Ukřivděná koulařka nesouhlasí s divadlem

18.9.

Ukřivděná koulařka nesouhlasí s divadlem


 
Jste srdečně zváni na slavnou komedii Koule, která bude v pátek 19. září v 19 hodin v Novohradeckém divadle (sál CC Lucie v Hradci Králové). Hru napsal David Drábek a režírovala ji maminka Eva Drábková se souborem Temno z Týniště nad Orlicí. Kontroverzní komedie pojednává o státem řízeném dopingu v době socialistického Československa. Vážení dárci a sponzoři, napište si kolik lístků chcete rezervovat. Místo vám budou držet do 18, 30 hodin, pak obsadí všechna místa lidmi, co se budou prát u pokladny.
 
Pošlete prosím tuto pozvánku i svým známým, které zajímá kultura. Pomůžete  s propagací a naše snaha nebude marná. 

Dělejte něco smysluplného a přidejte se do  týmu! Společně můžete organizovat pohádky, divadla, koncerty a festivaly. Dobré divadlo hledá mladé i důchodce, nadšence i profíky. Managery co umí sehnat peníze, lepiče plakátů nebo pořadatele. Práce je placená a na menší úvazek. Nabízíme smysluplnou práci, volnou pracovní dobu a svobodu v práci. Pošlete mail nebo zavolejte. info@dobredivadlo.cz
www.dobredivadlo.cz 
 
Líbí se vám nápad s rytířem Toulovcem? Udělejte radost svým blízkým a darujte jim vstupenky na kulturní akce, popřípadě prohlídku Litomyšle s rytířem. Video je zde.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

14.11.

Výroční obyčeje ve východních Čechách po roce 2000

Minulý týden byla zahájena výstava „Výroční obyčeje ve východních Čechách po roce 2000“.

Kultura celý článek
18.4.

Bez nápovědy tentokrát jako trampský potlach

Oheň na Malé scéně rozhodně nečekejte, ale guláš protagonisté večera slíbili! A taky povídání o divadle, životě, dětech či o plánech do budoucna. Tradičně bude prostor dán i dotazům samotných diváků.

Kultura celý článek
25.4.

Slavnostní zahájení turistické sezóny v Hradci

Všem příznivcům kultury a cestovního ruchu je určeno „Otevření turistické sezóny v Hradci Králové“.

Kultura celý článek
27.6.

Komentovaná prohlídka přiblížila význam soch

Veřejnost má nvšak na vystavené sochy často odlišné názory. „Každý člověk reaguje na jednotlivá umělecká díla rozdílně, někdo pozitivně, někdo negativně. A to je dobře, to je vlastně ten hlavní smysl – přimět k zamyšlení, vzbudit emoci, i třeba negativní, vytrhnout člověka z běžného režimu.

Kultura celý článek
27.11.

Sněhurka na ledě bude jediný muzikál s živým orchestrem u nás

V hlavní mužské roli této pohádky se představí krasobruslař Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy 2008 a několikanásobný mistr republiky. Premiérově se příběh odehraje 5. října 2018 v Třinci a následovat bude šňůra po devíti největších městech České republiky.

Kultura celý článek
11.8.

A je to tady! Dobré divadlo uvádí nejlepší divadelní hru tohoto léta

Přijďte se podívat na dramatický životní příběh dvou hudebních skladatelů - geniálního Mozarta a jeho prvního obdivovatele zatrpklého Salieriho. Lístky budou v předprodeji na místě od 20:00. Za nepříznivého počasí musíme bohužel akci zrušit.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting