Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny

31.12.

Silvestřík pro děti slaví páté narozeniny

Poprvé před pěti lety uspořádalo město Dobruška silvestrovskou zábavnou show pro děti. Poslední den v roce je totiž pro většinu dospělých příležitostí k bujarým oslavám a vítání nového roku a na děti bývá často zapomínáno. Výjimkou je tak právě Dobruška, kde je slavnostní podvečer věnován právě jim. Letošní, již pátý ročník je důkazem toho, že nápad, pořádat Silvestřík pro děti, byl dobrý. Proto se opět sejdou děti z širokého okolí na náměstí F. L. Věka v pátek 31. prosince, aby společně oslavily příchod roku 2011. Zahájení proběhne přesně v 16 hodin. Na programu, který je věnován všem dětem bez rozdílu věku, je velká diskotéka s Pohodex teamem, vystoupení kouzelníka Mistra Carla, hry a soutěže. Před osmnáctou hodinou zahraje Dobrušské žesťové sdružení. Úderem 18. hodiny hodin bude odpočítána dětská půlnoc a následuje velkolepý ohňostroj. I na letošní Silvestřík je vyhlášena oblíbená soutěž o nejkrásnější jednohubku. Děti budou během odpoledne přinášet na náměstí svoje gurmánské speciality a zhruba po sedmnácté hodině budou známy její vítězové. Deset autorů nejoriginálnějších jednohubek dostane od města Dobrušky krásné ceny. Organizačně se na realizaci programu podílejí spolu s městem také Kulturní zařízení města Dobrušky, Technické služby města Dobrušky a Pionýrská skupina F. L. Věka Dobruška.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

20.2.

Celé Česko rozehraje dětská tvořivost díky happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open 2018

Do jednotlivých akcí se zapojí i celá řada profesionálních umělců včetně symfonických orchestrů a dalších kulturních institucí či festivalů v čele s Pražským jarem.

Kultura celý článek
24.4.

Pěší cestovatel se psem navštívil pardubickou radnici

Na své túře navštěvuje radnice a obecní úřady, kde sbírá potvrzení o tom, že byl v daných místech.

Kultura celý článek
19.5.

Malované na skle se vrací na Kuňku

Herci Východočeského divadla Pardubice se opět po roce vracejí na Kunětickou horu.

Kultura celý článek
15.7.

Hudební festival Hrady CZ se po startu na Točníku přesouvá na Kunětickou horu, letos s respektem k památkám i životnímu prostředí

Patnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po startu na hradě Točníku představí v pátek a sobotu 19. a 20. července na Kunětické hoře. Jeho dalšími letními zastávkami budou Švihov, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov a Bezděz.

Kultura celý článek
20.3.

Moravskotřebovský zámek otevírá brány

Uvidíte alchymistu se sochou Golema, který předvede svá umění a kouzla ve spolupráci s diváky.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting