Také miminka létají do vesmíru!

31.1.

Také miminka létají do vesmíru!


Pohádku „Všechno lítá“ zahraje světově uznávaný hradecký soubor DRAK v neděli
17. února od 16 hodin ve Smetanově domě v Litomyšli. Po pohádce rytíř děti zavede do místní čokoládovny, kde se bude ochutnávat nejlepší čokoláda.

Kam letí balónky, které děti upustí? K nebi? Na planetu balónků. Namísto pláče se na tuto cestu za svým červeným balónkem vydají 3 batolata. Odvážně letí letadlem na jinou planetu a svůj balón si přivezou zpět. Vydejte se na dobrodružný výlet mimo Zemi! Pohádka je určena dětem od 4 let. Divadlo DRAK hraje dětem už 50 let a sklízí úspěchy v Japonsku, Americe, ve Skandinávii, prostě po celém světě. Prodej vstupenek je na místě hodinu před začátkem programu a občerstvení je zajištěné. Více informací je na www.dobredivadlo.cz

Turistům pořadatelé nabízejí ubytování, pokud chtějí přijet v sobotu o den dříve a podívat se do blízkých skal Toulovcovy maštale nebo relaxovat v novém bazénu.

Pohádku připravila nezisková organizace Dobré divadlo z Litomyšle ve spolupráci se Smetanovým domem. Sdružení už 8 let pořádá divadla, koncerty a pohádky. Z českých pohádek děti chápou, co je v životě dobré, co je zlé a že se vyplácí pomáhat ostatním. Malá Nikolka z Čisté po poslední pohádce prohlásila: „Mě sem vzala máma. Líbilo se mi, že babička, myslivec i Karkulka zase vyskočili z břicha. Ten vlk má velkou hubu, ale je dřevěnej.“

Další zprávy z kategorie "Kultura"

19.2.

Diváckou anketu o nejoblíbenější pardubické herce ovládli Petra Janečková a Ladislav Špiner

Na pomyslný herecký trůn se už pojedenácté ve své kariéře usadila PETRA JANEČKOVÁ, jež si nejvíce diváků získala hlavními rolemi v muzikálu Kiss me, Kate a komedii Mezi nebem a zemí.

Kultura celý článek
23.11.

Celorepublikové turné Trenky Tour, koncert a zábavný program pro děti a rodiče kapely Pískomil se vrací, vyvrcholí již tuto sobotu v Lucerna Music Baru

Celorepublikové turné Trenky Tour kapely Pískomil vyvrcholí již tuto sobotu 24. listopadu v 15 hodin v pražském Lucerna Music Baru.

Kultura celý článek
1.4.

Režisér Adam Doležal a jeho Sexy prádlo

Adame, kdo před dvěma lety přišel s nápadem uvést jako scénické čtení právě hru Michele Riml Sexy prádlo? Hru mi poslal dramaturg Zdeněk Janál společně s dvěma dalšími tituly, ze kterých jsem mohl vybírat. Sexy prádlo se mi hned od začátku líbilo nejvíc.

Kultura celý článek
18.5.

Divadelní vstupenky bude prodávat i primátor Deml

Při této příležitosti divadlo vyhlašuje zajímavou akci, která proběhne od pondělí 18. do pátku 29. května.

Kultura celý článek
16.7.

Čtvrtý koncert hudebního léta v Heřmanově Městci

Posluchači se mohou těšit na velmi populární představení historických nástrojů.

Kultura celý článek
21.12.

Pardubičtí herci vyjdou před diváky naposledy v Sexy prádle

V inscenaci během 37 repríz partneřili Romana Chvalová a Alexandr Postler. „Romana a Lexa jsou herci, kteří přesně vědí, o čem hrát. Výhodou je, že mají větší životní zkušenosti než já, takže mi v mnohém mohli i poradit. Samozřejmě pro ně bylo náročné naučit se tolik textu, ale oba jsou velmi pracovití a také velmi tvořiví, což vždy vítám, protože herce vnímám v rámci tvůrčího týmu jako nejdůležitější složku,“ říká režisér Adam Doležal.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting