VČD zahájilo prodej předplatného na rok 2014

12.11.

VČD zahájilo prodej předplatného na rok 2014

Pokud ještě nemáte předplatné do Východočeského divadla a chcete zhlédnout všechny naše inscenace bez čekání na vstupenky v předprodeji a navíc s výraznou slevou, využijte ABONMÁ NA ROK 2014, které opět nabídne celou řadu výhod!

Našim stávajícím abonentům připomínáme, aby si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, rezervace budou drženy do pátku 6. prosince! Poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji. Noví zájemci si budou moci předplatné zakoupit od pondělí 16. prosince!

Obnovu abonentních vstupenek na rok 2014 byl zahájen v pondělí 4. listopadu – jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H), Seniorské předplatné (skupiny T, U a X) a Dopolední abonmá (skupina D).

Již tradičně nabízíme možnost zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Termíny představení na Malé scéně budou znovu pevně stanoveny stejně jako v Městském divadle, avšak vzhledem k omezené kapacitě sálu budou skupiny rozděleny do menších podskupin (např. abonentní skupina H na H1 a H2, P1 na P1a a P1b a podobně).

Při zakoupení kompletního předplatného, které obsahuje představení v Městském divadle i na Malé scéně ve dvoře, obdržíte jako bonus ZDARMA jeden výměnný kupón. Ten pak během roku můžete vyměnit např. za pozvánku do lóže VČD při Francouzském dostihovém dni, za vstupenky na představení VČD konaná na Malé scéně ve dvoře, na INprojekty (Malé inscenační projekty světových novinek) uváděné rovněž na Malé scéně či na zvláštní akce vyhlášené divadlem. Dále můžete kupón použít při nákupu jedné vstupenky, kdy výměnou za kupón získáte druhou zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu.

POZOR! Stávající klasičtí a seniorští abonenti při obnově předplatného získají jako věrnostní bonus JEDEN KUPÓN NAVÍC!

Více informací o předplatném získáte v obchodním oddělení VČD (na tel. č. 466 616 432 nebo 466 616 402), v katalogu předplatného nebo na dále na stránkách v sekci PŘEDPLATNÉ, kde si abonmá můžete i objednat.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.2.

Joe i Kráska vás už lákají na Kunětickou horu

Neochvějný strážce zákona s podmanivým hlasem tenora a milovník Kolaloky zde bude lámat ženská srdce ve dnech 25., 26. a 27. května a 1., 2. a 3. června.

Kultura celý článek
26.10.

Východočeské divadlo odměnilo stotisícího diváka roku 2018

Stotisícím divákem Východočeského divadla roku 2018 se stala paní Alena Cipryánová ze Seče, která seděla v přízemí ve 4. řadě na sedadle č. 55.

Kultura celý článek
13.6.

Východočeské divadlo uvede Zojčin byt v režii Janusze Klimszy

Před sobotní premiérou se ve foyer uskuteční vernisáž výstavy obrazů posluchačů výtvarného kurzu pro dospělé při DDM ALFA Pardubice – Polabiny, odloučené pracoviště DELTA.

Kultura celý článek
21.10.

Dánská hra o skutečně neskutečných příšerách

Českou premiéru dánské hry zabývající se aktuální otázkou uprchlické krize, pro vás společně připravíme se začínající režisérkou ALŽBĚTOU BURIANOVOU, čerstvou absolventkou oboru režie pražské DAMU. Těšit se můžete na neobyčejný večer opět doplněný závěrečnou diskuzí s herci Ladislavem Špinerem, Janou Ondruškovou a Petrem Borovcem a překladatelkou hry Janou Michalíkovou.

Kultura celý článek
21.11.

Východočeské divadlo navštívil stotisící divák roku 2008

V roce 2007 navštívil Východočeské divadlo rekordní počet diváků

Kultura celý článek
5.9.

Dny evropského dědictví opět otevřou i divadelní zákulisí

Prohlídky zákulisí budou z důvodu časové náročnosti jen dvě a začnou ve 13.00 a 15.00 hodin. Skupinky návštěvníků budou po minulých zkušenostech početně omezené a zájemci si musí za symbolických 30 Kč zakoupit vstupenky, které se prodávají v předprodeji VČD či přímo na místě před prohlídkami, ale s tím rizikem, že skupiny mohou být již plně obsazené.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting