Pořad Bez nápovědy tentokrát zprostředkuje setkání spolužáků z DAMU

23.10.

 Pořad Bez nápovědy tentokrát zprostředkuje setkání spolužáků z DAMU

Malá scéna ve dvoře Východočeského divadla Pardubice se ve středu 26. října opět po čase promění na komorní divadelní kavárnu, bude se zde totiž konat další díl diskusně-zábavného pořadu Bez nápovědy, který je neformálním setkáním diváků se členy pardubického hereckého souboru plným vzpomínání, vyprávění, ale i kulinářských dobrot. 
Moderátorka večera, dramaturgyně Jana Uherová si tentokrát do své talk show pozvala ředitele divadla Petra Dohnala a herce Jiřího Kalužného. 
Říjnové hosty pořadu Bez nápovědy není nutné blíže představovat, neboť už několik desítek let patří k pilířům pardubického ansámblu. „Na Malé scéně ve dvoře si budeme povídat spíš o tom, co rádi dělají ve volném čase, jaké mají zájmy, koníčky, co rádi jedí a co by si v životě nejvíc přáli,“ upřesňuje hostitelka Jana Uherová a dále prozrazuje: „A aby v tom nebyli úplně sami, pozvala jsem si k tomu ještě pár jejich bývalých spolužáků. Účast přislíbili herec Městských divadel pražských Stanislav Lehký, člen Divadla na Vinohradech Martin Zahálka a ředitel Národního divadla v Praze Jan Burian. Myslím, že se sejde fajn parta. Slibuju si od toho bezvadný večer plný vzpomínek a dobrého jídla.“
A protože nedílnou součástí programu je také interakce s publikem, znovu bude dán prostor i diváckým dotazům.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.7.

Mezinárodní Flora Olomouc 2007

Nejlepší čeští floristé se budou prezentovat květinovými dekoracemi zahradního posezení a letními kyticemi pro hostitele.

Kultura celý článek
12.9.

Zahradnická FLORA OLOMOUC

Špičkovou produkci domácích i zahraničních pěstitelů ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků představí FLORA OLOMOUC 2007.

Kultura celý článek
11.2.

VČD slibuje: Konečně se dozvíte, o čem je Netopýr

V klasickém operetním zpracování je prý rozumět každé 75. slovo. Pardubice proto vytvořily činoherní adaptaci.

Kultura celý článek
12.4.

Frankoscény se usadily v Pardubicích

S myšlenkou festivalu francouzského divadla před lety přišel Eric Cénat z divadla Théâtre de l´Imprevu: „ Díky festivalu jezdím od roku 2007 velmi často pracovat do České republiky a po celou tu dobu se snažím zviditelňovat francouzskou kulturu a umění.

Kultura celý článek
22.10.

Žalman, který je na folkové scéně půl století, splnil v Pardubicích sen nevidomému hudebníkovi

Jak v mém osobním životě, tak i v tom muzikantském,“ konstatoval oslavenec, který se svým Spolem dorazil v sobotu večer do pardubického Kulturního domu Hronovická.

Kultura celý článek
13.8.

Pardubický VUS odjíždí na švédské turné

Pardubický Vysokoškolský umělecký soubor odjíždí v pondělí 13. srpna na čtrnáctidenní turné po Švédsku.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting