Rockové peklo v centru Pardubic

11.4.

Rockové peklo v centru Pardubic

V Pardubicích se ve dnech 21.-22.6.2019 uskuteční čtvrtý ročník rockového festivalu „PLAMENY ROCKFEST“. Akce, která se po dvou ročnících v loňském roce přesunula ze Svojšic do pardubického pivovaru, tak i letos potěší návštěvníky přísunem tvrdé hudby.

Během dvou dnů se na podiu vystřídá třináct tuzemských kapel, doplněných o zástupce německého metalu. Dramaturgii pátečního programu si pod svá křídla vzala skupina Škwor, která odehraje plnohodnotný koncert a jako hosty si pozvala Komunál, Cocotte Minute a Ultimu. V sobotu se na scéně vystřídají kapely Hämatom, Arakain, Doga, Alkehol, Visací zámek, Krucipüsk, Törr a Promile.

Jak je již z názvu patrné, nebude nouze ani o ohnivou atmosféru v pravém slova smyslu, a to díky spoustě pyrotechnických efektů a fireshow v podání formace Alterna. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream již od 330 Kč.

Předprodej vstupenek v síti Ticketstream:

Pátek 16,00 – 22,00 hod. 330 Kč (380 Kč na místě)

Sobota 12,30 – 24,00 hod. 500 Kč (550 Kč na místě)

Pátek + sobota 680 Kč (780 Kč na místě)

Pořadatel: M-STAR AGENCY, s.r.o.

Více na www.plamenyrockfest.cz

FB: www.facebook.com/plamenyrockfest

FB událost: https://www.facebook.com/events/334667357095171/

Další zprávy z kategorie "Kultura"

19.10.

Východočeské divadlo uvede premiéru komedie Z postele do postele

Na scéně se v inscenaci vystřídají i potkají čtyři partnerské páry ve třech bytech, potažmo ložnicích. „Starší manželé Ernest a Sofie se chystají na oslavu výročí svatby, Malcolm a Kate pořádají kolaudaci nového bytu a očekávají hosty, mezi kterými mají být mimo jiné Jane s Nickem a Zuzi s Trevorem.

Kultura celý článek
12.11.

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2014

Stotisícím návštěvníkem divadla roku 2014 se stal Ladislav Sýkora z Miřetic, který seděl v přízemí v X. řadě na sedadle č. 178. Zjevně překvapeného žáka ZŠ ve Včelákově pozval ředitel divadla Petr Dohnal na jeviště, kde mu poblahopřál a předal dárkový balíček s poukázkami na roční předplatné pro dvě osoby, s knihami o historii pardubického divadla, dále s CD muzikálů divadla a náramkovými hodinkami od firmy Lejhanec.

Kultura celý článek
29.9.

Litomyšlské Klášterní zahrady získaly prestižní ocenění

Litomyšl a Praha zde převzaly ocenění Trend Award – Building with Green za Klášterní zahrady a zahradu vily Müller.

Kultura celý článek
8.7.

Hrdina James Blond zažívá krizi.

Parodie mají u luhačovického divadelního spolku dlouhou tradici. Vedoucí amatérského souboru Jaroslava Hynštová režíruje i píše scénáře.

Kultura celý článek
27.6.

Maddox Open Air 2011

Na tento ročník přijali pozvání Kyau & Albert, Max Vangeli a Ronski Speed.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting