NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

26.5.

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

Virtuální divadelní pořad NetHovory na kulturním portálu www.scena.cz se ve středu 28. května opět navrátí do Pardubic. Co to pro Vás znamená? Jedinečnou možnost živého rozhovoru s jednou hereckou osobností Východočeského divadla. Stačí si jen otevřít stránky www.scena.cz, proklikat se k NetHovorům a zanechat svou otázku, nebo si počkat na středu 28. května a ptát se přímo. Do „křesla pro hosta“ za počítač tentokrát usedne herec Ladislav Špiner, který byl na letošním ročníku GRAND Festivalu smíchu oceněn za nejlepší mužský herecký výkon festivalu v roli Tonyho v komedii Bláznivé nůžky. Láďa se narodil v roce 1977 v Ústí nad Labem, kde později maturoval na chemické průmyslovce. Chemii se ovšem nikdy nevěnoval. Absolvoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, hrál v divadlech v Opavě a v Olomouci a od roku 2007 je členem souboru Východočeského divadla. Za necelý rok v Pardubicích se už stačil zapsat do srdcí diváků, kteří si ho jistě vybaví jako Janíka v Malovaném na skle, již zmiňovaného Tonyho v Bláznivých nůžkách, mladého Peera Gynta či Kamila Champsboisyho v Broukovi v hlavě. Živý on line rozhovor se uskuteční ve středu 28. května od 16.00 hodin.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

16.7.

Egypt dar Nilu

Již tuto neděli 19. července končí v Městském muzeu Ústí nad Orlicí výstava s názvem „Egypt dar Nilu“.

Kultura celý článek
23.8.

Do Litomyšle přijede Vilém z Rožmberka a předvede se v plné zbroji.

Po skončení divadla bude následovat noční prohlídka s loučí s rytířem Toulovcem. Vychází se z Klášterních zahrad asi ve 22, 30 hodin.

Kultura celý článek
4.7.

Moravskotřebovský zámek trhá rekordy v návštěvnosti

V Moravské Třebové šikovně vsadili na zapojení turistů do různých aktivit během prohlídky.

Kultura celý článek
29.5.

Už jen pár dní je v AFI paláci k vidění výstava fotografií s názvem „jsem pěstoun“

Pěstounské péči se věnují ženy i muži různých profesí, věku i vzdělání s jediným cílem - zajistit opuštěným dětem život v úplné rodině. Výstava fotografií v AFI Paláci probíhá v rámci kampaně Hledáme rodiče.

Kultura celý článek
19.2.

Diváckou anketu o nejoblíbenější pardubické herce ovládli Petra Janečková a Ladislav Špiner

Na pomyslný herecký trůn se už pojedenácté ve své kariéře usadila PETRA JANEČKOVÁ, jež si nejvíce diváků získala hlavními rolemi v muzikálu Kiss me, Kate a komedii Mezi nebem a zemí.

Kultura celý článek
31.5.

Lázeňská sezóna v Lázních Bohdanči zahajuje

První červnovou sobotu proběhne symbolické otevření lázeňské sezóny se slavnostním spuštěním fontán.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting