Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny

31.12.

Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny

Poprvé před pěti lety uspořádalo město Dobruška silvestrovskou zábavnou show pro děti. Poslední den v roce je totiž pro většinu dospělých příležitostí k bujarým oslavám a vítání nového roku a na děti bývá často zapomínáno. Výjimkou je tak právě Dobruška, kde je slavnostní podvečer věnován právě jim. Letošní, již pátý ročník je důkazem toho, že nápad, pořádat Silvestřík pro děti, byl dobrý. Proto se opět sejdou děti z širokého okolí na náměstí F. L. Věka v pátek 31. prosince, aby společně oslavily příchod roku 2011. Zahájení proběhne přesně v 16 hodin. Na programu, který je věnován všem dětem bez rozdílu věku, je velká diskotéka s Pohodex teamem, vystoupení kouzelníka Mistra Carla, hry a soutěže. Před osmnáctou hodinou zahraje Dobrušské žesťové sdružení. Úderem 18. hodiny hodin bude odpočítána dětská půlnoc a následuje velkolepý ohňostroj. I na letošní Silvestřík je vyhlášena oblíbená soutěž o nejkrásnější jednohubku. Děti budou během odpoledne přinášet na náměstí svoje gurmánské speciality a zhruba po sedmnácté hodině budou známy její vítězové. Deset autorů nejoriginálnějších jednohubek dostane od města Dobrušky krásné ceny. Organizačně se na realizaci programu podílejí spolu s městem také Kulturní zařízení města Dobrušky, Technické služby města Dobrušky a Pionýrská skupina F. L. Věka Dobruška.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

13.5.

Rock for People přijedou poblahopřát i legendární Olympic či britský producent Panjabi MC

Festival Rock for People oznámil další jména letošního ročníku. Ke gratulantům, kteří přijedou spolu s pořadateli a návštěvníky mezi 4. a 6. červencem oslavit čtvrtstoletí festivalu, se připojí matadoři české hudební scény – kapela Olympic.

Kultura celý článek
30.8.

Pardubičtí herci zahájí sezónu na Kunětické hoře

V nově zbudovaném amfiteátru diváky čeká oblíbený muzikál Malované na skle, který režíroval Jiří Seydler.

Kultura celý článek
9.1.

Festival Benátská noc v ohrožení

Nedořešené finanční spory mezi obcí Malá Skála a pořadatelem festivalu Benátská noc, Pavlem Mikezem.

Kultura celý článek
15.1.

Jedinečná výstava Moje tělo míří poprvé do ČR – premiéra proběhne v královéhradeckém OC Futurum Hradec Králové

Prohlídka probíhá formou komentovaných exkurzí trvajících cirka 40 minut. Ve všední dny začínají v 8:00, o víkendu v 10:00. Výstava je vhodná pro děti od 4 do 11 let. Na závěr získají malí účastnici a účastnice diplom a mohou si odnést fotografii z tematického fotokoutku.

Kultura celý článek
8.4.

Paroháč poučí neposlušné děti

Pohádka O Smolíčkovi je vhodná pro děti od tří let. Vstupenky lze koupit přímo na místě za 50 korun. Majitelé rodinných pasů mají vstup zdarma.

Kultura celý článek
20.11.

Pěvissimo!

Jak jinak nazvat vystoupení, při kterém během unikátního hudebního večera můžete z jednoho jeviště vyslechnout pěveckou legendu Dagmar Peckovou, skvělý baryton Lukáše Hacka, něžný soprán Kristýny Vylíčilové a Markéty Böhmové, společně se zástupci elity nastupující pěvecké generace, Danielem Matouškem a Marií Svobodovou.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting