TAJEMSTVÍ PRVNÍHO CÍSAŘE BUDE OTEVŘENO I V PROSINCI

30.11.

TAJEMSTVÍ PRVNÍHO CÍSAŘE BUDE OTEVŘENO  I V PROSINCI

Výstava terakotové armády, která na své již 6. zastávce zavítala do Pardubic, bude díky velkému zájmu ze strany návštěvníků otevřená i celý prosinec. Najdete ji v Machoňově pasáži na Třídě míru a náš tým se na Vás bude velmi těšit! 
Od samého začátku jsme pro vás výstavu terakotové armády připravovali s láskou a velkou pílí. Koncept výstavy je takový, aby každý z návštěvníků mohl poznat na vlastní kůži odkaz prvního císaře, který vás přenese do doby 2000 let př.n.l. Jelikož chceme, aby výstava byla interaktivní a dostupná všem, mysleli jsme  i na zahraniční návštěvníky, pro které máme připravené brožury ve 3 jazykových mutacích, a to v anglickém, českém a německém provedení.  
Do dnešního dne nás svou návštěvou nás poctily školy, děti, senioři, rodiny, ale právě i návštěvníci z okolních zemí. Každá věková generace si na výstavě najde to své – můžete zhlédnout zajímavý dokument o tom, jak a proč armáda vznikala, pro žáky zde máme zajímavé pracovní listy, na základě jejichž vyplnění mohou vyhrát ceny a u soch infopanely, kde se dočtete zajímavosti a historická fakta.  A mysleli jsme i na vozíčkáře, kterým je výstava taktéž bez problému přístupná. 
Tak za námi do konce roku dorazte a rozšiřte své znalosti z historie a užijte si jedinečný kulturní zážitek. Budeme pro Vás otevřeni denně do 30.12.2018, a to od 10:00 do 19:00 hodin. Těšíme se na vás! 

Další zprávy z kategorie "Kultura"

19.5.

Malované na skle se vrací na Kuňku

Herci Východočeského divadla Pardubice se opět po roce vracejí na Kunětickou horu.

Kultura celý článek
13.5.

Luba Skořepová představí svou novou knihu

Návštěvníci budou mít současně možnost zhlédnout herecké fotografie paní Skořepové, které vytvořila fotografka Alena Hrbková.

Kultura celý článek
7.6.

Banánoví diktátoři z Monkey Business v Pardubicích

Celorepublikové turné skupiny Monkey Business pod názvem „Vzdejte se, nic se vám nestane“.

Kultura celý článek
24.4.

Plečnikova výstava dorazila do Pardubic

Do informačního centra pod Zelenou branou v Pardubicích dorazila výstava o díle slovinského architekta Jože Plečnika.

Kultura celý článek
3.3.

OC Futurum slaví stoupající návštěvnost multikina - za odměnu rozdává tisíce vstupenek do CineStaru

Od 10. do 26. března bude ve Futuru probíhat speciální akce pro návštěvníky Dej si rande s bijákem. Jednu až pět vstupenek může získat každý, kdo v kamenných obchodech tohoto oblíbeného hradeckého centra nakoupí v hodnotě aspoň 500 Kč. Po předložení účtenky pak obdrží k jednomu zakoupenému lístku do multikina CineStar druhý zdarma. Anebo i více, dle výše útraty.

Kultura celý článek
17.1.

Jeden a jedna jsou tři

Diváci se budou smát neuvěřitelnému milostnému příběhu, který se může stát doslova každému z nás.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting