Rodinný podnik má už svou scénu

26.10.

Rodinný podnik má už svou scénu

Ve středu 4. listopadu začnou herci VČD zkoušet novou komedii, kterou diváci poprvé uvidí těsně před Vánocemi, přesně v sobotu 19. prosince od 19.00 hodin. Režisér Robert Bellan, jenž v Pardubicích nazkoušel už úspěšnou komedii A je to v pytli!, tentokrát připraví náramně zábavnou hru Alana Ayckbourna Rodinný podnik. Ještě před tím, než herci poprvé usednou na zkušebnu a pustí se do čtených zkoušek, se však v dílnách spustily práce na přípravě scény, jejíž návrhy pracovníkům dekoračních dílen už ve středu 21. října představil scénograf Nikola Tempír…

Další zprávy z kategorie "Kultura"

19.5.

Billy poletí do Ruska!

Přestože měla v Pardubicích 28. dubna derniéru, 6. října herci odehrají ještě jednu, úplně poslední reprízu v Divadle U mostu v Rusku.

Kultura celý článek
19.7.

Do Litomyšle přijede Vilém z Rožmberka a předvede se v plné zbroji.

Do nebe volající troufalost herců probudí Viléma, který jim ukáže, co proto. „I když půjde jako vždycky o komedii, o nahlížení historických skutečností s úsměvem, chtěli bychom přinést spolu s pobavením i drobné závažnější poselství.

Kultura celý článek
17.4.

Filharmonici se v příští sezoně přesunou na univerzitu

Komorní filharmonie Pardubice musí změnit pro příští abonentní sezonu své působiště. Z důvodu rekonstrukce Domu hudby, kterou Pardubický kraj jako investor plánuje zahájit v červnu letošního roku, bude uzavřena Sukova síň a koncerty tak budou přesunuty. Po pečlivém výběru náhradních prostor nakonec filharmonici najdou částečně nové útočiště v prostorách auly Univerzity Pardubice.

Kultura celý článek
26.5.

Pardubická chemie očima umělců

Jsou malými dárky k 90.výročí založení akciové společnosti Explosie.

Kultura celý článek
2.3.

Zrušené představení ve VČD v Pardubicích

Východočeské divadlo Pardubice z důvodu onemocnění v souboru musí bohužel zrušit představení Mississippi Blues Ben

Kultura celý článek
27.1.

V historické budově Východočeského divadla se bude plesat

Ples se uskuteční v sobotu 28. ledna od 19.00 hodin.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting