Noc Grácií školy SVÍTÁNÍ bude plná překvapení

23.10.

Noc Grácií školy SVÍTÁNÍ bude plná překvapení


Večer plný překvapení. Tak by se dala charakterizovat letošní Noc grácií. O co půjde? O slavnostní galavečer Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, který se uskuteční ve čtvrtek 2. listopadu 2017 od 19 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích.

„Akce je věnována všem, co nám v uplynulém školním roce pomáhali a podporovali nás. Díky nim jsme mohli uskutečňovat naše vize, naplňovat naše poslání a pečovat o ty, jimž osud tolik nepřál. Osobně mě velmi těší, že se i v dnešní době stále ještě najdou lidé s otevřeným srdcem, kteří jsou ochotni pomáhat, mnohdy i za cenu nemalých osobních obětí,“ uvedla Miluše Horská, ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, která už 25 let pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem. „Půjde o vyvrcholení oslav čtvrtstoletí existence naší školy,“ dodala Miluše Horská.
„Ocenění v podobě tří Grácií si ze slavnostního večera odnesou zástupci nominovaných organizací z komerční i neziskové sféry a v neposlední řadě též jednotlivci z řad významných osobností, rodičů a přátel školy a zaměstnanců,“ prohlásila Miluše Horská, jež je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.
„Své umění předvede skupina The Tap Tap, jedinečná kapela složená ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu, ale také žáci a klienti školy SVÍTÁNÍ, a to 
v překvapivých rolích,“ upřesnila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.
Celým večerem bude provázet Petra Beránková a Miroslav Hruban z Českého rozhlasu Pardubice. „Chystáme také exkluzivní módní přehlídku luxusních dámských kabelek Elega, které sama navrhla známá moderátorka, herečka a choreografka Dana Morávková. Nebude nouze ani o další překvapení, například v režii souboru Zubři,“ dodala Markéta Hujerová.  
Ve foyer divadla budou mít návštěvníci jedinečnou možnost zúčastnit se křtu kalendáře školy SVÍTÁNÍ pro rok 2018, jehož autorem je uznávaný pardubický fotograf Tomáš Kubelka.
Vstupenky na letošní Noc grácií je možné získat v předprodeji Východočeského divadla v Pardubicích nebo na webových stránkách www.vcd.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

20.3.

Pardubice ve víru tance

Výsta komponovaný závěrečný program ava rozšířena o taneční kostýmy.

Kultura celý článek
8.3.

Sto let české státnosti na prknech Východočeského divadla

Choreografie Tančírny se chopila uznávaná tanečnice, pedagožka a choreografka Petra Parvoničová, která s pardubickým divadlem již spolupracovala na realizaci muzikálu Cabaret. Scénu navrhl Ivo Žídek, kostýmy jsou z dílny Romana Šolce. V novince pardubické scény se objeví téměř celý herecký soubor a několik externistů.

Kultura celý článek
8.2.

Moravské Bez nápovědy s výbornou sekanou

Navíc si všichni pochutnali na výborné sekané, kterou speciálně pro tento večer společně upekly obě Jany.

Kultura celý článek
30.9.

Laskavý večer s Ondřejem Suchým

Od dvaadvaceti let psal Ondřej Suchý s oblibou a erudicí články o komicích a komediích.

Kultura celý článek
18.2.

Změna programu VČD

Jeden z herců souboru Veselé skoky onemocněl, proto jsme nuceni ZRUŠIT představení Chabrus line, které se mělo odehrát v úterý 26. 2. od 19.00 hodin na Malé scéně.

Kultura celý článek
11.9.

Letošní Královéhradecké krajské dožínky nabídnou tradičně bohatý program

16. ročník Královéhradeckých krajských dožínek se uskuteční od 13. do 14. září 2019 v prostoru koupaliště Flošna a Všesportovního stadionu. Dvoudenní program probíhá v pátek jako Den propagace zemědělství se zaměřením na děti a studenty, druhý den pak jako Královehradecké krajské dožínky.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting