NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

26.5.

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

NetHovory: tentokrát s Ladislavem Špinerem

Virtuální divadelní pořad NetHovory na kulturním portálu www.scena.cz se ve středu 28. května opět navrátí do Pardubic. Co to pro Vás znamená? Jedinečnou možnost živého rozhovoru s jednou hereckou osobností Východočeského divadla. Stačí si jen otevřít stránky www.scena.cz, proklikat se k NetHovorům a zanechat svou otázku, nebo si počkat na středu 28. května a ptát se přímo. Do „křesla pro hosta“ za počítač tentokrát usedne herec Ladislav Špiner, který byl na letošním ročníku GRAND Festivalu smíchu oceněn za nejlepší mužský herecký výkon festivalu v roli Tonyho v komedii Bláznivé nůžky. Láďa se narodil v roce 1977 v Ústí nad Labem, kde později maturoval na chemické průmyslovce. Chemii se ovšem nikdy nevěnoval. Absolvoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, hrál v divadlech v Opavě a v Olomouci a od roku 2007 je členem souboru Východočeského divadla. Za necelý rok v Pardubicích se už stačil zapsat do srdcí diváků, kteří si ho jistě vybaví jako Janíka v Malovaném na skle, již zmiňovaného Tonyho v Bláznivých nůžkách, mladého Peera Gynta či Kamila Champsboisyho v Broukovi v hlavě. Živý on line rozhovor se uskuteční ve středu 28. května od 16.00 hodin.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.3.

Knihovna si v březnu své čtenáře obzvlášť hýčká

Díky této nové službě mohou registrovaní čtenáři získávat potřebné informace z odborných databází 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z pohodlí svého domova. Od března lze také na recepci knihovny zakoupit pro své blízké dárkový poukaz na roční registraci zdarma. Krajská knihovna rovněž nabízí novou variantu hry pro čtenáře, jejímž prostřednictvím dává návštěvníkům možnost prohlédnout si architektonické zajímavosti knihovny formou questingu a proměnit se v lovce pokladů.

Kultura celý článek
25.11.

Známe Miss východní Čechy 2008

Po dvaceti letech se slavnostně otevřela Palmová zahrada Hotelu Grand.

Kultura celý článek
25.11.

Pardubické dechy okouzlily konzervatoře. Z náhradní soutěže se může stát tradice

O soutěži Pardubické dechy 2015 jsme si povídali s Mgr. Jaromírem Hönigem, předsedou organizačního výboru, ředitelem soutěže a vedoucím dechového oddělení Konzervatoře Pardubice.

Kultura celý článek
9.11.

Narozeninová soutěž Paláce Pardubice je v plném proudu

Oslavy 10. narozenin, které pořádá tento rok Palác Pardubice, čekají i jeho zákazníky, a to již 16. listopadu. Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát skvělé ceny, které pro vás Palác Pardubice spolu s partnery připravil. Ve slosování, k němuž dojde na galavečeru moderovaném Leošem Marešem přibližně ve 21:35 hod., mohou zákazníci Paláce Pardubice získat následující ceny:

Kultura celý článek
30.11.

TAJEMSTVÍ PRVNÍHO CÍSAŘE BUDE OTEVŘENO I V PROSINCI

Výstava terakotové armády, která na své již 6. zastávce zavítala do Pardubic, bude díky velkému zájmu ze strany návštěvníků otevřená i celý prosinec. Najdete ji v Machoňově pasáži na Třídě míru a náš tým se na Vás bude velmi těšit!

Kultura celý článek
9.11.

Abonmá na rok 2017

Pokud jste našimi stálými předplatiteli, připomínáme vám, abyste si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, prodej předplatného na rok 2017 jsme pro stávající abonenty zahájili v pondělí 7. listopadu. Rezervace míst budou drženy do pátku 2. prosince, poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting