NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

26.5.

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

Virtuální divadelní pořad NetHovory na kulturním portálu www.scena.cz se ve středu 28. května opět navrátí do Pardubic. Co to pro Vás znamená? Jedinečnou možnost živého rozhovoru s jednou hereckou osobností Východočeského divadla. Stačí si jen otevřít stránky www.scena.cz, proklikat se k NetHovorům a zanechat svou otázku, nebo si počkat na středu 28. května a ptát se přímo. Do „křesla pro hosta“ za počítač tentokrát usedne herec Ladislav Špiner, který byl na letošním ročníku GRAND Festivalu smíchu oceněn za nejlepší mužský herecký výkon festivalu v roli Tonyho v komedii Bláznivé nůžky. Láďa se narodil v roce 1977 v Ústí nad Labem, kde později maturoval na chemické průmyslovce. Chemii se ovšem nikdy nevěnoval. Absolvoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, hrál v divadlech v Opavě a v Olomouci a od roku 2007 je členem souboru Východočeského divadla. Za necelý rok v Pardubicích se už stačil zapsat do srdcí diváků, kteří si ho jistě vybaví jako Janíka v Malovaném na skle, již zmiňovaného Tonyho v Bláznivých nůžkách, mladého Peera Gynta či Kamila Champsboisyho v Broukovi v hlavě. Živý on line rozhovor se uskuteční ve středu 28. května od 16.00 hodin.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

29.3.

Valérie zažila neuvěřitelnou noc…

Přijďte na divadelní hru Valérie a týden divů v sobotu 7. dubna od 20 hodin do Nového Adalbertina na Velkém náměstí v centru Hradce Králové.

Kultura celý článek
14.4.

Litomyšlské muzeum zpřístupnilo své sbírky on line

Smyslem projektu je zkvalitnění služeb poskytovaných tímto muzeem.

Kultura celý článek
6.8.

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program s Mig 21, Monkey Business nebo Divokým Billem

V blízkosti festivalového areálu bude možné využít bezplatně stanového městečka se sociálním zařízením a vodou. Parkovat bude možné na festivalovém parkovišti s omezenou kapacitou a parkovným 100 korun a dalších dvou parkovacích plochách.

Kultura celý článek
8.4.

Studio LAIK uvede naposledy muzikál Výtečníci

„Děj muzikálu Výtečníci se točí kolem třídy 4. A., která jako každá jiná provádí rošťárny, jež se rodí v hlavách dvou žáků, dvou hlavních vůdců třídy. Aby jim jejich bláznivé nápady vycházely i v maturitním ročníku, vymyslí geniální nápad, díky kterému na ně nebudou učitelé moct. V tom všem jim pomáhá i přísný a přesto přátelský školník Tomeček. Přijďte se s touto povedenou partičkou rozloučit, určitě se budete dobře bavit a v hlavě vám uvízne i řada poutavých melodií,“ láká na derniéru dramaturgyně hry Kristýna Plešková.

Kultura celý článek
12.11.

Symfonický orchestr doprovodí v pardubické aréně unikátní záběry z dílny NATIONAL GEOGRAPHIC

V Pardubické Enteria aréně bude k vidění nevšední zážitek, který od jara 2018 brázdí po velkých arénách na celém světě. NATIONAL GEOGRAPHIC: SYMFONIE NAŠEHO SVĚTA kombinuje úchvatné záběry divoké přírody zachycené pro National Geographic s jedinečnou symfonií a hudebními motivy skladatelů Austina Fraye a Andrewa Christiho působících pod hlavičkou Bleeding Fingers Music (nominace na ceny Emmy a BAFTA) kultovního umělce Hanse Zimmera.

Kultura celý článek
16.7.

Nově zrekonstruovaný zámek v Cholticích - tip na Váš výlet

Renesanční zámek je jednou ze součástí rozlehlého zámeckého areálu. Od roku 2008 byl přístupný veřejnosti pouze omezeně.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting