Správa hradu Kunětická hora láká na mimořádné večerní prohlídky

20.3.

Správa hradu Kunětická hora láká na mimořádné večerní prohlídky


Představení Snu noci svatojánské a Balady pro banditu na Kunětické hoře se pomalu blíží a vstupenky na ně postupně mizí, proto připomínáme, abyste si nezapomněli včas zajistit svá místa v hledišti.
Se zajímavým oživením divadelních večerů pod hvězdami opět přichází i správa hradu Kunětická hora, která pro zájemce s platnou vstupenkou na některé z plenérových představení připravila mimořádné večerní prohlídky hradu a k tomu ještě se slevou!


"Návštěvníkům představení i letos nabídneme prohlídky obou hradních okruhů - hradního paláce včetně věže s krásnou vyhlídkou do okolí a kaple sv. Kateřiny, které začnou v den představení vždy v 19 hodin. Diváci, kteří se u nás na pokladně prokáží platnou vstupenkou na aktuální představení Východočeského divadla, získají slevu - dva okruhy v ceně jednoho. To znamená, že zaplatí 70 Kč za základní vstupné, 50 Kč za snížené a 190 Kč za rodinné, což je sleva cca 15 procent oproti klasickému vstupnému. Prohlídka, během které si návštěvníci mohou projít celý hrad, zabere asi 45 minut. Pro zájemce bude samozřejmě připraven průvodce s odborným výkladem o historii objektu," upřesňuje kastelán Miloš Jiroušek.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

1.11.

Změna dnešního programu VČD

Z důvodu onemocnění v souboru bude dnes 1. listopadu od 19.00 hodin místo původně plánované hry Až na věky uvedena komedie Král jelenem. Pro abonentní skupinu C bude Až na věky odehráno v náhradním termínu. Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Kultura celý článek
24.1.

Simulantenbande „uvařila“ s filharmoniky báječný koncert

Ovšem bouřlivý potlesk mohl zaznít i směrem do hlediště. Diváci v průběhu celého večera přispívali do pokladny, jejíž obsah byl určen kardiologickému oddělení. Nakonec se vybralo 38.050 korun, za něž budou pro koronární jednotku pořízeny dva resuscitační vozíky a jeden speciální vozík na drobné operační výkony.

Kultura celý článek
24.7.

ABBA World Revival: právě dnes v Pardubicích!

Do Pardubic přijede tento soubor, složený z profesionálních hudebníků, v plné desetičlenné sestavě.

Kultura celý článek
1.2.

VČD uvede Nohavicova Jánošíka

VČD Pardubice o víkendu 3. a 4. února uvede premiéru Nohavicovy verze muzikálu Malované na skle v režii Jiřího Seydlera.

Kultura celý článek
2.4.

Pardubické hudební jaro zahájí koncert Filharmonie Brno

Hned zahajovací koncert je posluchačsky velmi přitažlivý.

Kultura celý článek
11.5.

Kult hyeny pokračuje 13. května v Pardubicích

Celorepublikové turné obou kapel nyní pokračuje 13. května v Pardubicích, v klubu Ponorka.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting