Východočeské divadlo zve děti do zákulisí

9.6.

Východočeské divadlo zve děti do zákulisí

V neděli 11. června znovu po roce otevře Východočeské divadlo Pardubice svou „divadelní kuchyň“, do které nechá nahlédnout tentokrát nejmladší diváky. Mimořádný DĚTSKÝ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, v rámci něhož budou mít malí divadelní nadšenci možnost prožít odpoledne plné zábavy a aktivit spojených s kouzelným světem divadla, startuje ve 14.00 hodin. Prohlídky zákulisí budou probíhat po dvaceti minutách. Letošní Dětský den otevřených dveří se ponese v duchu pohádkového příběhu lásky Kráska a zvíře, který v červnu divadlo uvádí na letní scéně na Kunětické hoře.

Procházka divadlem bude navozovat dojem, že jdeme na návštěvu do tajemného zámku, kde nás přivítá Kráska a samozřejmě i Zvíře. V průběhu cesty budou děti plnit zajímavé úkoly, za jejichž splnění od nás obdrží malou pozornost. Během tohoto zábavného odpoledne se děti také dozvědí, co pro ně divadlo plánuje na podzim, na které konkrétní pohádky se mohou těšit, pokud si pořídí Pohádkové předplatné na nadcházející sezónu,“ láká na jedinečné chvíle v zákulisí divadla Iva Králová z obchodního oddělení a dodává: „Abychom se všem dětem mohli řádně věnovat, skupinky budou omezené na dvacet osob. První prohlídky jsou nyní už sice téměř vyprodané, věříme však, že se dostane na všechny zájemce.“

Další zprávy z kategorie "Kultura"

21.8.

Přijďte večer, zve Zelená brána

Podle jeho zkušenosti láká v těchto výjimečných termínech brána mnoho lidí.

Kultura celý článek
15.6.

Děti v Pardubickém kraji se utkají v soutěži o největší talent

V Pardubickém kraji proběhne semifinále nejtalentovanějších soutěžících 15. června 2012 v Afi Palace Pardubice.

Kultura celý článek
30.9.

Týden knihoven: S krajskou knihovnou do vesmíru

Od 2. do 8. října bude v mnoha knihovnách po celé republice probíhat týden plný akcí a nevšedních zážitků. Letošní ročník se orientuje především na práci knihovníků s dětmi předškolního věku a jejich rodiči.

Kultura celý článek
28.5.

Legendární festival Svojšice slaví 15. narozeniny a zároveň se loučí!

Prvním z nich je Finlandia main stage, na které se představí pět zahraničních jmen. Producent labelu Toolroom a kolega matadora světové elektronické scény Mark Knighta – náš argentinský kamarád Adrian Hour. Dále holandský tvrďák Steve Mulder, Italský šampon Roberto Capuano a slovenský bohém Toky ve speciální Extreme Show s Dj Boss a projektem Energy X.

Kultura celý článek
20.1.

Václav Metelka, Oldřich Ullrich – osobnosti Pardubicka

Ve dvou filmových medailoncích z roku 1994 si připomeneme dvě významné osobnosti Pardubicka.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting