Originální vánoční dárek: předplatné do VČD

14.11.

Originální vánoční dárek: předplatné do VČD

Originální vánoční dárek: předplatné do VČD

Východočeské divadlo již od počátku listopadu prodává abonentní vstupenky na rok 2008, které opět přinášejí jisté výhody a slevy. Jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X). Místa současných předplatitelů jsou rezervována již pouze do pátku 7. prosince. Pokud jste si ještě abonmá neobnovili, neváhejte a navštivte obchodní oddělení, abyste o svá místa nepřišli. Od 10. prosince budou volná místa v hledišti prodávána novým zájemcům o předplatné. Abonmá vám zaručí pravidelnou návštěvu divadla na vámi vybraném místě v hledišti, a to vše samozřejmě s výraznou slevou oproti volně koupeným vstupenkám a bez čekání ve frontě v předprodeji. Pokud nebudete moci navštívit představení v termínu určeném pro vaši skupinu, můžete shlédnout představení v náhradním termínu, tím vám VČD zaručuje, že uvidíte všechny inscenace nastudované Východočeským divadlem. Rovněž vám budou zdarma zasílány informace o dění ve VČD ve formě měsíčního Divadelního zpravodaje. Koupí předplatného můžete vyřešit i otázku, co koupit nejbližším k Vánocům… Roční předplatné do divadla bude originálním dárkem, který každého jistě potěší. Klasická abonentka bude opět obsahovat kupón, jenž je jakýmsi bonusem k předplatnému. Kupón si můžete zdarma vyměnit za vstupenku na Francouzský dostihový den do lože VČD, na Laskavý večer s knížkou či zvláštní akce vyhlášené divadlem. Při zakoupení jedné vstupenky můžete výměnou za kupón získat druhou zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy do vyčerpání kapacity sálu. Více informací získáte na obchodním oddělení VČD v předprodeji za divadlem nebo na www.vcd.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

13.9.

Východočeské divadlo Pardubice láká na pohled do zákulisí

Den otevřených dveří, jenž začíná ve vstupním foyer Městského divadla ve 13.00 a 15.00 hodin, letos nabídne nejen tradiční prohlídku zákulisí divadla, k nahlédnutí budou i dekorační dílny či zázemí Malé scény ve dvoře.

Kultura celý článek
27.6.

Komentovaná prohlídka přiblížila význam soch

Veřejnost má nvšak na vystavené sochy často odlišné názory. „Každý člověk reaguje na jednotlivá umělecká díla rozdílně, někdo pozitivně, někdo negativně. A to je dobře, to je vlastně ten hlavní smysl – přimět k zamyšlení, vzbudit emoci, i třeba negativní, vytrhnout člověka z běžného režimu.

Kultura celý článek
12.8.

Hudební festival Hrady CZ se po Veveří přesouvá na Hradec nad Moravicí

Hrady CZ slaví 15 let, letos s respektem k památkám i životnímu prostředí

Kultura celý článek
7.9.

Svátek památek opět dvoudenní a opět soutěžní

Stejně jako v loňském roce bude akce dvoudenní a návštěvníci během soboty 15. a neděle 16. září mohou navštívit 16 historických objektů, nebo se v doprovodu historika Františka Šebka vydat po nejzajímavějších pardubických památkách.

Kultura celý článek
15.7.

SCIENCE SHOW, LETNÍ KINO, BALÓNOVÝ KLAUN, LICHOŽROUTI A RYTMY AFRICKÝCH BUBNŮ – TO VŠE V JEDEN DEN V POLIČSKÉM MUZEU

V sobotu 20. 7. 2019 si nenechte ujít celodenní zábavný program pro děti i dospěláky plný hravých úkolů a her po stopách Lichožroutů a vědy. Připraveno je putovaní expozicemi, tvořivé dílny, science show i vystoupení balónového klauna. Těšit se můžete i na tanec a africké rytmy či letní kino pro děti.

Kultura celý článek
16.1.

Pardubický divadelní ples

V sobotu 20. ledna soubor Východočeského divadla v Pardubicích mimořádně nehraje.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting