Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

29.6.

Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

Přivítat prázdniny pohybem bude možné již tento pátek 29. a sobotu 30. června u obchodního a zábavního centra Futurum.  Adrenalinová trať plná překážet vyroste na prostranství před OC Futurum, které spadá do skupiny CPI Property Group, a bude po oba dny k dispozici dětem včetně herní zóny, atrakcí a tematických soutěží o hodnotné ceny. V odpoledních hodinách se závodníci a závodnice od 16 let budou moci vydat na trasu členitého adrenalinového kontaktního sprintu.
Unikátní formát závodu připravili pořadatelé vyhledávaných překážkových běžeckých soutěží série Gladiator Race. Takzvaný Gladiator Race Challenge se uskuteční u královéhradeckého centra Futurum vůbec poprvé. Bude se jednat o kontaktní sprint na 100 metrů přes sedm překážek inspirovaný skikrosem. Na trať totiž vždy vyrazí paralelně čtyři závodníci – dva nejhbitější a nejrychlejší postupují do dalšího kola. Rozběhy jsou připravené jak pro ženy, tak pro muže. Pro děti budou po oba dny k dispozici nesoutěžní dráhy. 
„Koncept závodu Gladiator Race Challenge bude zážitek nejen pro samotné závodníky, ale také atraktivní podívanou pro přihlížející. Mimo soutěž se mohou zapojit také děti nebo zamířit do dětské herní zóny, která se také bude nacházet na prostranství před centrem,“ shrnuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové. 
V pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00 budou trasy s upravenými překážkami otevřeny dětem. Následně registrovaní závodníci získají prostor pro trénink a seznámení se s tratí a překážkami. V pátek závodní rozběhy odstartují úderem 18. hodiny, v sobotu již v 17:45. Po oba dny bude od 9:00 do 18:00 k dispozici malým gladiátorům k dispozici herní zóna se skákacím hradem, množstvím soutěží a úkolů, za jejichž splnění budou získávat odměny.
Na závodní trati nebude chybět překonávání vertikálních bariér, balanční kladina, ručkovací boulder stěna nebo provazová síť. Online registrace do jednotlivých závodů byly již uzavřeny. Zájemci od 16 let se mohou hlásit v případě volných kapacit na místě. Propozice závodu a pravidla na webu organizátora: www.gladiatorrace.cz. 
Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

5.3.

Definitivní tečka za festivalem ve Východočeské galerii

A protože festival již skončil, přiblížil se i závěr jeho doprovodné výstavy, která bude slavnostně uzavřena ve čtvrtek 6. března od 16.00 hodin akcí Pramínek vlasů… aneb 60. letí.

Kultura celý článek
15.5.

TVOŘIVÁ DÍLNA: Jak se dělá animovaný film pomocí ploškové animace?

Výstava bude zahájena v sobotu 20. května 2017 ve 14.00 hod. v barokní radnici na Palackého náměstí v Poličce. Vernisáž nebude tentokrát určena pouze dospělému návštěvníkovi, ale především dětem! Čekat proto můžete nejen známé pohádkové melodie v podání žáků hudebního oboru ZUŠ Bystré, ale také tvořivou dílnu, kterou připraví animátorky z brněnského Studia Scala.

Kultura celý článek

Hradec Králové čeká příchod dinosaurů - prehistorická monstra obsadí OC Futurum

Základní i mateřské školy si všední dny dopoledne budou moci rezervovat a vydat se na prohlídku spojenou s výukou. Vedle informací k jednotlivým exponátům získají pracovní sešit, zapojí se do vědomostního kvízu či soutěží. Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku centra.

Kultura celý článek
2.3.

Jaro je tu! Hurá na Majáles!

Dva dny Majálesového veselí v Pardubicích! Pátek 13.5.2016 od 13:00 do 22:00 Sobota 14.5.2016 od 10:30 do 23:59 Poprvé DVA DNY zábavy na třech pódiích!

Kultura celý článek
5.3.

Ve Východočeském divadle Pardubice byla vyhlášena Komedie roku 2012

Pardubičtí diváci měli během minulého týdne možnost zhlédnout sedm nejlepších komedií, které v roce 2012 vznikly na jevištích českých a moravských divadel.

Kultura celý článek
10.6.

AFI Palác představí Dancemanii!

Skupina T-Bass předvede mimo jiné svou choreografii, se kterou získala ocenění Taneční skupina roku 2014 a stala se nejen vítězem v kategorii Street Dance, ale také absolutním vítězem tanečních skupin roku 2014 v České republice. Své choreografie předvedou i žáci Tanečního centra Pardubice pod vedením Radka Smejkala, držitele mezinárodní třídy v latinoamerických tancích a ředitele Tanečního centra, který v rámci programu zatančí latinoamerické tance.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting