Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

29.6.

Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

Přivítat prázdniny pohybem bude možné již tento pátek 29. a sobotu 30. června u obchodního a zábavního centra Futurum.  Adrenalinová trať plná překážet vyroste na prostranství před OC Futurum, které spadá do skupiny CPI Property Group, a bude po oba dny k dispozici dětem včetně herní zóny, atrakcí a tematických soutěží o hodnotné ceny. V odpoledních hodinách se závodníci a závodnice od 16 let budou moci vydat na trasu členitého adrenalinového kontaktního sprintu.
Unikátní formát závodu připravili pořadatelé vyhledávaných překážkových běžeckých soutěží série Gladiator Race. Takzvaný Gladiator Race Challenge se uskuteční u královéhradeckého centra Futurum vůbec poprvé. Bude se jednat o kontaktní sprint na 100 metrů přes sedm překážek inspirovaný skikrosem. Na trať totiž vždy vyrazí paralelně čtyři závodníci – dva nejhbitější a nejrychlejší postupují do dalšího kola. Rozběhy jsou připravené jak pro ženy, tak pro muže. Pro děti budou po oba dny k dispozici nesoutěžní dráhy. 
„Koncept závodu Gladiator Race Challenge bude zážitek nejen pro samotné závodníky, ale také atraktivní podívanou pro přihlížející. Mimo soutěž se mohou zapojit také děti nebo zamířit do dětské herní zóny, která se také bude nacházet na prostranství před centrem,“ shrnuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové. 
V pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00 budou trasy s upravenými překážkami otevřeny dětem. Následně registrovaní závodníci získají prostor pro trénink a seznámení se s tratí a překážkami. V pátek závodní rozběhy odstartují úderem 18. hodiny, v sobotu již v 17:45. Po oba dny bude od 9:00 do 18:00 k dispozici malým gladiátorům k dispozici herní zóna se skákacím hradem, množstvím soutěží a úkolů, za jejichž splnění budou získávat odměny.
Na závodní trati nebude chybět překonávání vertikálních bariér, balanční kladina, ručkovací boulder stěna nebo provazová síť. Online registrace do jednotlivých závodů byly již uzavřeny. Zájemci od 16 let se mohou hlásit v případě volných kapacit na místě. Propozice závodu a pravidla na webu organizátora: www.gladiatorrace.cz. 
Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

29.7.

Maddox Open Air 2011/II

Zveme vás v sobotu 6. srpna 2011 na Maddox Open Air 2011- Funky House,

Kultura celý článek
3.2.

Festivalové vstupenky jsou stále k mání

Na pokladnách stále zůstávají vstupenky třeba na inscenaci roku 2006, legendární Semafor či na slavnostní závěrečný galavečer.

Kultura celý článek
19.4.

Jana Pernicová se setkala s Českou Miss World

Úspěch Lindy Bartošové je skvělou propagací našeho kraje. Zcela určitě se tím této sympatické dívce otevírá svět.

Kultura celý článek
5.9.

Na koních v akci se mlsalo s Pardubickým krajem

Spotřebitelé budou moci hlasovat pro svou oblíbenou pochutinu ještě 29. října.

Kultura celý článek
30.12.

Sbírka během Štědrovečerního zpívání vynesla 16 096 Kč!

Během štědrovečerního setkání zatančil a zazpíval také folklórní soubor Lipka, zahrála kapela Kosteam a radost rozdával i pardubický Lions Club, který věnoval Sdružení přátel vodicích psů šek na 20 000 Kč.

Kultura celý článek
11.6.

Dnes začíná 57. Smetanova Litomyšl

Program Smetanovy Litomyšle je i letos velmi pestrý. Poprvé se v České republice představí slavná sopranistka Deborah Voigt a tenorista Garrett Sorenson. Pro festival jsou speciálně připraveny komponované pořady Malý princ, Sandová, Chopin a ti druzí, Výlet do Španěl či Il Santo nome di Maria. V české premiéře bude uvedena inscenace jednoaktové opery-ballet z roku 1748 Pygmalion od Jeana-Phillipa Rameaua. V Litomyšli prvně vystoupí rakouský Tonkünstler Orchester Niederösterreich.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting