Přijďte na jedinečnou gamingovou akci do Paláce Pardubice

18.3.

Přijďte na jedinečnou gamingovou akci do Paláce Pardubice

Pro všechny fanoušky počítačových her připravilo obchodní centrum Palác Pardubice bohatý program. V pátek 22. a v sobotu 23. března 2019 se můžete těšit na jedinečnou akci zaměřenou na gaming. Kromě celebrit, známých influencerů a cosplayerů se můžete zdarma zapojit do soutěží Fortnite a FIFA.
Užijte si březnový víkend v Paláci Pardubice se skvělým tematickým programem, který potěší všechny milovníky video her. 22. a 23. března se celé obchodní centrum přemění v gaming arénu. Čekají na vás známí influenceři Emerickson a Viktorkaa věnující se game streamingu, ale potkat se budete moci i s cosplayery. Těšit se můžete na volně přístupnou gaming zónu, kde si budete moci zahrát vaše oblíbené hry či objevit nové nebo si vyměnit zajímavé tipy s dalšími hráči. Nebude chybět ani možnost zahrát si populární Fortnite a FIFA a budete se moct zúčastnit i soutěží. Oba dny na vás bude čekat nabitý program včetně virtuální reality.
V pátek 22. března bude celý program věnovaný populární hře FIFA. Těšit se můžete na influencera Emericksona, největší českou personu v hraní FIFA, kterému se věnuje již od roku 2002. Osobně s ním budete moct probrat různé dotazy, vyfotit se či si přímo proti němu zahrát. Od loňského roku se Emerickson navíc pyšní bronzovou medailí, kterou obdržel na Playstation 4 turnaji V4 Future Sports, jenž se konal v Maďarsku. Mimoto získal loni i kontrakt s AC Sparta Praha.
Sobota 23. března bude věnována populární hře Fortnite a Palác Pardubice navštíví streamerka Viktorkaa, kterou na Twitch.tv sleduje na 112 tisíc fanoušků. S jednou z nejpopulárnějších českých tváří herního světa si budete moci popovídat jak o hře Fortnite, tak i o CS:GO či League of Legends anebo si proti ní zahrát na připravených herních počítačích.
Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

16.3.

FLORA 2007: využijte slevy

Ve dnech 19. až 22. dubna 2007 bude Výstaviště Flora Olomouc patřit jarní etapě FLORA OLOMOUC 2007.

Kultura celý článek
22.12.

Hradec Králové má nové varhany, sálem filharmonie se rozezněly první tóny

„Právě role paní Soni Červené byla v celém úsilí o dostavbu varhan v Hradci Králové z mého pohledu naprosto zásadní. Byla nejen významnou dárkyní nadačního fondu, ale především jakýmsi motorem celého týmu, kterému neustále dodávala energii a naději, že se naše město dočká takovéhoto nádherného nástroje,“ řekla Anna Maclová, náměstkyně primátora odpovědná za oblast kultury ve městě.

Kultura celý článek
24.4.

Pěší cestovatel se psem navštívil pardubickou radnici

Na své túře navštěvuje radnice a obecní úřady, kde sbírá potvrzení o tom, že byl v daných místech.

Kultura celý článek
3.7.

Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl skončil, nashledanou opět za rok

Poslední tečkou je v tomto týdnu ještě série představení opery Královna víl v přírodním divadle zámku v Nových Hradech.

Kultura celý článek
11.9.

Neděle bude v Pardubicích ve znamení historie

V těchto dnech se veřejnosti otvírají jindy uzavřené památky, depozitáře muzeí a podobně.

Kultura celý článek
13.5.

Luba Skořepová představí svou novou knihu

Návštěvníci budou mít současně možnost zhlédnout herecké fotografie paní Skořepové, které vytvořila fotografka Alena Hrbková.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting