SKP-CENTRUM: Děkujeme, Pardubáci!

22.10.

SKP-CENTRUM: Děkujeme, Pardubáci!

V sobotu 20. října 2007 porazilo (ne poprvé a ne naposled) město Pardubice své sousedy z Hradce, tentokrát těsným rozdílem 4:3 při televizním duelu Výzva. Klíčový vítězný bod získaly Pardubice za vysoký počet DMS zpráv, zaslaných během přímého televizního přenosu na nákup komunikačního systému pro uživatele služeb pardubického občanského sdružení SKP-CENTRUM. „Rád bych poděkoval všem ochotným dárcům, vážíme si jejich štědrosti a jsme hrdí na to, že i když působíme na území obou východočeských krajů, v Pardubicích jsme doma“ uvedl předseda a výkonný ředitel občanského sdružení SKP-CENTRUM Jan Vojvodík. „To, že klíčový bod televizního duelu pomohlo získat SKP-CENTRUM považujeme za symbolické: 364 dnů v roce se SKP-CENTRUM opírá o Město Pardubice; jsme rádi, že alespoň jeden den v roce se naopak mohlo Město Pardubice opřít o SKP-CENTRUM“ dodává Jan Vojvodík. „Výtěžek DMS zpráv ve výši přesahující 91 tisíc korun využijeme na instalaci komunikačního systému v nově budovaném Domově Simeon v Horním Jelení a díky štědrosti dárců si budeme moci dovolit zakoupit opravdu kvalitní systém. Možná zbude i na ozvučení společenských prostor v kapli, která bude součástí budovy“ doplňuje Leoš Malina, zástupce ředitele občanského sdružení SKP-CENTRUM. Děkujeme, Pardubáci!

Další zprávy z kategorie "Kultura"

1.9.

Dny Pardubického kraje na Veselém Kopci

Lidové slavnosti propagující kulturu, ale i podnikání v kraji samotném.

Kultura celý článek
11.10.

Jak se v Pardubicích vyučovalo

Výstava ukáže vznik a vývoj jednotlivých škol a jejich budov, roli škol v životě města a jeho obyvatel i proměny procesu vyučování. Návštěvníci budou rovněž seznámeni s četnými významnými osobnostmi z řad pedagogů, které svou činností v mnoha případech daleko přesáhly prostředí vyučovacích osnov a školních budov a výrazným způsobem se podílely na rozvoji města i celého regionu. Vystavené archiválie doplňují fotografie, pohlednice, plakáty a trojrozměrné předměty, především rozmanité vyučovací pomůcky.

Kultura celý článek
6.9.

Jedinečná výstava sférických fotografií Vysočiny bude k vidění v AFI Paláci

Sférické fotografie vznikají speciální technikou, která vychází z panoramatického nafocení.

Kultura celý článek
1.6.

Folklorní festival odstartuje Pernštýnskou nocí.

Měsíc červen bude v Pardubicích ve znamení folklóru.

Kultura celý článek
18.11.

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2013

Na jevišti jí ředitel divadla s květinou poblahopřál a předal dárkový balíček s poukázkami na roční předplatné pro dvě osoby, s knihami o historii pardubického divadla, dále s CD z muzikálů divadla a náramkovými hodinkami od firmy Lejhanec.

Kultura celý článek
5.9.

Do Opočna se 13. září vrátí středověk

Na Trčkově náměstí budou návštěvníci obdivovat šikovné ruce řemeslníků.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting