SKP-CENTRUM: umělecké workshopy pro veřejnost

27.9.

SKP-CENTRUM: umělecké workshopy pro veřejnost

SKP-CENTRUM: umělecké workshopy pro veřejnost

Občanské sdružení SKP-CENTRUM zahajuje od října tohoto roku umělecké workshopy v nově zařízené keramické dílně v Bělehradské ulici v Pardubicích-Polabinách (číslo popisné 513). „Jestliže chcete prožít příjemnou atmosféru a zároveň vyrobit vlastnoručně dárky sobě nebo svým blízkým, můžete se zúčastnit našich uměleckých workshopů s předvánoční tématikou“, zve Kateřina Vávrová, lektorka keramických dílen sdružení SKP-CENTRUM. „V Bělehradské ulici u vodní plochy Bajkal jsme zřídili nově vybavenou keramickou dílnu, ve které kromě našich běžných aktivit pořádáme rovněž umělecké kurzy pro veřejnost,“ uvedla Vávrová. A pokračovala: „Termíny prvních workshopů jsme stanovili na 30. října a 20. listopadu od 15 do 19 hodin a budeme při nich vyrábět mikulášské či vánoční postavičky a vánoční ozdoby z keramiky.“ „Bude-li o účast v umělecké dílně zájem, rádi bychom frekvenci pořádaných kurzů zvýšili. Do našich dílen jsou zváni všichni, kdo mají zájem prožít chvíle příjemné relaxace“, dodala lektorka Vávrová. „Více informací o pořádaných akcích mohou zájemci najít na webových stránkách www.skp-centrum.cz. Výtěžek získaný ze vstupného na workshopy podpoří program určený uživatelům našich služeb“, uvedla Ing. Markéta Divišová, koordinátorka projektu Přechodné zaměstnání, v jehož prostorách se keramická dílna nachází. Přechodné zaměstnání je jedním ze zařízení občanského sdružení SKP-CENTRUM a je zaměřeno na pomoc mladým lidem ohroženým dlouhodobou nezaměstnaností. Uživatelé služeb přicházejí z dětských domovů, výchovných ústavů, protidrogových léčeben či nefungujího rodinného prostředí. Cílem projektu Přechodné zaměstnání je integrovat sociálně handicapované mladé lidi do běžné společnosti pomocí programů a služeb směřujících k nalezení zaměstnání, získání sebevědomí a osamostatnění se. Kontaktní osobou, na níž se může kdokoliv ze zájemců obrátit, je Kateřina Vávrová, lektorka keramických dílen občanského sdružení SKP-CENTRUM na čísle 774 658 594 nebo na adrese katerina.vavrova@skp-centrum.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

29.9.

Vysokoškoláci mohou do divadla za výhodnou cenu

Sezónní předplatné skupiny V bude obsahovat tři v současné době nejvyhledávanější tituly.

Kultura celý článek
13.2.

Pardubičtí divadelníci uvedou komedii o aroganci mocných

Zhýralého soudce ztvární Zdeněk Rumpík, radu Waltera, který přijede na nečekanou kontrolu, Petr Dohnal, a Martu Rullovou, která žaluje toho, kdo jí rozbil džbán, Jindra Janoušková. V dalších rolích se objeví Zdena Bittlová, Petra Tenorová, Romana Chvalová, Ludmila Mecerodová, Radek Žák, Petr Borovec, Pavel Novotný, Jan Musil nebo hostující Alexander Andrejs.

Kultura celý článek
22.8.

HIGHJUMP CUP letos poprvé v lomu u Trhové Kamenice.

Svou účast na závodech již v tuto chvíli přislíbili přední čeští skokani a také jejich kolegové z Německa a Švýcarska. Fanoušci extrémních sportů se tedy mohou těšit na špičkové výkony těch nejlepších skokanů tohoto nejstaršího extrémního sportu vůbec. Kromě závodů ve skocích přijede i skupina tzv. splashdiverů z Německa, kteří se postarají o velkou a nenapodobitelnou show ve skoku stylových placáků. Svůj program předvede také skupina Krasoplavci.

Kultura celý článek
8.2.

Pardubický GRAND Festival smíchu se blíží

VII. ročník GRAND Festivalu smíchu, který se koná od 11. do 18. února 2007 ve Východočeském divadle Pardubice.

Kultura celý článek
18.2.

Divadlo se opět oblékne do plesového

Vstupenky je možné zakoupit v obchodním oddělení, v ceně vstupenky je láhev vína pro dvě osoby. Předplatitelé VČD a KFP mají 20 % slevu!

Kultura celý článek
12.3.

Herci NDM podpoří nádraží v Ústí. Přidáte se?

Divák s negativním nálezem ihned vypije jednu vodku, jinak nebude na představení vpuštěn.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting