Sbírka během Štědrovečerního zpívání vynesla 16 096 Kč!

30.12.

Sbírka během Štědrovečerního zpívání vynesla 16 096 Kč!

Východočeské divadlo otevřelo své „brány“ tradičně i o půlnoci na Štědrý den, kdy v divadle začalo neformální Štědrovečerní zpívání. Diváci si společně s herci zazpívali (nejen) koledy, několik odvážlivců z publika si na jevišti i samo zahrálo, za což je divadlo obdarovalo dárkovými balíčky s muzikálovými CD a knížkami o historii divadla.

Během štědrovečerního setkání zatančil a zazpíval také folklórní soubor Lipka, zahrála kapela Kosteam a radost rozdával i pardubický Lions Club, který věnoval Sdružení přátel vodicích psů šek na 20 000 Kč.


Štědří však opět byli i diváci, kteří tentokrát přispívali do sbírky na srdce Duchovního zvonu bohyně Thálie. Zvonu podle výtvarného návrhu herce Pavla Novotného, jenž byl slavnostně odhalen při loňském Štědrovečerním zpívání, totiž stále chybělo srdce, které zvon rozeznívá. Divadelní zvon bude však brzy kompletní, protože letošní sbírka mezi diváky vynesla úctyhodných 16 096 Kč! Děkujeme! 

Další zprávy z kategorie "Kultura"

15.8.

Medobraní v Hlinsku

Vybírat se bude i nejlepší medová dobrota. Přineste na Medobraní osvědčenou medovou buchtu nebo zákusek a vyhrajte zajímavé ceny.

Kultura celý článek
20.1.

Hospital Kuks na prahu velkých změn

Začátek úprav po uzavření dokumentace pro zadání stavby je plánován na druhou půli roku 2012.

Kultura celý článek
28.9.

Pražské publikum okouzlil dětský orchestr. Třicítka muzikantů byla ze ZUŠ Havlíčkova

Na pardubické muzikanty čekal nelehký úkol zapojit se během jediné krátké zkoušky do sehraného uskupení Nadačního fondu Harmonie, který zkouší hru v orchestru třikrát týdně po dvou hodinách.

Kultura celý článek
29.4.

Účinkující letadla jsou zveřejněna na webu Aviatické pouti

V seznamu vystupující techniky jsou zahrnuta i historická vojenská vozidla, která se zúčastní bojů ve velkoprostorových scénách,“ seznamuje s novinkou webových stránek Jan Rudzinskyj z Aviatické pouti.

Kultura celý článek
22.2.

Ukřivděná koulařka nesouhlasí s divadlem

Jaké mají dnes pocity olympionici, kteří vítězili s podporu chemie? Je vrcholový sport obchod, nebo ještě radost z pohybu?

Kultura celý článek
30.10.

S režisérem Šimonem Dominikem o novém INprojektu

Myslím, že si jdu svou cestou, ale dávám mu své překlady přečíst a samozřejmě se s ním někdy radím. Mám pocit, že bych byl hlupák, kdybych téhle možnosti nevyužil. A ty styčné body mají svou logiku – skoro pětadvacet let ve společné domácnosti se někde projevit musí. Nemluvě tedy o genech...

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting