SKP-CENTRUM: Děkujeme, Pardubáci!

22.10.

SKP-CENTRUM: Děkujeme, Pardubáci!

V sobotu 20. října 2007 porazilo (ne poprvé a ne naposled) město Pardubice své sousedy z Hradce, tentokrát těsným rozdílem 4:3 při televizním duelu Výzva. Klíčový vítězný bod získaly Pardubice za vysoký počet DMS zpráv, zaslaných během přímého televizního přenosu na nákup komunikačního systému pro uživatele služeb pardubického občanského sdružení SKP-CENTRUM. „Rád bych poděkoval všem ochotným dárcům, vážíme si jejich štědrosti a jsme hrdí na to, že i když působíme na území obou východočeských krajů, v Pardubicích jsme doma“ uvedl předseda a výkonný ředitel občanského sdružení SKP-CENTRUM Jan Vojvodík. „To, že klíčový bod televizního duelu pomohlo získat SKP-CENTRUM považujeme za symbolické: 364 dnů v roce se SKP-CENTRUM opírá o Město Pardubice; jsme rádi, že alespoň jeden den v roce se naopak mohlo Město Pardubice opřít o SKP-CENTRUM“ dodává Jan Vojvodík. „Výtěžek DMS zpráv ve výši přesahující 91 tisíc korun využijeme na instalaci komunikačního systému v nově budovaném Domově Simeon v Horním Jelení a díky štědrosti dárců si budeme moci dovolit zakoupit opravdu kvalitní systém. Možná zbude i na ozvučení společenských prostor v kapli, která bude součástí budovy“ doplňuje Leoš Malina, zástupce ředitele občanského sdružení SKP-CENTRUM. Děkujeme, Pardubáci!

Další zprávy z kategorie "Kultura"

18.7.

V Litomyšli vystoupí Boudewijn Zwart

Velké zvonohry nemají v České republice velkou tradici, velmi populární jsou právě v Holandsku, Belgii a Velké Británii.

Kultura celý článek
27.3.

Světový den divadla

Při této příležitosti je každoročně vyzvána některá z význačných divadelních osobností, aby se podělila o své úvahy o divadle. To, co je známé jako Mezinárodní poselství, se překládá do více než 20 jazyků a 27. března předčítá pro desítky tisíc diváků před představeními v divadlech na celém světě. Tvůrcem letošního poselství je francouzská divadelní a filmová herečka Isabelle Huppert. Mimochodem v roce 1994 byl autorem tohoto provolání také Václav Havel.

Kultura celý článek
14.5.

Slávek Janoušek zahraje v letohradském Lesním klubu

Po koncertu ve 21 hodin bude následovat ochutnávka moravských vín ze sklepa vinohradníka Rudolfa Židka z Pálavy.

Kultura celý článek
7.3.

VČD už nemá Jiráska jen na baráku

30 let se Jiráskova Vojnarka nikde neinscenovala. Až VČD udělalo ten odvážný krok a pustilo se do ní.

Kultura celý článek
6.12.

Mikulášská nadílka Rock for People: Rudimental

V hudebním adventním kalendáři na www.rockforpeople.cz čekají jako kousky čokolády další jména, aby byly den po dni až do 24. prosince úderem půlnoci zveřejněny na line-upu jubilejního 25. ročníku festivalu. V kalendáři se skrývají jak zahraniční jména, tak i zástupci domácí scény, jména prověřená i objevy z klubové scény. Jste také zvědaví, co přinesou další dny?

Kultura celý článek
16.9.

Nedělní odpoledne s Bláznivými nůžkami

Jenom vy můžete vypovídat a usvědčit vraha. Věřte, že této bláznivé zábavy se rádi zúčastníte! Ještě nikdy se vám totiž nestalo, že byste mohli ovlivňovat děj hry, mluvit s postavami a dokonce vypátrat vraha! Budete v napětí, ale zároveň se budete skvěle bavit!

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting