Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

29.6.

Rodinný sportovní dvouden plný soutěží v Gladiátorském duchu vypukne u OC Futurum již tento pátek

Přivítat prázdniny pohybem bude možné již tento pátek 29. a sobotu 30. června u obchodního a zábavního centra Futurum.  Adrenalinová trať plná překážet vyroste na prostranství před OC Futurum, které spadá do skupiny CPI Property Group, a bude po oba dny k dispozici dětem včetně herní zóny, atrakcí a tematických soutěží o hodnotné ceny. V odpoledních hodinách se závodníci a závodnice od 16 let budou moci vydat na trasu členitého adrenalinového kontaktního sprintu.
Unikátní formát závodu připravili pořadatelé vyhledávaných překážkových běžeckých soutěží série Gladiator Race. Takzvaný Gladiator Race Challenge se uskuteční u královéhradeckého centra Futurum vůbec poprvé. Bude se jednat o kontaktní sprint na 100 metrů přes sedm překážek inspirovaný skikrosem. Na trať totiž vždy vyrazí paralelně čtyři závodníci – dva nejhbitější a nejrychlejší postupují do dalšího kola. Rozběhy jsou připravené jak pro ženy, tak pro muže. Pro děti budou po oba dny k dispozici nesoutěžní dráhy. 
„Koncept závodu Gladiator Race Challenge bude zážitek nejen pro samotné závodníky, ale také atraktivní podívanou pro přihlížející. Mimo soutěž se mohou zapojit také děti nebo zamířit do dětské herní zóny, která se také bude nacházet na prostranství před centrem,“ shrnuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové. 
V pátek a v sobotu od 9:00 do 15:00 budou trasy s upravenými překážkami otevřeny dětem. Následně registrovaní závodníci získají prostor pro trénink a seznámení se s tratí a překážkami. V pátek závodní rozběhy odstartují úderem 18. hodiny, v sobotu již v 17:45. Po oba dny bude od 9:00 do 18:00 k dispozici malým gladiátorům k dispozici herní zóna se skákacím hradem, množstvím soutěží a úkolů, za jejichž splnění budou získávat odměny.
Na závodní trati nebude chybět překonávání vertikálních bariér, balanční kladina, ručkovací boulder stěna nebo provazová síť. Online registrace do jednotlivých závodů byly již uzavřeny. Zájemci od 16 let se mohou hlásit v případě volných kapacit na místě. Propozice závodu a pravidla na webu organizátora: www.gladiatorrace.cz. 
Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.10.

Východočeské divadlo navštívil stotisící divák roku 2017

Stotisícím návštěvníkem divadla roku 2017 se stala Petra Ryšavá z Pardubic, která seděla na sedadle č. 161 v IX. řadě v přízemí.

Kultura celý článek
9.2.

Reprezentační ples města bude i letos v divadle

Večerem bude provázet legendární moderátorka Marie Tomsová, která postupně přivítá hudebníky Pirate Swing Band s jejich frontmanem Jiřím Ševčíkem, tanečníky z PS Hroch, ale především zpěvačku s jedinečným hlasem – Petru Janů. Součástí večera bude i předání ocenění dalším osobnostem, které v roce 2017 veřejnost navrhla na některé z vyznamenání udělovaných městem. Letos přijmou ocenění Jan Iserle, Jiří Stříteský a Vladimír Martinec.

Kultura celý článek
27.5.

V Moravské Třebové se bude slavit

Slavnosti začnou ve 13 hodin na náměstí koncerty populárních a regionálních skupin.

Kultura celý článek
14.2.

Ač narození v Čechách a na Moravě, známe je?

„In Böhmen und Mähren geboren – bei uns (un)bekannt?“

Kultura celý článek
2.3.

Divadlo ve víru tance

V sobotu se brány divadla otevřou hostům Městského plesu, který pořádá statutární město Pardubice. Naše divadlo připraví a zajistí veškerý servis na jevišti i kolem něj. K tanci a poslechu bude hrát Jiří Ševčík a Pirate Swing Band, který hraje především kvalitní swingovou hudbu, ale nebrání se ani velkým světovým hitům pop music. Jako host vystoupí zpěvačka Jitka Zelenková. Zajímavý bude i program, který si připraví vítězové velké talentové soutěže, akrobatické duo DaeMen. Plesem bude provázet známá moderátorka Marie Retková.

Kultura celý článek
11.5.

Kult hyeny pokračuje 13. května v Pardubicích

Celorepublikové turné obou kapel nyní pokračuje 13. května v Pardubicích, v klubu Ponorka.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting