Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2013

18.11.

Východočeské divadlo přivítalo stotisícího diváka roku 2013


Jubilejní divák navštěvuje pardubické Východočeské divadlo pravidelně v listopadu. V letošním roce se tomu stalo v neděli 17. listopadu při odpoledním představení pohádky O medvědu Ondřejovi hostující Divadelní společnosti Julie Jurištové.


Jubilejního diváka před představením vyhlásili primátorka města MUDr. Štěpánka Fraňková, která následně pohádku zhlédla i se svou vnučkou, a samozřejmě ředitel divadla Petr Dohnal. Stotisícím návštěvníkem divadla se stala Libuše Stuchlíková z Pardubic, která seděla v přízemí v VII. řadě na sedadle č. 108. Paní Stuchlíková je věrnou divačkou Východočeského divadla a majitelkou večerního abonmá, k lásce k divadlu však vede i svou vnučku Emičku, které na letošní sezónu zakoupila nedělní Pohádkové předplatné, což jí přineslo i milý bonus v podobě zajímavých cen pro jubilejního diváka. Na jevišti jí ředitel divadla s květinou poblahopřál a předal dárkový balíček s poukázkami na roční předplatné pro dvě osoby, s knihami o historii pardubického divadla, dále s CD z muzikálů divadla a náramkovými hodinkami od firmy Lejhanec.


Při příležitosti návštěvy jubilejního diváka roku 2013 byla vyhlášena i tipovací soutěž, která probíhala na internetových stránkách divadla www.vcd.cz. Soutěžící tipovali, kdy stotisící divák divadlo navštíví a kde v hledišti bude sedět. Ani jeden z jedenapadesáti tipujících neuvedl 17. listopad, pravdě nejblíže s tipem „16. listopad – přízemí – sedadlo č. 76“ byla paní Martina Valášková. Výherkyně bude oslovena a od divadla rovněž obdrží předplatné pro dvě osoby.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

18.2.

Diváci si vyžádali reprízu lední revue

Své umění na ledě ČEZ Arény předvedou pěti až čtrnáctileté členky Krasobruslařského klubu Pardubice.

Kultura celý článek
21.8.

Taiwanský folklorní soubor zatančí po prvním pivu v životě tanec štěstí

V pátek 21.srpna odpoledne se taneční soubory roztančí do celého Červeného Kostelce. Na tanečníky tak budete moci narazit na náměstí, autobusovém nádraží nebo třeba u radnice. Ale neschováte se před nimi ani v bance, v pekařství nebo kavárně. Možnost kochat se krásou tanečnic i tanečníků, ale i krásou jejich krojů, exotickou barevností a vřelostí, budete mít zítra v Červeném Kostelci kdekoliv. V 18.00 hodin v přírodním areálu J.K.Tyla začíná další festivalový blok.

Kultura celý článek
25.1.

Ladislav Špiner možná získá druhou Cenu Thálie

Kolegium cen oslovil v roli Hendrika Höfgena v dramatu Mefisto v pohostinské režii Petra Kracika.

Kultura celý článek
3.4.

Brouk v hlavě se vrací na pardubické jeviště

Do Pardubic vrací i režisérka Lída Engelová, která před pěti lety zabodovala komedií Ten, kdo utře nos.

Kultura celý článek
9.11.

Noční divadlo naruby!

Účastníky Noci divadel 2015 čekají představení pro děti i pro dospělé, autorská čtení, workshopy a semináře, koncerty, projekce filmů a inscenací či prohlídky zákulisí. Podrobnější informace o programu naleznete na webových stránkách www.nocdivadel.cz.

Kultura celý článek
5.10.

Trolejbusový výlet do historie

Odjezd účastníků výletu bude ve 14:30 hodin ze zastávky MHD Třída Míru.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting