
19.8.

Kojení očima dětí

Kojení je nezdravější a zároveň nejkrásnější a nejpřirozenější činnost, která je výsadou matky.

Kultura celý článek
24.6.

IFAS v Pardubicích již po dvacáté

Jednou z tradičních akcí hudebního dění v Pardubicích je Mezinárodní festival IFAS. První tóny letošního ročníku zazní 2.7.2008

Kultura celý článek
11.10.

Brňáci dodnes kupujó flósky, oblečó šolnu, potom nastražují ovar a hážó kukačku na Martinů

V Brně poličský rodák nikdy nežil. Přesto měl s moravskou metropolí zejména ve 30. letech 20. století čilé pracovní vztahy a město na skladatele nezapomnělo ani po jeho smrti roku 1959.

Kultura celý článek
30.1.

Josef Vrána v titulní roli Ibsenova Stavitele Solnesse

Režisér a umělecký šéf činohry Moravského divadla Michael Tarant si k nastudování titulní role přizval našeho kolegu Josefa Vránu, jenž postavu významného architekta Halvarda Solnesse alternuje s tamním hercem Petrem Kubesem.

Kultura celý článek
9.6.

Třetí Večerní šumlování s pardubickými herci

Diváci se během večera dozvědí spoustu zajímavostí, nahlédnou do soukromí jednotlivých herců.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting