TAJEMSTVÍ PRVNÍHO CÍSAŘE BUDE OTEVŘENO I V PROSINCI

30.11.

TAJEMSTVÍ PRVNÍHO CÍSAŘE BUDE OTEVŘENO  I V PROSINCI

Výstava terakotové armády, která na své již 6. zastávce zavítala do Pardubic, bude díky velkému zájmu ze strany návštěvníků otevřená i celý prosinec. Najdete ji v Machoňově pasáži na Třídě míru a náš tým se na Vás bude velmi těšit! 
Od samého začátku jsme pro vás výstavu terakotové armády připravovali s láskou a velkou pílí. Koncept výstavy je takový, aby každý z návštěvníků mohl poznat na vlastní kůži odkaz prvního císaře, který vás přenese do doby 2000 let př.n.l. Jelikož chceme, aby výstava byla interaktivní a dostupná všem, mysleli jsme  i na zahraniční návštěvníky, pro které máme připravené brožury ve 3 jazykových mutacích, a to v anglickém, českém a německém provedení.  
Do dnešního dne nás svou návštěvou nás poctily školy, děti, senioři, rodiny, ale právě i návštěvníci z okolních zemí. Každá věková generace si na výstavě najde to své – můžete zhlédnout zajímavý dokument o tom, jak a proč armáda vznikala, pro žáky zde máme zajímavé pracovní listy, na základě jejichž vyplnění mohou vyhrát ceny a u soch infopanely, kde se dočtete zajímavosti a historická fakta.  A mysleli jsme i na vozíčkáře, kterým je výstava taktéž bez problému přístupná. 
Tak za námi do konce roku dorazte a rozšiřte své znalosti z historie a užijte si jedinečný kulturní zážitek. Budeme pro Vás otevřeni denně do 30.12.2018, a to od 10:00 do 19:00 hodin. Těšíme se na vás! 

Další zprávy z kategorie "Kultura"

19.5.

Opravy pardubického zámku pokračují

Východočeské muzeum v Pardubicích již řadu let provádí obnovu zámeckého areálu

Kultura celý článek
24.4.

Svojanov se po rekonstrukci ukázal v celé kráse

Hradní komplex se po rozsáhlých úpravách vrátil do podoby z druhé poloviny 19. století.

Kultura celý článek
31.1.

VČD: Laskavý večer s knížkou se ruší

Avizovaný Laskavý večer s knížkou, který se měl konat tento čtvrtek 1. února, se bohužel ruší.

Kultura celý článek
4.2.

Jindra Janoušková má blízko k Thálii

Využívá veškeré herecké prostředky – od nejjemnějších gest po výbuchy hysterie, která záměrně působí nepřirozeně. Její výkon je plnokrevný, citlivý, pečlivě vystavěný a nechybí mu ani animální sexualita.“

Kultura celý článek
29.5.

Orlicko - Třebovsko patří mezi evropské excelentní destinace

Letos dostali soutěžící za úkol připravit takový turistický produkt, který klade důraz na zvláštnost chráněného území.

Kultura celý článek
29.8.

Boni pueri čekaly v Pekingu ovace ve stoje

Přímo z pekingského letiště si CCTV odvezla Boni pueri do svého studia, aby s nimi natočila znělku, která byla součástí olympijského vysílání přenášející zprávy z brazilského Ria. Studio bylo ohromné a simulovalo barvami i dekorací brazilské pobřeží. Nejenže televize poslala pro zpěváky autobus na letiště, ale pozvala je také na večeři v přímo v budově CCTV.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting