Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

29.6.

Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

Přivítat prázdniny pohybem bude možné již tento pátek 29. a sobotu 30. června u obchodního a zábavního centra Futurum.  Adrenalinová trať plná překážet vyroste na prostranství před OC Futurum, které spadá do skupiny CPI Property Group, a bude po oba dny k dispozici dětem včetně herní zóny, atrakcí a tematických soutěží o hodnotné ceny. V odpoledních hodinách se závodníci a závodnice od 16 let budou moci vydat na trasu členitého adrenalinového kontaktního sprintu.
Unikátní formát závodu připravili pořadatelé vyhledávaných překážkových běžeckých soutěží série Gladiator Race. Takzvaný Gladiator Race Challenge se uskuteční u královéhradeckého centra Futurum vůbec poprvé. Bude se jednat o kontaktní sprint na 100 metrů přes sedm překážek inspirovaný skikrosem. Na trať totiž vždy vyrazí paralelně čtyři závodníci – dva nejhbitější a nejrychlejší postupují do dalšího kola. Rozběhy jsou připravené jak pro ženy, tak pro muže. Pro děti budou po oba dny k dispozici nesoutěžní dráhy. 
„Koncept závodu Gladiator Race Challenge bude zážitek nejen pro samotné závodníky, ale také atraktivní podívanou pro přihlížející. Mimo soutěž se mohou zapojit také děti nebo zamířit do dětské herní zóny, která se také bude nacházet na prostranství před centrem,“ shrnuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové. 
V pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00 budou trasy s upravenými překážkami otevřeny dětem. Následně registrovaní závodníci získají prostor pro trénink a seznámení se s tratí a překážkami. V pátek závodní rozběhy odstartují úderem 18. hodiny, v sobotu již v 17:45. Po oba dny bude od 9:00 do 18:00 k dispozici malým gladiátorům k dispozici herní zóna se skákacím hradem, množstvím soutěží a úkolů, za jejichž splnění budou získávat odměny.
Na závodní trati nebude chybět překonávání vertikálních bariér, balanční kladina, ručkovací boulder stěna nebo provazová síť. Online registrace do jednotlivých závodů byly již uzavřeny. Zájemci od 16 let se mohou hlásit v případě volných kapacit na místě. Propozice závodu a pravidla na webu organizátora: www.gladiatorrace.cz. 
Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

11.10.

Jak se v Pardubicích vyučovalo

Výstava ukáže vznik a vývoj jednotlivých škol a jejich budov, roli škol v životě města a jeho obyvatel i proměny procesu vyučování. Návštěvníci budou rovněž seznámeni s četnými významnými osobnostmi z řad pedagogů, které svou činností v mnoha případech daleko přesáhly prostředí vyučovacích osnov a školních budov a výrazným způsobem se podílely na rozvoji města i celého regionu. Vystavené archiválie doplňují fotografie, pohlednice, plakáty a trojrozměrné předměty, především rozmanité vyučovací pomůcky.

Kultura celý článek
2.12.

I letos přijde do Paláce Pardubice Mikuláš s pestrým programem pro malé i velké

Hlavní hvězdou pátečního odpoledne bude bezesporu Mikuláš s čertem a andělem, zdárně konkurovat mu ale budou členové hudební skupiny Maxim Turbulenc. Děti si s nimi mohou zazpívat a zatancovat a jistě dojde i na vánoční koledy, byť v originální chytlavé úpravě.

Kultura celý článek
17.8.

Fešáci a Báby - toť akce v Novém Texasu

Celou akci organizují manželé Řezníčkovi na svých pozemcích – v areále Nový Texas.

Kultura celý článek
8.6.

Předplatné do Východočeského divadla na jeho 100. sezónu

Koupí předplatného divák získá své oblíbené místo v hledišti divadla a má zaručenu pravidelnou návštěvu představení.

Kultura celý článek
18.10.

Souboj dvou měst, Pardubice versus Hradec

Půjde o velký zábavný pořad, kde se utkají v „souboji“ dvě města v různých disciplínách.

Kultura celý článek
3.3.

OC Futurum slaví stoupající návštěvnost multikina - za odměnu rozdává tisíce vstupenek do CineStaru

Od 10. do 26. března bude ve Futuru probíhat speciální akce pro návštěvníky Dej si rande s bijákem. Jednu až pět vstupenek může získat každý, kdo v kamenných obchodech tohoto oblíbeného hradeckého centra nakoupí v hodnotě aspoň 500 Kč. Po předložení účtenky pak obdrží k jednomu zakoupenému lístku do multikina CineStar druhý zdarma. Anebo i více, dle výše útraty.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting