VČD zahájilo prodej abonentních vstupenek na r. 2015

14.11.

VČD  zahájilo prodej abonentních vstupenek na r. 2015

Pokud ještě nemáte předplatné do Východočeského divadla a chcete zhlédnout všechny  inscenace bez čekání na vstupenky v předprodeji a navíc s výraznou slevou, využijte ABONMÁ NA ROK 2015, které opět nabídne i celou řadu výhod!

Stávajícím abonenty VČD upozorňuje, aby si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, rezervace budou drženy do pátku 5. prosince! Poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji. Noví zájemci si budou moci předplatné zakoupit od pondělí 15. prosince!

Prodej abonentních vstupenek na rok 2015 byl zahájen v pondělí 3. listopadu – jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X).

Již tradičně se nabízí možnost zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Při zakoupení kompletního předplatného, které obsahuje představení v Městském divadle i na Malé scéně ve dvoře, obdržíte jako bonus ZDARMA jeden výměnný kupón. Možnosti využití kupónu naleznete na stránkách www.vcd.cz.

Dále Východočeské divadlo znovu otevírá dopolední abonentní skupinu D určenou především seniorům, ale nejen jim, samozřejmě i všem ostatním zájemcům, kteří by rádi navštěvovali představení v dopoledních hodinách. Představení tohoto cyklu (rovněž s výraznou slevou!) začínají vždy v 10.00 hodin dopoledne ve všední dny.
Abonenti tohoto cyklu zhlédnou pět žánrově rozličných inscenací – současnou téměř detektivní komedii Lháři, divadelní ztvárnění světoznámého románu Kejklíř z Lublinu, romantickou komedii Mezi nebem a zemí, legendu o odvaze a lásce Kavkazský křídový kruh a slavnou českou hudební parodii westernů Limonádový Joe.

Více informací o předplatném získáte v obchodním oddělení VČD, na tel. č. 466 616 432 nebo 466 616 402 a v katalogu předplatného.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

1.10.

Českotřebovská Malá scéna žije!

Po pěti letech náročné přestavby byla v neděli 23. září 2007 znovuotevřena Malá scéna v České Třebové.

Kultura celý článek
26.8.

Východočeské divadlo čeká sezóna plná velkých výzev

Kmenový režisér Východočeského divadla Petr Novotný na sklonku podzimu nazkouší dramatizaci kultovního televizního sitcomu z prostředí britské politiky Jistě, pane ministře, který do podoby divadelního scénáře skvěle převedla Kristina Žantovská. Roli tajemníka ministerstva pohostinsky ztvární Petr Kostka!

Kultura celý článek
2.12.

Doktor Holub zavítal do Moravské Třebové

V letošním roce se pod záštitou hejtmana Pardubického kraje rozběhla série putovních výstav o životě a práci Dr. Emila Holuba.

Kultura celý článek
27.7.

Maddox Open Air 2011/II

Zveme vás v sobotu 6. srpna 2011 na Maddox Open Air 2011- Funky House,

Kultura celý článek
6.6.

Brozanští hasiči oslaví 100 let!

Perfektně zvládnutou sebeobranu ukáží také policisté Policie ČR.

Kultura celý článek
3.5.

„Zpívání“ pro Eričku

Výtěžek z představení, po jehož skončení proběhne ve foyer krátké společenské setkání, bude v plné výši poskytnut na léčbu, léky a terapie pro tříletou Eričku Beranovou, která je postižena postvakcinační encefalopatií.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting