OC Futurum slaví stoupající návštěvnost multikina - za odměnu rozdává tisíce vstupenek do CineStaru

3.3.

OC Futurum slaví stoupající návštěvnost multikina - za odměnu rozdává tisíce vstupenek do CineStaru

Oscary ověnčené filmy, české hity jako Masaryk, Všechno nebo nic, Muzzikanti nebo očekávané vysokorozpočtové spektákly typu Logan: Wolverine či Kráska a zvíře s Emmou Watsonovou... Tyto a řadu dalších snímků mohou návštěvníci OC Futurum v Hradci Králové zhlédnout a zároveň ušetřit. Navíc ve špičkové kvalitě, kterou garantuje jediné multikino v Královéhradeckém kraji - CineStar.
Od 10. do 26. března bude ve Futuru probíhat speciální akce pro návštěvníky Dej si rande s bijákem. Jednu až pět vstupenek může získat každý, kdo v kamenných obchodech tohoto oblíbeného hradeckého centra nakoupí v hodnotě aspoň 500 Kč. Po předložení účtenky pak obdrží k jednomu zakoupenému lístku do multikina CineStar druhý zdarma. Anebo i více, dle výše útraty.
"Rok 2016 byl pro náš multiplex jedním z nejúspěšnějších v historii. Proto jsme se rozhodli doprovodit vlnu divácky velmi vděčných snímků speciální akcí, díky které CineStar otevřeme ještě vyššímu počtu lidí. Jezdí diváci a rodiny z celého města i kraje, kteří návštěvu kina vždy spojí s nákupy. Úsporu až několika set korun proto jistě ocení," říká Karolina Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum. A dodává, že i když je pro návštěvníky vyčleněno několik tisíc vstupenek, mohou být díky zájmu rozebrány ještě před 26. březnem.
Ke grátis vstupenkám se lze dostat velmi jednoduše. Účtenku z kamenných obchodů v OC Futurum (mimo hypermarket TESCO a stánků v pasáži) je třeba v den nákupu vyměnit na stánku před vstupem do multikina CineStar. Ten je v provozu každý den od 11:00 do 19:00. Po registraci obdrží zákazník 1 - 5 bonusových vstupenek na 2D film dle vlastního výběru podle výše útraty na účtenkách. Volňásek či více volných vstupenek je možné uplatnit k řádně zakoupeným lístkům v multikině CineStar až do 1. června 2017.
Každý účastník může během celého trvání akce Dej si rande s bijákem získat maximálně  5 ks volných vstupenek. Výdej volných vstupenek se řídí tímto předpisem: 
nákup v hodnotě: od 500 Kč do 999 Kč (včetně platné sazby DPH) = 1 volná vstupenka do Multikina CineStar;
nákup v hodnotě: od 1000 Kč do 1499 Kč (včetně platné sazby DPH) = 2 volné vstupenky do Multikina CineStar;
nákup v hodnotě: od 1500 Kč do 1999 Kč (včetně platné sazby DPH) = 3  volné vstupenky do Multikina CineStar;
nákup v hodnotě: od 2000 Kč do 2499 Kč (včetně platné sazby DPH) = 4 volné vstupenky do Multikina CineStar;
nákup v hodnotě: od 2500 (včetně platné sazby DPH) = 5 volných vstupenek do Multikina CineStar;
Více informací na www.futurumhradec.cz a na facebooku.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

18.1.

Hezky česky v krajské knihovně

Chcete-li si populární formou rozšířit své znalosti naší mateřštiny, jste zváni na první letošní programové setkání.

Kultura celý článek
10.5.

Filip Nuckolls chystá v Pardubicích hru o xenofobii v nás

Podtitulem Loveckých scén by pak klidně mohla být replika z textu: Lidi už si o tobě taky povídají,“ uvádí Zdeněk Janál a dodává: „Děj hry se odehrává krátce po druhé světové válce v roce 1949, tedy v období změn společensko-politických poměrů, zjišťujeme však, že i když se svět mění, lidé zůstávají pořád stejní.“

Kultura celý článek
3.11.

Taneční víření na pardubickém zámku slavnostně odstartovalo

Součástí výstavy s názvem Pardubice ve výru tance je také bohatý doprovodný program.

Kultura celý článek
19.3.

Indonéský den uzavře Multikulturní týden 2010

Multikulturní týden pak bude ukončen mezinárodním karaoke v klubu Divadla 29, a to od 20. hodiny

Kultura celý článek
6.9.

Zbyšek Sion: život v Poličce, v Praze a ve světě imaginace

Vernisáž proběhne, za účasti autora, ve výstavních sálech Centra Bohuslava Martinů v sobotu 7. září ve 14.00 hod. Výstava potrvá do 20. října.

Kultura celý článek
3.2.

Festivalové vstupenky jsou stále k mání

Na pokladnách stále zůstávají vstupenky třeba na inscenaci roku 2006, legendární Semafor či na slavnostní závěrečný galavečer.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting