Pořad Bez nápovědy tentokrát zprostředkuje setkání spolužáků z DAMU

23.10.

 Pořad Bez nápovědy tentokrát zprostředkuje setkání spolužáků z DAMU

Malá scéna ve dvoře Východočeského divadla Pardubice se ve středu 26. října opět po čase promění na komorní divadelní kavárnu, bude se zde totiž konat další díl diskusně-zábavného pořadu Bez nápovědy, který je neformálním setkáním diváků se členy pardubického hereckého souboru plným vzpomínání, vyprávění, ale i kulinářských dobrot. 
Moderátorka večera, dramaturgyně Jana Uherová si tentokrát do své talk show pozvala ředitele divadla Petra Dohnala a herce Jiřího Kalužného. 
Říjnové hosty pořadu Bez nápovědy není nutné blíže představovat, neboť už několik desítek let patří k pilířům pardubického ansámblu. „Na Malé scéně ve dvoře si budeme povídat spíš o tom, co rádi dělají ve volném čase, jaké mají zájmy, koníčky, co rádi jedí a co by si v životě nejvíc přáli,“ upřesňuje hostitelka Jana Uherová a dále prozrazuje: „A aby v tom nebyli úplně sami, pozvala jsem si k tomu ještě pár jejich bývalých spolužáků. Účast přislíbili herec Městských divadel pražských Stanislav Lehký, člen Divadla na Vinohradech Martin Zahálka a ředitel Národního divadla v Praze Jan Burian. Myslím, že se sejde fajn parta. Slibuju si od toho bezvadný večer plný vzpomínek a dobrého jídla.“
A protože nedílnou součástí programu je také interakce s publikem, znovu bude dán prostor i diváckým dotazům.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

8.4.

Balada pro banditu jako součást festivalu Svět knihy na jevišti

Východočeské divadlo je na festival Svět knihy na jevišti pravidelně zváno a nejinak tomu je i letos. Pro letošní ročník si organizátoři vybrali naše zpracování legendárního muzikálu Milana Uhdeho a Miloše Štědroně Balada pro banditu.

Kultura celý článek
12.10.

V Pardubicích díky Hlasům světla padl rekord v počtu diváků 3D projekce

V sobotu 8. října 2016 uspořádala Komorní filharmonie Pardubice unikátní multimediální koncert Hlasy světla 4D. Jednalo se o audio-vizuální show, která byla velmi originálním a odvážným počinem pardubických filharmoniků, při které představili publiku v pardubické Tipsport areně multižánrovou hudební skladbu Hlasy světla autora Roberta Jíši za doprovodu velmi pestré vizuální složky, 2D & 3D projekcí a 4D efektů.

Kultura celý článek
27.11.

V Pardubicích se naposledy sejde Dvanáct rozhněvaných mužů

Premiéra ve Východočeském divadle se uskutečnila 7. ledna 2012 a inscenace během svého uvádění na prknech divadel i festivalů po celé republice dosáhla úctyhodných 48 repríz.

Kultura celý článek
23.5.

Pardubičtí herci se po roce vracejí na letní scénu na Kunětické hoře

Diváci, kteří se u nás na pokladně prokáží platnou vstupenkou na aktuální představení Východočeského divadla, získají slevu – dva okruhy v ceně jednoho.

Kultura celý článek
24.2.

Osobnosti se sejdou na tanečním parketu, aby pomohly pěstounům. Co o projektu prozradily?

Iniciátorka charitativní akce navíc dodala: „Tanec mě nabíjí energií. Ta, kterou jsem do něj investovala, se mi několikanásobně vrací. V taneční soutěži Stardance jsem prožívala pocity velkého štěstí díky propojení tance, hudby a přátel. Chtěla jsem ty pocity předávat dál.“

Kultura celý článek
25.3.

Zahrádkáři s hasiči spojili síly, pořádají jarmark

Na jarmarku se budou prodávat jarní dekorace, kraslice a pomlázky. Vystaveny budou krmítka a budky pro zpěvné ptactvo.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting