VČD zahájilo prodej abonentních vstupenek na r. 2015

14.11.

VČD  zahájilo prodej abonentních vstupenek na r. 2015

Pokud ještě nemáte předplatné do Východočeského divadla a chcete zhlédnout všechny  inscenace bez čekání na vstupenky v předprodeji a navíc s výraznou slevou, využijte ABONMÁ NA ROK 2015, které opět nabídne i celou řadu výhod!

Stávajícím abonenty VČD upozorňuje, aby si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, rezervace budou drženy do pátku 5. prosince! Poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji. Noví zájemci si budou moci předplatné zakoupit od pondělí 15. prosince!

Prodej abonentních vstupenek na rok 2015 byl zahájen v pondělí 3. listopadu – jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X).

Již tradičně se nabízí možnost zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Při zakoupení kompletního předplatného, které obsahuje představení v Městském divadle i na Malé scéně ve dvoře, obdržíte jako bonus ZDARMA jeden výměnný kupón. Možnosti využití kupónu naleznete na stránkách www.vcd.cz.

Dále Východočeské divadlo znovu otevírá dopolední abonentní skupinu D určenou především seniorům, ale nejen jim, samozřejmě i všem ostatním zájemcům, kteří by rádi navštěvovali představení v dopoledních hodinách. Představení tohoto cyklu (rovněž s výraznou slevou!) začínají vždy v 10.00 hodin dopoledne ve všední dny.
Abonenti tohoto cyklu zhlédnou pět žánrově rozličných inscenací – současnou téměř detektivní komedii Lháři, divadelní ztvárnění světoznámého románu Kejklíř z Lublinu, romantickou komedii Mezi nebem a zemí, legendu o odvaze a lásce Kavkazský křídový kruh a slavnou českou hudební parodii westernů Limonádový Joe.

Více informací o předplatném získáte v obchodním oddělení VČD, na tel. č. 466 616 432 nebo 466 616 402 a v katalogu předplatného.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.10.

Pojeďte se podívat do Pečkárny!

Odjezd přihlášených účastníků bude v pátek 4.11. z pardubického hlavního nádraží rychlíkem v 7:00 hodin.

Kultura celý článek
17.5.

Muzejní noc v krematoriu: prohlídky starých prostor i spalovač mrtvol

Kolem míst posledního odpočinku významných pardubických osobností zájemce provede historik Jiří Kotyk," zve k návštěvě akciová společnost Služby města Pardubic, která je majitelem a provozovatelem krematoria. Účast při Pardubické muzejní noci je součástí celoročních oslav 90. výročí pardubického krematoria.

Kultura celý článek
7.2.

Vstříc zářivým zítřkům ve Svitavách

Takový je název výstavy intermediálního ateliéru Akademie výtvarných umění Milana Knížáka.

Kultura celý článek
17.12.

Dřevěné a mechanické betlémy jsou k vidění v Poličce

Na letošní vánoční výstavu jsme zapůjčili exponáty z Třebechovického muzea betlémů a z rodiny Sochorovy z Hradce Králové. Vybrali jsme jen betlémy dřevěné. Uvidíte figurky jak pestře malované, tak v přírodních odstínech, u nichž vynikne struktura dřevin. Betlémy budou různého stáří a velikosti i z různých míst,“ uvádí kurátorka akce Mgr. Stanislava Cafourková.

Kultura celý článek
11.6.

Jazzový zákusek v Ponorce

V pardubickém Klubu Ponorka proběhne koncert moderní jazzové hudby v podání skupiny Jazz Efterrätt.

Kultura celý článek
27.5.

V Moravské Třebové se bude slavit

Slavnosti začnou ve 13 hodin na náměstí koncerty populárních a regionálních skupin.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting